cumpar amplificator care sa duca fara probleme sau la limita 2 difuzoare JBL 1214 ( 250 W rms 4ohmi fiecare) astept preturile voastre si niste imagini.!!
@ la al tau ma si uitam dar pretul ma omoara. nu caut ceva mai mare de 350 -400 ROn maxim. a avut un coleg tot monobloc, dar m-am miscat greu si l-am pierdut 300 ron ( !!
@ la al tau ma si uitam dar pretul ma omoara. nu caut ceva mai mare de 350 -400 ROn maxim. a avut un coleg tot monobloc, dar m-am miscat greu si l-am pierdut 300 ron ( !!
sa stii ca pretul nu e umflat, ampliful face toti banii. spor la cautat