![]() |
Cumpar CD/MP3 auto
Din cauza ca mi s-a furat azi player-ul din masina sunt nevoit sa cumpar altu :( :sad:
As cauta in special un CDX-M800 sau un CDX-M8800 astept si alte oferte cu modele asemanatoare celor de sus si cu telecomanda(optional joystick pt volan) |
Re: Cumpar CD/MP3 auto
pai ce? era phantom face sony-ul? mai grav e sa-l fi lasat cu fata pe el :(
pune si tu un buget... |
Re: Cumpar CD/MP3 auto
acel sony nu avea fata detasabila...si mi l-a luat cu totu...imi placea la nebunie sony ala si ma intelegeam bine cu el...
asta este...s-a dus... :(:( buget nu stiu ce sa zic....un 4 mil(tre sa imi calculez fondurile ca nu ma asteptam la o astfel de lovitura...aveam alte planuri) o intrebare...la casco iti trebuie chitanta pe aparat pentru a il putea pune in asigurare?? |
Re: Cumpar CD/MP3 auto
iti dau un alpine 9846rm?
|
Re: Cumpar CD/MP3 auto
am un pioneer 3900mp cu 2 ani garantie sau
un pioneer 6800 mp adus din america. daca te intereseaza vreunul reply. specific ca sunt amandoua noi noute unul nu a fost pus pe masina singurul inconvenient este ca nu am penar la fata.(asa au venit) :( |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning