Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Midnight Racers

Reply
 
Thread Tools
Old 12-11-04, 07:16   #361
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default

Eu nu sunt omul care sa faca o afirmatie fara suport, spre deosebire de altii...si nu amenint pe nimeni...doar constat...dar am si puterea si cunostintele necesare sa iau masuri in consecinta...
Faptul ca pana acum nu am reactionat nu inseamna ca nu sunt informat de ce se intampla...
Si cred ca dialogul direct e cea mai buna cale de a rezolva problemele aparute...


PS: eram in victoriei aseara cand a fost accidentul ala in fata guvernului...Matiz vs Dacia
__________________
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 08:15   #362
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Pace!

Ma abtin de la alte comentarii \"rele\"! Intelegeti ca vreau sa incetam \"conflictul\" asta, by all means. Daca asta presupune ca unii sa taca, o sa fiu eu acela care va tace.

Referitor la ce spunea Sebi, ca mi-e frica....da, mi-e frica de Dumnezeu. Si daca Sebi are dreptate, inseamna ca eu voi fi cel pedepsit. Oricum, nimic nu trece neplatit.

Eu tot incerc sa ma intalnesc, ba cu Sebastian, ba cu Florian. De ce nu vor ei sa ne intalnim, nu stiu. Nu am de gand sa tip, sa-i jignesc, sa \"le scot ochii\" cu ceva s.a.m.d. Nici nu cred ca sunt in masura. Totusi ei au o varsta si eu tin cont de asta. Vreau si eu sa stiu ce gandesc ei. Eu, chiar cred ca putem incheia conflictul asta. Chiar cred ca putem colabora. Nu urasc pe nimeni. REPET, am tot respectul pentru munca celor de la LR&NSL. Vreau sa ii fac sa inteleaga ca si ei trebuie sa ne-o respecte pe a noastra. Buna, rea este chinul nostru de a face ceva si trebuie luat ca atare. Sunt multe de criticat si la LR&NSL, dar vad ca la ei pe topic nu face nimeni atata \"gura\". Iar la noi singurul care face gura e Sebastian. De ce?

Sebastian, te rog, hai sa ne vedem. Sa vorbim. Doar noi 5. (Tu, Florian, Amadeus, GSI si cu mine). Hai sa \"coasem\" impreuna ranile provocate pana acum!

Astept raspuns.

P.S.: Florian, apreciez calmul tau. Daca te gasesc luni in victoriei, vin sa vorbim. Daca esti dispus, evident.

Multumesc anticipat,

Catalin - JKV
JKV is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 08:24   #363
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Vad ca nu mai aveti ce sa spuneti si ce sa sustineti legat de eventuala legtalitate a cursei-inmormantare pe care ALFA TV a vrut sa o organizeze in Ploiesti.
O sa vorbim dar parca am mai vorbit si tot degeaba.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 08:34   #364
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default SEBASTIAN


In seara asta sunteti disponibili?
Vreau sa-mi pregatiti niste raspunsuri.
Cine sunteti? Grupare, club asociatie...
Membri fondatori toti?
Daca e cazul Statut.
Declaratie de intentie si strategie de lucru.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 08:57   #365
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default Re: LEGAL RACING

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Vad ca nu mai aveti ce sa spuneti si ce sa sustineti legat de eventuala legtalitate a cursei-inmormantare pe care ALFA TV a vrut sa o organizeze in Ploiesti.
O sa vorbim dar parca am mai vorbit si tot degeaba.
Sebastian, actul tau spune ca trebuie aprobare de la Directia pentru Sport a judetului PH, aprobare despre care nu ai idee daca exista sau nu, dar iti permiti sa vorbesti. Cred ca are relevanta si celalalt raspuns primit de la ANS, atasat mai jos, in care se specifica:

Quote:
Pe cale de consecinta, apreciem ca, in masura in care nu contravin acestor dispozitii legale, iar competitiile nu au caracter oficial pot fi organizate astfel de intreceri automobilistice cu prilejul unor evenimente chiar de catre o societate comerciala sau de o televiziune. De asemenea, precizam ca, nu exista prevederi legale care sa ingradesca posibilitatea organizarii de competitii sportive, cu singura conditie de a fi precizate in regulament aspectele tehnice de desfasurare, asigurarea corespunzatoare a arbitrajului si a modalitatii de intocmire a clasamentelor.
Concluzia pe care o putem trage din aceste doua raspunsuri, e ca si o brutarie sau taraba de ziare are exact aceleasi drepturi cu LR de a organiza o competitie sportiva neoficiala, atat timp cat are aprobare de la Directia judeteana pentru sport. Exact in acelasi mod putem si noi sa cerem judecata la fiecare cursa a LR, insa poate ai observat ca nu o facem, preferand sa incercam sa facem ceva decat sa punem bete in roatele altora. Hai sa lasam subiectul \"cursa de la Ploiesti\", s-au scris atatea despre ea incat toata lumea s-a plictisit, nu inteleg de ce te agati tot timpul de ce s-a intamplat acolo, desi observi bine ca nu ai dreptate in afirmatii.
De asemenea, nu pot sa nu observ din nou nota de bucurie si automultumire cu care vorbesti despre o cursa care nu a avut loc, tu care ai pretentia ca faci atatea pentru cursele legale.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	raspuns_agentia_nationala_a_sportului_211.jpg
Views:	76
Size:	421.0 KB
ID:	12425  
__________________
Opel Kadett GSi 2.0 87\'

I am kept in place by G-forces, not seatbelts.
GSi is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 09:21   #366
disco3

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 347
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"mms\"
nu prea-l cunosc eu bine pe acest jkw dar cind scrie undeva ceva negru pe alb, ar trebui sa fi chiar(....) sa negi. in fine ce sa mai zicem ca tot la scandal se ajunge din pacate.

Te afli pe un camp minat, nu cred ca sti ce spui si in ce te bagi.
asta suna putin a amenintare, e pacat ca atunci cand cineva incearca sa zica ceva, ii dati in cap imediat(iar eu ca un baiat bun accept, voi ca niste baieti rai nu acceptati), in fine asta o fi firea voastra si rostul vostru desi eu credeam ca treaba voastra este sa organizati legale nu sa agravati galceve. Eu pot spune ca te cunosc cat de cat am vb. de cateva ori si pareai un tip la locul tau(asa mi-ai facut impresia cel putin) , dar cu toate astea nu pot sa-mi imaginez pentru ce insamantezi atatia samburi de scandal(cum ar fi acest topic menit clar sa aduca din nou scanda). Treaba ta , poate ca unele lucruri iti fac placere, poate si astea...
__________________
DON`T DRIVE FASTER, THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY...
E 30....
W 210...
Honda NX 650..
disco3 is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 09:35   #367
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Re: LEGAL RACING

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
In seara asta sunteti disponibili?
Vreau sa-mi pregatiti niste raspunsuri.
Cine sunteti? Grupare, club asociatie...
Membri fondatori toti?
Daca e cazul Statut.
Declaratie de intentie si strategie de lucru.
Ok, se pare ca nu m-am facut PREA bine inteles: nu ne intalnim sa iti dam socoteala. Ne intalnim sa vorbim. Sa stii ca o colaborare se face pe vorbe nu pe hartii. Poti sa ai o suta de hartii, daca nu ai un acord verbal, sunt inutile.

NU, nu suntem disponibili azi. Noi (Amadeus, GSI si cu mine) in fiecare vineri, suntem in Ploiesti la intalnirea cu membri nostri. Dar, maine dup-amiaza, daca tu si Florian doriti, eu zic ca ne putem vedea undeva....dar la caldurica ca s-a lasat frigul .

Referitor la acele acte pe care vrei tu sa le vezi, nu ti le putem arata. Si inca o data nu mi se par relevante. NU NE INTALNIM 2 CLUBURI. Ne intalnim 5 oameni.

Deci, putem sa ne intalnim maine dup-amiaza? Ne auzim la telefoane sa stabilim locul si ora? Eu zic ca daca reusim sa ne vedem maine, indiferent de ce o sa discutam, e un semn de buna credinta din partea amandurora. Si oamenii pot sa-si dea seama ca o sa se faca ceva si ca o sa se mearga inainte. Am dreptate????
JKV is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 11:07   #368
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: LEGAL RACING

Quote:
Originally Posted by \"GSi\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Vad ca nu mai aveti ce sa spuneti si ce sa sustineti legat de eventuala legtalitate a cursei-inmormantare pe care ALFA TV a vrut sa o organizeze in Ploiesti.
O sa vorbim dar parca am mai vorbit si tot degeaba.
Sebastian, actul tau spune ca trebuie aprobare de la Directia pentru Sport a judetului PH, aprobare despre care nu ai idee daca exista sau nu, dar iti permiti sa vorbesti. Cred ca are relevanta si celalalt raspuns primit de la ANS, atasat mai jos, in care se specifica:

Quote:
Pe cale de consecinta, apreciem ca, in masura in care nu contravin acestor dispozitii legale, iar competitiile nu au caracter oficial pot fi organizate astfel de intreceri automobilistice cu prilejul unor evenimente chiar de catre o societate comerciala sau de o televiziune. De asemenea, precizam ca, nu exista prevederi legale care sa ingradesca posibilitatea organizarii de competitii sportive, cu singura conditie de a fi precizate in regulament aspectele tehnice de desfasurare, asigurarea corespunzatoare a arbitrajului si a modalitatii de intocmire a clasamentelor.
Concluzia pe care o putem trage din aceste doua raspunsuri, e ca si o brutarie sau taraba de ziare are exact aceleasi drepturi cu LR de a organiza o competitie sportiva neoficiala, atat timp cat are aprobare de la Directia judeteana pentru sport. Exact in acelasi mod putem si noi sa cerem judecata la fiecare cursa a LR, insa poate ai observat ca nu o facem, preferand sa incercam sa facem ceva decat sa punem bete in roatele altora. Hai sa lasam subiectul \"cursa de la Ploiesti\", s-au scris atatea despre ea incat toata lumea s-a plictisit, nu inteleg de ce te agati tot timpul de ce s-a intamplat acolo, desi observi bine ca nu ai dreptate in afirmatii.
De asemenea, nu pot sa nu observ din nou nota de bucurie si automultumire cu care vorbesti despre o cursa care nu a avut loc, tu care ai pretentia ca faci atatea pentru cursele legale.

Va pot spune ca la cursa de la ploiesti v-a-ti prins in ea.Cei ce au vreut sa organizeze initial si-au prins urechile.
Pentru cursa de la Ploiesti nu a existat nici o aprobare oficiala, iar ANS gestioneaza aceste evenimente si aprobarile lor.
O tot dati cotita si vreti sa-i mai faceti si pe altii raspunzatori.
Daca atunci cand mi-am manifestat interesul sa colaboram erati deschisi si nu ne persiflati cum aveti obiceiul sa o faceti, poate ar fi fost un subiect interesant.Voi oricum puteti sa o treceti pe lista de reusite.Nu eu am adus subiectul asta din nou in discutie.Cititi postul lui jkv Joined: 31 Aug 2004
Posts: 66
Location: Bucuresti-Ploiesti
Usergroups:
[ Midnight Racers ]

Felicitari pentru sucesele obtinute.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 11:12   #369
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"mms\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"mms\"
nu prea-l cunosc eu bine pe acest jkw dar cind scrie undeva ceva negru pe alb, ar trebui sa fi chiar(....) sa negi. in fine ce sa mai zicem ca tot la scandal se ajunge din pacate.

Te afli pe un camp minat, nu cred ca sti ce spui si in ce te bagi.
asta suna putin a amenintare, e pacat ca atunci cand cineva incearca sa zica ceva, ii dati in cap imediat(iar eu ca un baiat bun accept, voi ca niste baieti rai nu acceptati), in fine asta o fi firea voastra si rostul vostru desi eu credeam ca treaba voastra este sa organizati legale nu sa agravati galceve. Eu pot spune ca te cunosc cat de cat am vb. de cateva ori si pareai un tip la locul tau(asa mi-ai facut impresia cel putin) , dar cu toate astea nu pot sa-mi imaginez pentru ce insamantezi atatia samburi de scandal(cum ar fi acest topic menit clar sa aduca din nou scanda). Treaba ta , poate ca unele lucruri iti fac placere, poate si astea...

De ce esti asa de irascibil daca cineva iti spune ca nu ai cum sa cunosti ce e in spate, de ce te amesteci intr-o lupta in care poti fi neutru.Detii adevarul sau mai multe informatii decat noi?Fale publice nu fi complice.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 11:27   #370
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: LEGAL RACING

Quote:
Originally Posted by \"JKV\"
Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
In seara asta sunteti disponibili?
Vreau sa-mi pregatiti niste raspunsuri.
Cine sunteti? Grupare, club asociatie...
Membri fondatori toti?
Daca e cazul Statut.
Declaratie de intentie si strategie de lucru.
Ok, se pare ca nu m-am facut PREA bine inteles: nu ne intalnim sa iti dam socoteala. Ne intalnim sa vorbim. Sa stii ca o colaborare se face pe vorbe nu pe hartii. Poti sa ai o suta de hartii, daca nu ai un acord verbal, sunt inutile.

NU, nu suntem disponibili azi. Noi (Amadeus, GSI si cu mine) in fiecare vineri, suntem in Ploiesti la intalnirea cu membri nostri. Dar, maine dup-amiaza, daca tu si Florian doriti, eu zic ca ne putem vedea undeva....dar la caldurica ca s-a lasat frigul .

Referitor la acele acte pe care vrei tu sa le vezi, nu ti le putem arata. Si inca o data nu mi se par relevante. NU NE INTALNIM 2 CLUBURI. Ne intalnim 5 oameni.

Deci, putem sa ne intalnim maine dup-amiaza? Ne auzim la telefoane sa stabilim locul si ora? Eu zic ca daca reusim sa ne vedem maine, indiferent de ce o sa discutam, e un semn de buna credinta din partea amandurora. Si oamenii pot sa-si dea seama ca o sa se faca ceva si ca o sa se mearga inainte. Am dreptate????

Nu v-am cerut harti in mod expres dar vezi ca tot pe vorbe a-ti organizat INMORMNTAREA la Ploiesti.
A vorbit cineva de MR ploiesti pana acum ?
De ce va bagati ca musca-n curu calului?
V-am intins odata mana si m-ati refuzat ca apoi sa fiti nevoiti sa reveniti asupra deciziei.Am gresit ca am gandit la o colaborare cu voi.M-am compromis.A doua incercare nu mai exista.
Putem discuta insa sunt foarte rezervat asupra disponibilitatilor voastre.
Aveati o identitate in zona voastra, dar nu v-a-ti permis sa o pastrati. Vorbesc de xs racing.Poate cu acel club am fi discutat mult mai deschis.
O sa va ascult, dar nu e graba.

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 11:27   #371
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"amadeus_and\"
Eu nu sunt omul care sa faca o afirmatie fara suport, spre deosebire de altii...si nu amenint pe nimeni...doar constat...dar am si puterea si cunostintele necesare sa iau masuri in consecinta...
Faptul ca pana acum nu am reactionat nu inseamna ca nu sunt informat de ce se intampla...
Si cred ca dialogul direct e cea mai buna cale de a rezolva problemele aparute...


PS: eram in victoriei aseara cand a fost accidentul ala in fata guvernului...Matiz vs Dacia

Daca tot esti asa de destept de ce nu ai aratat nici o data o aprobare pt acea cursa?
Nu a-ti avut nici un accept legal.
Habar nu ai de ce vorbesti.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	raspuns_877.jpg
Views:	77
Size:	158.4 KB
ID:	12426  
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 11:59   #372
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default

Dl. Sebastian....sau Dl. Musca cum preferati, hartia anexata mai sus va da domniei voastre peste nas/aripi. Acolo zice ca trebuie sa anunte Directia pentru sport Prahova, in nici un caz ca nu poate organiza DELOC!!!

Poate ai dreptate, poate Amadeus n-are habar de ce vorbeste, pentru ca AI TU HABAR. Ca tu l-ai sunat pe Luca, tu l-ai sunat de directorul de la Alpha sa-l ameninti cu Luca si ala ti-a dat glorie....TU STII MAI BINE!

Frate nu se poate discuta cu tine decat cu scandal, nervi si jigniri. Omule, te baga lumea-nseama NU CA ESTI DESTEPT, ci pentru ca ii enervezi. Tu nu te simti flatat. JENAT e cuvantul potrivit. Atragi greata, suspiciune, ura si dizgratie prin posturile tale pline de \"intelepciune\" sau alta materie.....(fecala)

Stii ce mi-as dori? Sa fii mana noastra dreapta.....pentru ca p-aia o folosim sa ne stergem si la cur si sa ne scarpinam in bracinari. CINE TI-A CERUT TIE AJUTORUL? Tu ai vrut sa ne \"ajuti\"....si noi intr-un final l-am acceptat. Ah, ca am te-am sunat eu joi (30.09.2004) si te-am intrebat daca vrei sa fiti organizatori prinipali, aia e alta mancare de peste. Pentru ca deja iti bagasei \"piciorusele\" in evenimentul nostru si tu puteai sa-l descurci.

SINGURA COLABORARE PE CARE AS DORI-O CU TINE, ar fi sa avem un pact de neagresiune. Adica sa nu ne bagam bete in roate. Si-atat. Bineinteles ma refer la evenimentele organizate de clubul nostru din Ploiesti.

Nu vreau sa comentez de ce ne-am skimbat noi numele...am facut-o ca asa ni s-a parut noua cel mai bine!

Intr-adevar, poate clubul nostru e unul de cacat. Dar ne place sa-l tinem asa. Stii de ce? Ca sa nu-si bage lumea nasu' in el. Dar se pare ca tu esti foarte bun la sportul asta. Si-l practici cu placere.

Ai zis ca o sa ne asculti? Pai te-au comparat bine baietii cu Patriarhul Romaniei...incepi sa ai vocatii de preot.

Stau mai bine si ma gandesc. Cel mai destept cedeaza....dar sa mor io de nu e fun sa vorbim cu tine si sa te vedem cat de rau aberezi.... Esti tare simpatic Domnule MUSCA!!!!

,semnat cu multa caldura si afectiune: CALUL!
JKV is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 16:27   #373
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default XXXX

Quote:
Originally Posted by \"JKV\"
Dl. Sebastian....sau Dl. Musca cum preferati, hartia anexata mai sus va da domniei voastre peste nas/aripi. Acolo zice ca trebuie sa anunte Directia pentru sport Prahova, in nici un caz ca nu poate organiza DELOC!!!

Poate ai dreptate, poate Amadeus n-are habar de ce vorbeste, pentru ca AI TU HABAR. Ca tu l-ai sunat pe Luca, tu l-ai sunat de directorul de la Alpha sa-l ameninti cu Luca si ala ti-a dat glorie....TU STII MAI BINE!

Frate nu se poate discuta cu tine decat cu scandal, nervi si jigniri. Omule, te baga lumea-nseama NU CA ESTI DESTEPT, ci pentru ca ii enervezi. Tu nu te simti flatat. JENAT e cuvantul potrivit. Atragi greata, suspiciune, ura si dizgratie prin posturile tale pline de \"intelepciune\" sau alta materie.....(fecala)

Stii ce mi-as dori? Sa fii mana noastra dreapta.....pentru ca p-aia o folosim sa ne stergem si la cur si sa ne scarpinam in bracinari. CINE TI-A CERUT TIE AJUTORUL? Tu ai vrut sa ne \"ajuti\"....si noi intr-un final l-am acceptat. Ah, ca am te-am sunat eu joi (30.09.2004) si te-am intrebat daca vrei sa fiti organizatori prinipali, aia e alta mancare de peste. Pentru ca deja iti bagasei \"piciorusele\" in evenimentul nostru si tu puteai sa-l descurci.

SINGURA COLABORARE PE CARE AS DORI-O CU TINE, ar fi sa avem un pact de neagresiune. Adica sa nu ne bagam bete in roate. Si-atat. Bineinteles ma refer la evenimentele organizate de clubul nostru din Ploiesti.

Nu vreau sa comentez de ce ne-am skimbat noi numele...am facut-o ca asa ni s-a parut noua cel mai bine!

Intr-adevar, poate clubul nostru e unul de cacat. Dar ne place sa-l tinem asa. Stii de ce? Ca sa nu-si bage lumea nasu' in el. Dar se pare ca tu esti foarte bun la sportul asta. Si-l practici cu placere.

Ai zis ca o sa ne asculti? Pai te-au comparat bine baietii cu Patriarhul Romaniei...incepi sa ai vocatii de preot.

Stau mai bine si ma gandesc. Cel mai destept cedeaza....dar sa mor io de nu e fun sa vorbim cu tine si sa te vedem cat de rau aberezi.... Esti tare simpatic Domnule MUSCA!!!!

,semnat cu multa caldura si afectiune: CALUL!


Din nou nu poti avea decat gura mare , arata un act cu o aprobare pana atunci ...
Vad ca-mi gasesti nume, asemanari sincer nu cred ca conteaza prea mult parerea unui _ _ _ _ _ _ _.
Acum vorbesc cu tine si nu cu membri MR care au de suferit din cauza ta.
Faptul ca spui despre clubul tau ca e unul de CACAT ..., momentele de sinceritate sunt rare si tebuiesc subliniate.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 16:38   #374
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default

Sebi, vreau si eu sa vad:
1: aprobarile curselor organizate de voi
2: componenta si responsabilitatile membrilor Legal Racing
3: Statutul si actele de constituire
3: sursele de finantare
4: Clasamentul ultimei curse organizate, cu timpii fiecarui concurent,
precum si premiile acordate
Daca tot esti tare in gura, fii tare si in informatii...hai ca spun si eu ca tine...LUMEA VREA SA STIE...
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 12-11-04, 16:39   #375
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default

Si de asemenea temeiul legal pentru fiecare punct cerut mai sus...
amadeus_and is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -