Se vinde amplificator High-End
Signat Lab 4 > unul dintre cele mai bune amplificatoare auto pe 4 canale din lume !!!
http://www.signat.at/Produkte/Versta...erstaerker.htm
Amplificatorul a fost achizitionat in Germania cu 1600E si se vinde cu 600E usor negociabil. A fost foarte putin folosit si este in stare impecabila ! Conform masuratorilor efectuate de proprietar, puterea in 4 ohmi ar fi pe undeva pe la 130W pe canal !!! Daca intereseaza pe cineva, primeste pe PM datele de contact !
__________________
Mk5 GTI | K04 turbo | S3 injectors | Custom 3" decat exhaust | Evoms CAI | AP Racing pro 5000 front + S3 rear brakes + Pagid RS29/Carbotech XP8 pads | THS FMIC | S3 camshafts | Autotech HPFP | Je pistons + IE rods | BSH 27mm RSB + H&R 28mm FSB| BSH pendulum engine mount | BSH PCV | Forge short shift | Bilstein PSS10 coilovers | Peloquin LSD | Sachs SRE clutch | 235/40/ZR18 R888 on Team Dynamics 18x8" | Stage 3 Revo
|