@criss_cars - nu esti singurul 'nebun' .. dupa cum vezi ..

Si mie mi se pare mult mai frumos evo IX decat evo X ..
EVO X e la fel de agreziv din fata.. dar cand ajungi in spate parca ceva nu`i bine.. Nu spun ca e urat spatele.. dar oricum mai frumos decat IX nu este.