Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-04, 16:57   #16
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

detalii ? pai cred ca nu e cazul sa dau explicatii, dar ar fi mai bine sa fie ceva cu cap in toate cluburile, sa existe ceva la nivel national, si asta se si face la craiova. am analizat si celelalte cluburi, din bucuresti in special, si MR mi se pare cel mai potrivit pe moment. atat deocamdata.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-04, 17:02   #17
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bubu_021\"
detalii ? pai cred ca nu e cazul sa dau explicatii, dar ar fi mai bine sa fie ceva cu cap in toate cluburile, sa existe ceva la nivel national, si asta se si face la craiova. am analizat si celelalte cluburi, din bucuresti in special, si MR mi se pare cel mai potrivit pe moment. atat deocamdata.

nu a zis nimeni ca e cazul sa dai explicatii ...intrebam si eu ...
la craiova \"se face\" multe... da nu se vede nimic deocamdata...n-am vazut nici o masina cu insemnele vreunui club(exceptie facand cele de la Ghost Racing... )...in fine poate se lucreaza in \"culise\"(si la noi se face acelas lucru ...) multa bafta ! ...si sa nu va para rau mai tarziu pt. alegerea facuta...
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 05-10-04, 17:10   #18
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Al3xius, lucrurile bune se fac incet. Insemnele, de ce sa le fi facut, daca deja se schimba sigla, numele, etc. btw eu mi-am pus pe parasolar www.brttuning.go.ro cred ca deoamdata este destul de \"insemnata\" .
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-04, 17:15   #19
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bubu_021\"
Al3xius, lucrurile bune se fac incet. Insemnele, de ce sa le fi facut, daca deja se schimba sigla, numele, etc. btw eu mi-am pus pe parasolar www.brttuning.go.ro cred ca deoamdata este destul de \"insemnata\" .

ti-am vazut parasolarul ! arata bine ...iar in legatura cu stickerele ma gandeam sa fi facut cu clubul vostru ...dar acum ca sunteti Midnight Racers e alta mancare de peste ! oricum multa bafta !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 16:18   #20
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
...iar in legatura cu stickerele ma gandeam sa fi facut cu clubul vostru ...dar acum ca sunteti Midnight Racers e alta mancare de peste !
noi ca semne distinctive vom avea si in continuare cate un stegulet in colturile de sus ale parbrizului, numai ca baietii de la NGD nu le fac decat daca stai calare pe capul lor. cica nu trebe sa le dau poza si gata(chiar daca am facut-o in alb-negru) trebuie sa o mai modeleze ei. in curand le vom avea puse pe masini(steguletele). si mai apare in decembrie si primul Logan in MR Craiova.

ps. (20.10.2004) s-a renuntat la ideea cu steguletele. cei de la NGD au scapat.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 16:20   #21
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

daca vreti va dam noi stikere cu 30000 mi bucata noi asa am facut
bogdan is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 18:23   #22
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sper sa nu uitati sa purtati si stikerele 4 tuning....

anuntati cei care nu aveti
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 06-10-04, 23:40   #23
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bubu_021\"
numai ca baietii de la NGD nu le fac decat daca stai calare pe capul lor. cica nu trebe sa le dau poza si gata(chiar daca am facut-o in alb-negru) trebuie sa o mai modeleze ei.


NGD SUCKS BIG TIME !!! S-au facut praf stickerele la prima ploaie...zilele astea ma duc peste ei sa le dau cu ele in cap !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 07-10-04, 17:02   #24
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Felicitari sincere de la Ploiesti!

FELICITARI BRT CRAIOVA

In primul rand clubul XS Racing Ploiesti, doreste sa va felicite pentru alegerea facuta. Si noi suntem in \"tratative\" cu Midnight Racers Bucuresti.

In al doilea rand am vrea sa va multumim pentru prezenta de sambata 02.10.2004 din Ploiesti.

Abia asteptam sa ne vedem la sedintele NOASTRE in Bucuresti si cat mai curand la Craiova la cursele MR.

Salutari tuturor!!!
JKV is offline   Reply With Quote
Old 07-10-04, 17:05   #25
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

JKV - te rog sa mai micsorezi un pic dimensiunile la logoul clubului din semnatura. arata bine dar sincer e prea mare si ocupa mult spatiu pe monitor.
multumesc.
COObra is offline   Reply With Quote
Old 07-10-04, 17:34   #26
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Sa speram ca trecerea voastra la Midnight Racers va fi de bun augur pentru toata lumea . Bun venit in familie !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 07-10-04, 22:19   #27
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Felicitari sincere de la Ploiesti!

Quote:
Originally Posted by \"JKV\"
FELICITARI BRT CRAIOVA

In primul rand clubul XS Racing Ploiesti, doreste sa va felicite pentru alegerea facuta. Si noi suntem in \"tratative\" cu Midnight Racers Bucuresti.

In al doilea rand am vrea sa va multumim pentru prezenta de sambata 02.10.2004 din Ploiesti.

Abia asteptam sa ne vedem la sedintele NOASTRE in Bucuresti si cat mai curand la Craiova la cursele MR.

Salutari tuturor!!!
La Ploiesti nu a fost nici un membru ex.BRT actual MR, au fost Cioara & co, este vorba de alt grup din craiova. am vrut sa vin, dar nu mi-a mers masina, apoi am vazut pe net ca s-a anulat cursa. Next time voi veni. Abia astept o sedinta dintr-asta, dar o cursa in Craiova imi doresc mai mult decat o sedinta .
Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
sper sa nu uitati sa purtati si stikerele 4 tuning....

anuntati cei care nu aveti
nu avem stikere 4tuning, de uitat, nu uitam, insa despre purtatul lor trebuie sa vb cu baietii, nu hotarasc singur decat pt mine. vei avea in curand un pm de la mine pe tema aceasta.
Quote:
Originally Posted by \"bogdan\"
daca vreti va dam noi stikere cu 30000 mi bucata noi asa am facut
am vb deja de stikere & nr inmatriculare cu Micutzu.

Lucian - ty, it's a good familly.

sper ca am raspuns la toata lumea.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-04, 08:54   #28
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Sorry!

Imi cer scuze pentru confuzie. Sper ca n-am suparat pe nimeni.

Si noi ne dorim la fel de mult cursele, dar intai sedintele....oricum sunt mai aproape decat cursele, nu crezi???

COObra...acest logo este temporar....l-am luat de pe pagina noastra (la servici fiind) si n-am avut nici un program sa-l micsorez)...scuze pentru invazie...o sa dispara de tot cat de curand si il inlocuim cu unul mai mic...
JKV is offline   Reply With Quote
Old 10-10-04, 14:07   #29
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

JKV nu cred ca ai suparat pe nimeni. Ne vedem la bucuresti pe 16.
Bubu_021 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-04, 05:28   #30
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

felicitari pt alegerea facuta de a intra in acest club care are ganduri multe...va asteptam la bucuresti
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -