Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > Amplificatoare auto & stuff

Amplificatoare auto & stuff Amplificatoare Auto, Statii, Cabluri, Condensatoare, Baterii Deep Cycle, audio

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-02-08, 11:46   #1
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Cumpar Amplificator!!!

Cumpar Amplificator pe 2 canale!!! Ofer MAXIM 2.5 mil pentru ofertele care merita. Amplificatorul trebuie sa aiba neaparat intrare de nivel inalt (pe langa RCA)
morpheusmaster is offline  
Old 03-02-08, 17:38   #2
serban_pc

Stage 5
 
serban_pc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,446
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

care este intrarea aceea de nivel inalt ? sorry ca nu ti-am facut poze cu ampliful meu dar am ost plecat si ..., maine promit sa ai pozele.
serban_pc is offline  
Old 03-02-08, 17:45   #3
sipo123

Stage 3
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 123
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

de ce nu-ti iei un adaptor de nivel? e nult mai bn decat intrarea din boxe si ai si claritate mai buna.
link: http://www.***********/produse/Acces..._High-Low_AIV/
sry ptr off
up de la mn
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	brand_product.jpeg
Views:	44
Size:	27.7 KB
ID:	442410  
sipo123 is offline  
Old 03-02-08, 23:02   #4
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

@sipo123 Men...nu vreau sa par papagal...dar sincer nu stiam ca exista asa ceva. Multam mult!!! Acum am noi orizonturi

@ serban...astept pozele si mai spunemi odata ce amp ai de vanzare si la ce $ ca sincer am uitat...mam uitat prin atatea amp de am uitat tot )
morpheusmaster is offline  
Old 03-02-08, 23:12   #5
sipo123

Stage 3
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 123
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

nu am amplificare de vanzare a fost doar sfat , cu asta ai putea sa-ti iei o amplificare mai usor.
inca ceva, mi s-a parut tare asta :http://car-audio.anunturi-auto.4tuni...de-121383.html
SAL!
sipo123 is offline  
Old 03-02-08, 23:46   #6
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

am vazut si eu in seara asta...chiar e tare...daca nu e teapa...we have a winner
morpheusmaster is offline  
Old 04-02-08, 21:01   #7
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

Haideti oameni!!! NU VINDE NIMENI O STATIE?? ASTAZI???
morpheusmaster is offline  
Old 05-02-08, 12:25   #8
serban_pc

Stage 5
 
serban_pc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,446
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

Modelul este Soundwave BO610B 4x150w
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	05022008122.jpg
Views:	51
Size:	786.2 KB
ID:	444764   Click image for larger version

Name:	05022008123.jpg
Views:	50
Size:	752.2 KB
ID:	444765  
serban_pc is offline  
Old 05-02-08, 13:05   #9
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

Salut, am si eu un amplificator de vanzare, dar cam depaseste bugetul mentionat de tine...mai exact, vreau 400 RON pe el, este ca nou (e montat pe masina, insa cu folie de protectie pe el, il am de nou de acum 2 luni).
-2x100w rms la 4 ohmi
-2x200w rms la 2 ohmi
-1x400w rms la 4 ohmi, in punte.
Are si telecomanda pe fir pentru control subwoofer, are si intrare high-level (deci mai scapi si de adaptorul respectiv).
Iti ofer si un set RCA Dietz cu remote cu tot, si o siguranta pentru cablu (cu soclu cu tot)
Modelul este Hifonics Titan Txi 4006.
Nu prea ma incanta ideea sa-l dau, mai ales ca l-am achizitionat la un pret mult mai mare decat se gaseste acum, insa am gasit un mp3 pe care il vreau neaparat si am nevoie de bani repede
Edit: am uitat sa mentionez - logo-ul se aprinde albastru, iar telecomanda are si ea un led albastru
Ne gasim noi in caz ca esti interesat
Toate cele bune!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	product3058.jpg
Views:	45
Size:	17.4 KB
ID:	444813  
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline  
Old 05-02-08, 23:57   #10
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cumpar Amplificator!!!

@ quick_5hifter: man, 10x pentru oferta...dar nu dispun de atatia verzisori pentru amplificator...cred ca am sa il scap pe serban de statia lui. Multumesc mult de oferte
morpheusmaster is offline  
Closed Thread


- Copyright 2026 4Tuning -