acel sony nu avea fata detasabila...si mi l-a luat cu totu...imi placea la nebunie sony ala si ma intelegeam bine cu el...
asta este...s-a dus...


buget nu stiu ce sa zic....un 4 mil(tre sa imi calculez fondurile ca nu ma asteptam la o astfel de lovitura...aveam alte planuri)
o intrebare...la casco iti trebuie chitanta pe aparat pentru a il putea pune in asigurare??