Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   Se vinde amplificator High-End (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/10086-vinde-amplificator-high-end.html)

fuscobal 21-11-05 19:54

Se vinde amplificator High-End
 
Signat Lab 4 > unul dintre cele mai bune amplificatoare auto pe 4 canale din lume !!!

http://www.signat.at/Produkte/Versta...erstaerker.htm

Amplificatorul a fost achizitionat in Germania cu 1600E si se vinde cu 600E usor negociabil. A fost foarte putin folosit si este in stare impecabila ! Conform masuratorilor efectuate de proprietar, puterea in 4 ohmi ar fi pe undeva pe la 130W pe canal !!! Daca intereseaza pe cineva, primeste pe PM datele de contact !


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning