Am niste baterii pe gel de 35-80 si 90 de amperi super smechere!!!Merg montate in orice pozitie,bornele sunt pe surub cu papuc si nu necesita intretinere.Eu zic ca sunt ideale pentru ce vreti voi!!
Eu am una de 35A pe masina mea preparata pentru offroad si folosesc troliu(cabestan) care merge pe bterie si trage 4300KG si care in mod normal mananca bateriile pe paine si cu asta nu am nici o treaba!!!
Da-mi PM sau tel la 0722 599 385 si te fac cu o baterie beton !! Sau poate facem o combinatie cu condensatorul tau