Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   condensator alfatech 1F (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/22091-condensator-alfatech-1f.html)

steaua23 16-08-06 18:54

condensator alfatech 1F
 
1 Attachment(s)
de vanzare un condensator alfatech de 1F. Are afisajul rosu, si este in perfecta stare de functionare. Are aproximativ 6 luni de cand il am si este luat de la car-sound.
pret:2.000.000

steaua23 19-08-06 15:10

Re: condensator alfatech 1F
 
ultima strigare ...

steaua23 06-09-06 21:21

Re: condensator alfatech 1F
 
revine la vanzare condensatorul in cauza ... 2 mil negociabil !!!!
up up up

steaua23 07-09-06 15:24

Re: condensator alfatech 1F
 
offf :(
nu mia exista pe stoc bateria pentru care facusem comanda, drept urmare nu mai vand condensatorul :( pana vin bateriile pe stoc

dr_dumi 07-09-06 15:26

Re: condensator alfatech 1F
 
s-ar putea sa ti-l iau eu atunci... daca nu gasesc altceva pana atunci!

steaua23 07-09-06 15:59

Re: condensator alfatech 1F
 
ok. spre sfarsitul lunii am inteles ca vin bateriile ... :D
daca nu-ti cumperi pana atunci ti-l dau cu 1.5 mil nenegociabil.

dr_dumi 07-09-06 20:49

Re: condensator alfatech 1F
 
e de-a dreptul minunat.... sper sa imi reziste bateria pana atunci...

cfantana 09-09-06 22:34

Re: condensator alfatech 1F
 
Despre ce baterie e vorba?Poate te ajut eu!!Da-mi PM.

steaua23 09-09-06 22:48

Re: condensator alfatech 1F
 
stinger spv45 ...

pesteimputit 11-09-06 10:02

Re: condensator alfatech 1F
 
nu vrei tu un 35 ?:D

steaua23 11-09-06 10:22

Re: condensator alfatech 1F
 
nu sorry ... minim 45 :)

Leutzu_ 11-09-06 10:37

Re: condensator alfatech 1F
 
cat e 35-ul peste?

cfantana 12-09-06 02:05

Re: condensator alfatech 1F
 
Am niste baterii pe gel de 35-80 si 90 de amperi super smechere!!!Merg montate in orice pozitie,bornele sunt pe surub cu papuc si nu necesita intretinere.Eu zic ca sunt ideale pentru ce vreti voi!!

Eu am una de 35A pe masina mea preparata pentru offroad si folosesc troliu(cabestan) care merge pe bterie si trage 4300KG si care in mod normal mananca bateriile pe paine si cu asta nu am nici o treaba!!!

Da-mi PM sau tel la 0722 599 385 si te fac cu o baterie beton !! Sau poate facem o combinatie cu condensatorul tau :rolleyes2

steaua23 12-09-06 08:48

Re: condensator alfatech 1F
 
nu cred ca e ceea ce caut eu din pacate. asa gaseam si baterie normala (starter) de 80 deAh ... dar daca am zis sa iau un deep cycle ...
oricum bafta la vanzare si tie

dr_dumi 15-09-06 14:39

Re: condensator alfatech 1F
 
mai vinzi condensatorul?? stiu ca n-a venit sf lunii dar mie chiar imi trebe...


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning