Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-05, 20:12   #76
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Vineri vin in Ploiesti....faceti cheta pt benzina.... ....bag d-aia de 40.000 de la OMV. :P
JKV is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 20:38   #77
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Mai innebunit am eu Kerosen tzil dau bogea... inainte sa vii in Ploiesti suna-ma si pe mine si zimi ora exacta ca sunt incarcat vineri pana pe la ora 20.30 cu pregatiri si alea.. astept sa ma suni si poate intri si tu anu` asta pe mesenger
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 07-04-05, 13:17   #78
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

mda... liniste si pace pe aici JKV suna-ma si spune-mi cand vii!! ca eu vineri sunt ocupat pana tarliu si sambata nu am sa fiu acasa...(suna-ma ca am de plata o groaza la mobil) poate duminica.... nu stiu hai sa stabilim cum facem astept ........
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 07-04-05, 18:33   #79
DJ e-Jay
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 4
 
DJ e-Jay's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 215
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Astept sa se comunice data intalnirii de vineri !
Daca e la 20:30, 21:00 e foarte bine, si sa spuneti si locul de intalnire !
DJ e-Jay is offline   Reply With Quote
Old 07-04-05, 18:35   #80
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

despre ce intalnire e vorba? datzi detalii va rog
atzone is offline   Reply With Quote
Old 07-04-05, 19:56   #81
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Duminica ora 15.00 lintilnire MR-Ploiesti unde prezenta membrilor este obligatorie , intrunirea se va face probabil la Sala Sporturilor pentru ca se vor fotografia atat membrii activi cat si automobilele lor... daca cumva se va face vreo schimbare ( ora sau locatzia) am sa revin cu informatii suplimentare
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 07-04-05, 23:53   #82
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Va rog frumos ca Duminica, sa incercati sa nu intarziati si sa NU CREAM PROBLEME! (ambalat motoare, viteza pe alei, scartzuri, derapaje). Pentru aceasta intalnire, o sa cer \"aprobarea\" Politiei Municipiului Ploiesti. Explicatiile vi le voi dai la fata locului.

Va multumesc.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 08-04-05, 12:22   #83
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

eu inca nu sunt inscris in club, dar vreau sa vin sa ma uit impreuna cu catziva prieteni. Garantez sa nu atragem atentzia, nici macar a voastra!
Se poate?
astept raspuns, merci.
__________________
NeedForSpeed until crash!!!
atzone is offline   Reply With Quote
Old 08-04-05, 12:25   #84
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

mai am o intrebare: amadeus_and o sa vina?
atzone is offline   Reply With Quote
Old 08-04-05, 19:33   #85
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

atzone eshti binevenit alaturi de prietenii tai... da amadeus va veni avand in vedere statutul lui de membru fondator.... totusi am sa te rog satzi schimbi user-grupul deoarece nu faci inca parte din clubul MidNight Racers si nu doresc sa lasi loc de interpretari , dupa inscrierea ta la noi in club vei avea voie... te rog intelege sa nu fiu nevoit sa rog moderatorii satzi stearga posturile



Multumesc pentru intelegere
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 09-04-05, 15:28   #86
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default SALUT

Asteptam dupa intalnirea de maine sa auzim ce sa mai intampla cu MR PLOIESTI .Sa fiti cuminti maine daaaaa!?

P.s.Sper ca maine ATZONE sa faci parte oficial din randurile MR PLOIESTI.


CU RESPEKT MIKUTZU
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 09-04-05, 21:38   #87
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

pai cuminti suntem ca de obicei ...... ca deobicei MR Ploiesti va fi in top ca intotdeauna
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 12-04-05, 11:20   #88
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

MIKUTZU de duminica am intrat oficial in MR Ploiesti si ma bucur foarte tare! Numai si respekt pentru MR!



Atzone Vă Salută!
atzone is offline   Reply With Quote
Old 12-04-05, 23:58   #89
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

REZUMAT SEDINTA LUNARA \"MIDNIGHT RACERS\" PLOIESTI - 10.04.2005

Au fost pe Ordinea de zi 7 puncte, dezbatute integral.

Incepand cu data de 10.07.2005 DRooPY este secretarul filialei Ploiesti. El se va ocupa de centralizarea fiselor de inscriere, de anuntare membrilor MR Ploiesti, prin SMS, (de pe numarul clubului) a evenimentelor si a stirilor cu caracter intern. De anuntarea si confirmarea evenimentelor pe 4tuning, organizate de filiala noastra.

La ora actuala baza de date a membrilor MR Ploiesti este completata in proportie de peste 50% cu pozele membrilor si a masinilor acestora detinute la data de 10.04.2005. In curand fiecare membru va avea legitimatie din partea clubului, din plastic, format \"Credit Card\", cu poza si viza pe anul in curs.

Au fost reactualizate listele numerelor de telefon.

S-a mai discutat despre plecare organizata (mai mult sau mai putin) la mare pe data de 1 Mai. Inca nu s-a hotarat nimic concret.

Clubul nostru se mandreste cu 2 noi membri, inscrisi Duminica. Ii felicitam pe Bogdan-FMC si pe Atzone. Si speram ca atitudinea lor sa reflecte o conduita exemplara atat in viata de club cat si cea privata (adica fara \"liniutza\" noaptea. )

Inscrierile in filiala MR Ploiesti au devenit putin mai dificile din dorinta calitatii in favoarea cantitatii. Criteriul de baza fiind omul si mai putin masina. Inca se lucreaza la Regulamentul de Ordine Interioara.

Pe viitor, site-ul filialei Ploiesti a clubului Midnight Racers.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 13-04-05, 00:03   #90
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Ah, si un aspect destul de important: ne aflam la inceputul unui lung drum de tratative cu Politia Municipiului Ploiesti din dorinta de a evita eventualele conflicte. Primul pas a fost facut Duminica, 10.04.2005, cand am instiintat Directia Rutiera a Municipiului Ploiesti despre intalnirea lunara a clubului nostru. Dansii ne-au indrumat catre o locatie potrvita desfasurarii unei astfel de intalniri. Nu le-am si nu ne-au creat probleme.

....Deci la noi se poate....va tinem la curent.
JKV is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -