![]() |
suzeta mea
15 Attachment(s)
gs 500 fabr 99 bagata la vanzare, cand o dau nu se stie.. pana atunci e mobra mea si o aranjez ca pentru mine, cine stie poate iesim amandoi la pensie :D
revizie totala motorul si esapamentul vopsite cu vopsea rezistenta termic cadrul vopsit la pistol pt un strat mai gros sa reziste mai bine la eventualele zgarieturi saua tapitata manete cbr f3 esapament golit xenon faza scurta filtru aer bujii si ulei schimbate ca pt noul sezon :D am aruncat si un top case . extrem de util pt pasager am in plan niste crash paduri sau un crash cage insa nu ma pot hotari pt un model , probabil voi opta pt cel clasic sa incerc sa il reproduc claxonul nu mi se pare foarte galagios, cred ca arunc unu clasic de dacie care depaseste norma la decibeli si il pitesc sub rezervor ;) cam atat de la mine si ideile mele, voi !!?? |
| All times are GMT +2. The time now is 14:23. |
- Copyright 2026 4Tuning