Salut, am si eu un amplificator de vanzare, dar cam depaseste bugetul mentionat de tine...mai exact, vreau 400 RON pe el, este ca nou (e montat pe masina, insa cu folie de protectie pe el, il am de nou de acum 2 luni).
-2x100w rms la 4 ohmi
-2x200w rms la 2 ohmi
-1x400w rms la 4 ohmi, in punte.
Are si telecomanda pe fir pentru control subwoofer, are si intrare high-level (deci mai scapi si de adaptorul respectiv).
Iti ofer si un set RCA Dietz cu remote cu tot, si o siguranta pentru cablu (cu soclu cu tot)
Modelul este Hifonics Titan Txi 4006.
Nu prea ma incanta ideea sa-l dau, mai ales ca l-am achizitionat la un pret mult mai mare decat se gaseste acum, insa am gasit un mp3 pe care il vreau neaparat si am nevoie de bani repede

Edit: am uitat sa mentionez - logo-ul se aprinde albastru, iar telecomanda are si ea un led albastru

Ne gasim noi in caz ca esti interesat
Toate cele bune!