gs 500 fabr 99 bagata la vanzare, cand o dau nu se stie.. pana atunci e mobra mea si o aranjez ca pentru mine, cine stie poate iesim amandoi la pensie
revizie totala
motorul si esapamentul vopsite cu vopsea rezistenta termic
cadrul vopsit la pistol pt un strat mai gros sa reziste mai bine la eventualele zgarieturi
saua tapitata
manete cbr f3
esapament golit
xenon faza scurta
filtru aer bujii si ulei schimbate ca pt noul sezon

am aruncat si un top case . extrem de util pt pasager
am in plan niste crash paduri sau un crash cage insa nu ma pot hotari pt un model , probabil voi opta pt cel clasic sa incerc sa il reproduc
claxonul nu mi se pare foarte galagios, cred ca arunc unu clasic de dacie care depaseste norma la decibeli si il pitesc sub rezervor
cam atat de la mine si ideile mele, voi !!??