Dupa cum ziceam nu cred ca in materie de argumente de copii mici avem ceva de discutat cu fanii bmw

Santos de ce nu ai ales ma Mercedes???
Sa stam si noi in umbra si sa radem in barba.Ne place secsul in liniste facut de altii

Sincer iti trebuie o anumita mentalitate sa iti placa Audi si in asta este inclusa si o anumita discretie.Nici designul masinii nu prea permite un tuning extravagant si tipator (in limita bunului gust).Ca de altfel si ultimele 2 generatii Bmw.
Tocmai m-a sunat var-miu ca i s-a spart un piston si niste supape la 320D E46, masina nemodificata.
Dubios, distributie pe lant, revizia facuta de 3000km.
este cel de care ziceam ca a avut niste probleme la un senzor dupa ce a luat masina (acum 5 luni ).Si nu e racer.