Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-05, 21:33   #61
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Atzone uite aici nr meu de telefon 0723343661 DRooPY suna si iti zic eu unde cand si cum..... inainte de orice eveniment sau daca vrei sa participi la vreo intilnire suna si iti zic
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 01-03-05, 21:39   #62
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

nu e raspunsul la care m-am ashteptat, oricum merci

Semnat: NOSferatuMRC
atzone is offline   Reply With Quote
Old 02-03-05, 22:39   #63
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Anunt:

DRooPy, este IMPUTERNICIT de membrii fondatori Midnight Racers Ploiesti de a face anunturi si declaratii referitoare la acest club.

Deci, daca el posteaza ceva pe acest forum, sa stiti ca este o informatie oficiala si nu o parere. Parerile proprii vor fi specificate.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 10-03-05, 10:30   #64
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default EVENIMENT sprijinit de MIDNIGHT RACERS.

\"Incepand cu ora 18.00, in data de 18 Martie 2005 in Piata Constitutiei va avea loc un eveniment cu caracter sportiv combinat cu un concert in aer liber. Inca nu sunt in masura sa va spun daca vor fi aprobari pentru DEMONSTARTII de viteza pe distanta de 400 m dar cert vor fi demonstratii de indemanare si putere (cerculetze , burn).
In afara de toate acestea se doreste premierea unor materiale video la urmatoarele categorii: cerculetze, burn-out si fun part (amuzamente). In acest concurs vor intra materialele video prezentate (maxim 5 / categorie / club si maxim 2 / categorie / persoana independenta) la o calitate minima de 640x480. Este obligatoriu ca acele materiale sa reprezinte o persoana din clubul ce o prezinta, respectiv propria persoana la independenti. Nu este obligatorie participarea la toate categoriile.
In ceea ce priveste jurizarea - toate cluburile existente sunt rugate sa desemneze cate un reprezentant .
Materialele video trebuiesc centralizate pana la data de 13.03.2005. Desemnarea persoanelor ca fac parte din juriu are acelasi termen limita.
Evenimentul este organizat de Noll Media cu sprijinul Midnight Racers. Parteneri media in acest moment: Atomic TV. Speram sa fie si 4tuning.
Va asigur ca in afara de cele expuse de mine aici vor mai fi si alte multe surprize!\"

Va astept in numar cat mai mare. Pentru detalii suplimentare, nu ezitati sa ma sunati pe 724.040407 sau sa-mi dati mail pe piticu_01@yahoo.com
JKV is offline   Reply With Quote
Old 10-03-05, 10:42   #65
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

Mda, nu pot sa merg nici de data asta, tot din cauza serviciului!
PS. Nu-i nimik, de azi am intrat in preaviz si pe urma nu mai ratez nimik
__________________
NeedForSpeed until crash!!!
atzone is offline   Reply With Quote
Old 10-03-05, 22:07   #66
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Membrii MR Ploiesti vor fi akolo speram intr-un numar cat mai mare si sa facem o figura frumoasa .
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 23-03-05, 20:21   #67
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Cand si unde va avea loc plecarea spre PRISMA 2 ( adVANTAGE MOTOR SHOW ) ?


Am pus aceasta intrebare in numele lui DJ e-Jay membru MR Ploiesti.
tng is offline   Reply With Quote
Old 24-03-05, 07:49   #68
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Avand in vedere ca evenimentul va tzine din cate am aflat eu pe parcursul weekeundului acesta (25,26,27) , plecarea nu este stabilita , nu pot comunica nimik momentan, probabil ne vom decide vineri seara cand ne intilnim, va ramane la atitudinea fiecarui membru daca doreste a vina sambata sau duminica , nu este stabilit nimik cert este ca o parte din membrii MR Ploiesti nu vor lispi de acolo si sper sa fim prezenti toti la evenimentul de la Baneasa din 3.04.2005.Totusi am o rugaminte tng fiecare pune intrebarile in numele lui pentru ca se pot interpreta Daca se va hotara ceva am sa postez data cat si locul de intalnire .
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 24-03-05, 23:01   #69
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default

ar fi frumos sa plece o coloana si din ploiesti, postati din timp va rog o ora si-un loc de plecare.

multam fain.
tre is offline   Reply With Quote
Old 30-03-05, 22:21   #70
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Copii, sper ca Duminca (3.04) o sa fim toti din Ploiesti pe aeroport, nu? Nu stiu daca o sa apucam sa ne dam, desi s-a skimbat regulamentul, dar vreau sa fim toti acolo.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 10:10   #71
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Cred ca vor fi doritori si din Ploiesti pt aceasta etapa.Din cate am vazut yo, tu JKV te-ai inscris?
PS : La Multi Ani DJ e-Jay ! La cat mai multe evenimente frumoase alaturi de MR.
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 14:02   #72
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Da TNG-ule, m-am inscris. Nimic spectaculos...vreau doar sa vad unde ma mai situez dupa ce-am reparat masina.

Cine e DJ e-Jay si ce legatura are el cu clubul nostru?

Merci.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 03-04-05, 21:16   #73
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Cu toate ca nu am putut ajunge la evenimentul de la Baneasa tin sa-l felicit pe JKV pentru debutul sau cu Kadettul GSi de 116 CP.... bravo lui vorba aia repetitia este mama invataturii . Mult repsect pentru indrazneala de care a dat dovada
DRooPY is offline   Reply With Quote
Old 03-04-05, 22:05   #74
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Saru'mana, saru'mana. Am avut o multime de sustinatori azi (atat in tribune cat si printre participanti). Data viitoare, le rupem capu'.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 13:04   #75
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Bravo bravo asa imi place spiritul tau de luptator ....pana la ultimul litru de benzina ..... poate vi sa ma dai o tura ca ai promis
DRooPY is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -