Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > Subwoofere auto

Subwoofere auto Subwoofere auto, difuzoare bass, woofer, tub, bas, audio

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-11-11, 10:47   #1
marius06
Banned

Stage 2
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 30
Default DE VANZARE MAGNAT DE 300 RMS

SUBWOOFER DE 300 RMS MAGNAT 0761209675TRIMIT SI IN TARA
marius06 is offline  
Old 25-11-11, 20:33   #2
Angel-Boy
Renault Driver

Stage 5
 
Angel-Boy's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,522
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: DE VANZARE MAGNAT DE 300 RMS

Din regulamentul bursei:

Vanzatorul este obligat sa dea detalii despre produsele puse in vanzare cu PRET, informatii, poze si specificatii.

Nerespectarea acestor reguli duce la blocarea topicului pana la completarea lui cu informatile necesare, aceasta fiind facuta cu ajutorul moderatorului.
__________________
So if you do the speed limit, get the FUCK outta my way ...

Renault Laguna II 1.9dci 2002 - CT-20-WGR

The one , The only
EX : Volkswagen GOLF III 1996 1.6 MPI
EX : DACIA 1310 TX - 1991
Angel-Boy is offline  
Old 17-01-12, 21:13   #3
THUNDER77
CITROEN Driver

Stage 5
 
THUNDER77's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 3,173
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
[4Rally]
[CITROEN]
Default Re: DE VANZARE MAGNAT DE 300 RMS

Acest user este un tepar care m-a pagubit cu suma de 575 de lei pe un dvd player marca Sevic .....Pana in achizitie am vorbit cu el de o gramada de ori la telefon , m-a asigurat ca aparatul nu are nici o problema , ca este in perfecta stare de functionare si estetica si cand a venit m-am trezit ca : un buton este rupt de tot si nu ai cum sa il pui la loc , ca are cd blocat in el si nu-l scoate afara , ca masca neagra de la LCD secundar este cu crapaturi si suruburi lipsa dovada ca s-a umblat rau in el , firele de la mufa au fost rupte si ca totul sa fie beton monitorul nu iese , nu se alimenteaza , nu afiseaza nimic pe LCD-ul secundar...Deci omul mi-a tras o foarte frumoasa teapa in conditiile in care m-a asigurat ca este totul perfect functional si ca nu are interventii sau in el . Cum spuneam nu mai raspunde la telefon , la messenger , mesaje , mail etc.....Stiti care e culmea tupeului ? Mi-a cerut sa ii dau asigurari ca voi ridica coletul . Frumos nu ?
__________________

Ardeau strabunele altare/Si ziua coborase-n berna/Treceau ostirile barbare/Peste cetatea mea eterna....
Ploua cu spaima si durere/Peste cetatea mea invinsa/Cadeau barbatii in tacere/Murea un zeu cu tampla ninsa.......


https://forum.4tuning.ro/201-masina-m...ia/page-5.html
THUNDER77 is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -