![]() |
Se vinde amplificator High-End
Signat Lab 4 > unul dintre cele mai bune amplificatoare auto pe 4 canale din lume !!!
http://www.signat.at/Produkte/Versta...erstaerker.htm Amplificatorul a fost achizitionat in Germania cu 1600E si se vinde cu 600E usor negociabil. A fost foarte putin folosit si este in stare impecabila ! Conform masuratorilor efectuate de proprietar, puterea in 4 ohmi ar fi pe undeva pe la 130W pe canal !!! Daca intereseaza pe cineva, primeste pe PM datele de contact ! |
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning