![]() |
condensator alfatech 1F
1 Attachment(s)
de vanzare un condensator alfatech de 1F. Are afisajul rosu, si este in perfecta stare de functionare. Are aproximativ 6 luni de cand il am si este luat de la car-sound.
pret:2.000.000 |
Re: condensator alfatech 1F
ultima strigare ...
|
Re: condensator alfatech 1F
revine la vanzare condensatorul in cauza ... 2 mil negociabil !!!!
up up up |
Re: condensator alfatech 1F
offf :(
nu mia exista pe stoc bateria pentru care facusem comanda, drept urmare nu mai vand condensatorul :( pana vin bateriile pe stoc |
Re: condensator alfatech 1F
s-ar putea sa ti-l iau eu atunci... daca nu gasesc altceva pana atunci!
|
Re: condensator alfatech 1F
ok. spre sfarsitul lunii am inteles ca vin bateriile ... :D
daca nu-ti cumperi pana atunci ti-l dau cu 1.5 mil nenegociabil. |
Re: condensator alfatech 1F
e de-a dreptul minunat.... sper sa imi reziste bateria pana atunci...
|
Re: condensator alfatech 1F
Despre ce baterie e vorba?Poate te ajut eu!!Da-mi PM.
|
Re: condensator alfatech 1F
stinger spv45 ...
|
Re: condensator alfatech 1F
nu vrei tu un 35 ?:D
|
Re: condensator alfatech 1F
nu sorry ... minim 45 :)
|
Re: condensator alfatech 1F
cat e 35-ul peste?
|
Re: condensator alfatech 1F
Am niste baterii pe gel de 35-80 si 90 de amperi super smechere!!!Merg montate in orice pozitie,bornele sunt pe surub cu papuc si nu necesita intretinere.Eu zic ca sunt ideale pentru ce vreti voi!!
Eu am una de 35A pe masina mea preparata pentru offroad si folosesc troliu(cabestan) care merge pe bterie si trage 4300KG si care in mod normal mananca bateriile pe paine si cu asta nu am nici o treaba!!! Da-mi PM sau tel la 0722 599 385 si te fac cu o baterie beton !! Sau poate facem o combinatie cu condensatorul tau :rolleyes2 |
Re: condensator alfatech 1F
nu cred ca e ceea ce caut eu din pacate. asa gaseam si baterie normala (starter) de 80 deAh ... dar daca am zis sa iau un deep cycle ...
oricum bafta la vanzare si tie |
Re: condensator alfatech 1F
mai vinzi condensatorul?? stiu ca n-a venit sf lunii dar mie chiar imi trebe...
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:19. |
- Copyright 2026 4Tuning