Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Cumpar CD/MP3 auto (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/52293-cumpar-cd-mp3-auto.html)

Gabriel_xenon 21-09-07 23:05

Cumpar CD/MP3 auto
 
Din cauza ca mi s-a furat azi player-ul din masina sunt nevoit sa cumpar altu :( :sad:
As cauta in special un CDX-M800 sau un CDX-M8800

astept si alte oferte cu modele asemanatoare celor de sus si cu telecomanda(optional joystick pt volan)

bezz 22-09-07 01:35

Re: Cumpar CD/MP3 auto
 
pai ce? era phantom face sony-ul? mai grav e sa-l fi lasat cu fata pe el :(
pune si tu un buget...

Gabriel_xenon 22-09-07 12:03

Re: Cumpar CD/MP3 auto
 
acel sony nu avea fata detasabila...si mi l-a luat cu totu...imi placea la nebunie sony ala si ma intelegeam bine cu el...
asta este...s-a dus... :(:(
buget nu stiu ce sa zic....un 4 mil(tre sa imi calculez fondurile ca nu ma asteptam la o astfel de lovitura...aveam alte planuri)

o intrebare...la casco iti trebuie chitanta pe aparat pentru a il putea pune in asigurare??

dany_bad_boy51 23-09-07 15:54

Re: Cumpar CD/MP3 auto
 
iti dau un alpine 9846rm?

kano 23-09-07 17:36

Re: Cumpar CD/MP3 auto
 
am un pioneer 3900mp cu 2 ani garantie sau
un pioneer 6800 mp adus din america.
daca te intereseaza vreunul reply. specific ca sunt amandoua noi noute unul nu a fost pus pe masina singurul inconvenient este ca nu am penar la fata.(asa au venit) :(


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning