Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > DVD / TV Auto / Navigatii

DVD / TV Auto / Navigatii DVD, TV Auto, DVD Auto Player, TV Masina, LCD, Tv Tuner, TFT, Monitoare, Multimedia, ICE, Parasolar, Monitor Plafon , Navigatii, audio

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-11-11, 10:53   #1
marius06
Banned

Stage 2
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 30
Default dvd de vanzare 1din PYLE

DVD ESTE SUPER OK TRIMIT SI IN TARA PRIN FAN CURIER SAU POSTA ROMANA ACCEPT SI UNELE VARIANTE PRETUL 650 RON 0761209675
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	08112011(006).jpg
Views:	66
Size:	286.2 KB
ID:	2228720   Click image for larger version

Name:	08112011(010).jpg
Views:	56
Size:	302.8 KB
ID:	2228721   Click image for larger version

Name:	08112011(005).jpg
Views:	52
Size:	269.3 KB
ID:	2228722  

Click image for larger version

Name:	08112011(007).jpg
Views:	52
Size:	239.2 KB
ID:	2228723  
marius06 is offline  
Old 05-12-11, 00:42   #2
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: dvd de vanzare 1din PYLE

Schimbi cu un dvd auto 1din model MAJESTIC DVX284RDS/usb are card SD/mmc USB si TV incorporat ecran 3.5 inch telecomanda +un card de 2GB
BlueAngel is offline  
Old 17-01-12, 21:12   #3
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: dvd de vanzare 1din PYLE

Acest user este un tepar care m-a pagubit cu suma de 575 de lei pe un dvd player marca Sevic .....Pana in achizitie am vorbit cu el de o gramada de ori la telefon , m-a asigurat ca aparatul nu are nici o problema , ca este in perfecta stare de functionare si estetica si cand a venit m-am trezit ca : un buton este rupt de tot si nu ai cum sa il pui la loc , ca are cd blocat in el si nu-l scoate afara , ca masca neagra de la LCD secundar este cu crapaturi si suruburi lipsa dovada ca s-a umblat rau in el , firele de la mufa au fost rupte si ca totul sa fie beton monitorul nu iese , nu se alimenteaza , nu afiseaza nimic pe LCD-ul secundar...Deci omul mi-a tras o foarte frumoasa teapa in conditiile in care m-a asigurat ca este totul perfect functional si ca nu are interventii sau in el . Cum spuneam nu mai raspunde la telefon , la messenger , mesaje , mail etc.....Stiti care e culmea tupeului ? Mi-a cerut sa ii dau asigurari ca voi ridica coletul . Frumos nu ?
__________________

Ardeau strabunele altare/Si ziua coborase-n berna/Treceau ostirile barbare/Peste cetatea mea eterna....
Ploua cu spaima si durere/Peste cetatea mea invinsa/Cadeau barbatii in tacere/Murea un zeu cu tampla ninsa.......


https://forum.4tuning.ro/201-masina-m...ia/page-5.html
THUNDER77 is offline  
Old 17-01-12, 23:15   #4
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: dvd de vanzare 1din PYLE

sincer imi pare rau . trebuia sa-l iei cu verificare prin urgent curier. eu asa fac,cand cumpar de la useri care nu am incredere...varianta cea mai buna e sa tragi o fuga la adresa de pe colet , si sal astepti la sediu curier sal inveti minte
DANY SXX is offline  
Old 18-01-12, 00:03   #5
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: dvd de vanzare 1din PYLE

L-am primit prin posta man Oricum...astept sa-mi fac masina si o sa fac o deplasare........
THUNDER77 is offline  
Old 18-01-12, 00:18   #6
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: dvd de vanzare 1din PYLE

Sincer imi pare rau,chiar scrisesem mai sus ca stiam ca are defecte pentru ca il gasisem si eu pe okazii cand cautam DVD...am ajuns la concluzia sa nu mai cumpar nimic de la nimeni care nu are multe posturi pe forum si cel putin cateva tranzactii cu succes.

Inca odata imi pare rau pentru tine si daca as fi in locul tau pentru banii aia chiar i-as face o vizita mai ales ca ai adresa.Fara remuscari sa sufere ca un "NINJA" daca intelegi ce vreau sa zic

EDIT : Mai avea un thread facut ca vindea aceasi "scula" acolo am scris ca stiam ca avea defecte
__________________
REN-u' !

Last edited by BlueAngel; 18-01-12 at 00:22.
BlueAngel is offline  
Old 18-01-12, 10:44   #7
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: dvd de vanzare 1din PYLE

daca vrei sa-ti recuperezi banii e greu , mai ales daca e tepar ....
varianta mea ramane in picioare , de duci la posta la care au ajuns banii si il astepti acolo... vorbesti cu angajatii oficiului postal , le povestesti chestia , si cand ajunge banii ( de obicei la 3- 4 zile).. sa te sune inainte sa-i trimita preaviz lui sa ridice banii....te duci la posta si il astepti acolo , cu inca 3 prieteni ... si dai o lectie cu poze postate aici
DANY SXX is offline  
Old 18-01-12, 11:16   #8
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: dvd de vanzare 1din PYLE

Am trimis un mail la Politia Ilfov , le-am explicat situatia , acum astept un raspuns de la ei......L-am prins la telefon acum un minut si cand am inceput sa ii explic situatia mi-a inchis.....Deci nu am cum sa renunt !!!!!!!!
THUNDER77 is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -