![]() |
Cumpar Amplificator!
cumpar amplificator care sa duca fara probleme sau la limita 2 difuzoare JBL 1214 ( 250 W rms 4ohmi fiecare) astept preturile voastre si niste imagini.!!
|
Re: Cumpar Amplificator!
|
Re: Cumpar Amplificator!
dar din ce vad eu e 2x200 w rms si 1 difuzor are 250 rms . nu vreau ceva mai slab decat difuzorul!
|
Re: Cumpar Amplificator!
da asa da macar nu e no name ;)
|
Re: Cumpar Amplificator!
|
Re: Cumpar Amplificator!
@ la al tau ma si uitam :) dar pretul ma omoara. nu caut ceva mai mare de 350 -400 ROn maxim. a avut un coleg tot monobloc, dar m-am miscat greu si l-am pierdut 300 ron :(( !!
|
Re: Cumpar Amplificator!
Quote:
|
Re: Cumpar Amplificator!
up!!!
|
Re: Cumpar Amplificator!
asa ceva te intereseaza?
http://www.yatego.com/car-hifi-styli...tufe-sinus-tec e in stare impecabila, nu detin telecomanda revin cu poze reale in 1-2 zile |
Re: Cumpar Amplificator!
cat $$$ ? :) duce cele 2 difuzoare? sau mai la limita ? ms!
|
Re: Cumpar Amplificator!
sal ce zici de cel de la mine? https://forum.4tuning.ro/554-amplific...ck-chrome.html
|
Re: Cumpar Amplificator!
Se pote inchide !multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning