Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningFESTIVAL - Festivalul de tuning, drift & sound - 18-19 octombrie 2008 - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 04-11-08, 18:03   #61
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: Audio - SPL Challenge - 4TuningFESTIVAL 2008 ! REZULTATE !

Dai ai dreptate...cupa si diploma sunt cele mai importante...dar cand primesti si un premiu motivatia este si mai mare...Am impresia ca lumea a inteles gresit explicatia mea..

Numai bine...
__________________
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 05-11-08, 17:35   #62
adineo91

Stage 2
 
adineo91's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 48
Default Re: Audio - SPL Challenge - 4TuningFESTIVAL 2008 ! REZULTATE !

Quote:
Originally Posted by superkoyosu View Post
Parerea mea este ca o cupa si o diploma sunt deajus......sa nu facem din asta o lupta pentru recompense materiale....
Pentru mine unu conteaza ca cineva ne aprecieaza eforturile financiare si munca prin ceva simbolic......pentru ca sa fim sinceri....in afara de injuraturie vecinilor....altceva nu primeam
foarte bine zis asta cu injuraturile vecinilor, foarte adevarat si in cazul meu, insa de data aceasta m-am ales si cu un onorabil loc 2 la trofeul pasionatului, cat despre premii... sincer sa fiu cred ca bucuria ar fi fost aceeasi chiar de nu primeam nimic insa sunt f bine venite boxele, a fost frumos si pe viitor ma gandesc la un upgrade.
adineo91 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-08, 17:37   #63
antidotu79

Stage 5
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 444
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Audio - SPL Challenge - 4TuningFESTIVAL 2008 ! REZULTATE !

Quote:
Originally Posted by adineo91 View Post
foarte bine zis asta cu injuraturile vecinilor, foarte adevarat si in cazul meu, insa de data aceasta m-am ales si cu un onorabil loc 2 la trofeul pasionatului, cat despre premii... sincer sa fiu cred ca bucuria ar fi fost aceeasi chiar de nu primeam nimic insa sunt f bine venite boxele, a fost frumos si pe viitor ma gandesc la un upgrade.
p.s. : comment-ul era al meu
antidotu79 is offline   Reply With Quote
Old 05-11-08, 18:00   #64
vn88alx

Stage 1
 
vn88alx's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 17
Default Re: Audio - SPL Challenge - 4TuningFESTIVAL 2008 ! REZULTATE !

cupa si diploma sunt cele mai importante..cat despre premii organizatorii au facut tot ce au putut si trebuie sa le multumim pentru asta.pentru ca niciodata un premiu nu se va ridica la valoarea masinilor "sculelor" din ele!!
vn88alx is offline   Reply With Quote
Old 05-11-08, 18:19   #65
vn88alx

Stage 1
 
vn88alx's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 17
Default Re: Audio - SPL Challenge - 4TuningFESTIVAL 2008 ! REZULTATE !

*masinilor si sculelor :P
vn88alx is offline   Reply With Quote
Old 06-11-08, 00:31   #66
Petrescu Ionut

Stage 1
 
Petrescu Ionut's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Audio - SPL Challenge - 4TuningFESTIVAL 2008 ! REZULTATE !

Deci concluzia e simpla.........le multumim pentru organizare si pentru muca depusa......si ne multumim cu diploma si cupa.
Dar totusi eu nu am intrat in posesia lor :P
Cum pot face va rog sa am si eu cum sa le arat parintilor ca nu degeaba vin vecii la usa sa "ma reclame" =))
Multumesc si astept raspuns
Petrescu Ionut is offline   Reply With Quote
Old 05-12-08, 23:12   #67
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default Re: Audio - SPL Challenge - 4TuningFESTIVAL 2008 ! REZULTATE !

daca ar fi fost premii asa mari cred ca multi nu mai aveau ce cauta la concurs era bataia prea mare pentru premii
blak is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -