Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > HU - CD Playere / MP3

HU - CD Playere / MP3 Head Unit, HU, CD Playere MP3, MP3 Player Auto, Casetofoane Auto, Radio CD Player, audio

Reply
 
Thread Tools
Old 21-09-07, 23:05   #1
Gabriel_xenon

Stage 5
 
Gabriel_xenon's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,501
Member of:
[DACIA]
Default Cumpar CD/MP3 auto

Din cauza ca mi s-a furat azi player-ul din masina sunt nevoit sa cumpar altu
As cauta in special un CDX-M800 sau un CDX-M8800

astept si alte oferte cu modele asemanatoare celor de sus si cu telecomanda(optional joystick pt volan)
__________________

TUNIN' FANATIC
Suburbia Racing Club Member
Gabriel_xenon is offline   Reply With Quote
Old 22-09-07, 01:35   #2
bezz

Stage 5
 
bezz's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 868
Default Re: Cumpar CD/MP3 auto

pai ce? era phantom face sony-ul? mai grav e sa-l fi lasat cu fata pe el
pune si tu un buget...
bezz is offline   Reply With Quote
Old 22-09-07, 12:03   #3
Gabriel_xenon

Stage 5
 
Gabriel_xenon's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,501
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cumpar CD/MP3 auto

acel sony nu avea fata detasabila...si mi l-a luat cu totu...imi placea la nebunie sony ala si ma intelegeam bine cu el...
asta este...s-a dus...
buget nu stiu ce sa zic....un 4 mil(tre sa imi calculez fondurile ca nu ma asteptam la o astfel de lovitura...aveam alte planuri)

o intrebare...la casco iti trebuie chitanta pe aparat pentru a il putea pune in asigurare??
Gabriel_xenon is offline   Reply With Quote
Old 23-09-07, 15:54   #4
dany_bad_boy51

Stage 2
 
dany_bad_boy51's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 65
Default Re: Cumpar CD/MP3 auto

iti dau un alpine 9846rm?
dany_bad_boy51 is offline   Reply With Quote
Old 23-09-07, 17:36   #5
kano

Stage 2
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 68
Default Re: Cumpar CD/MP3 auto

am un pioneer 3900mp cu 2 ani garantie sau
un pioneer 6800 mp adus din america.
daca te intereseaza vreunul reply. specific ca sunt amandoua noi noute unul nu a fost pus pe masina singurul inconvenient este ca nu am penar la fata.(asa au venit)
kano is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -