Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-05-05, 17:41   #16
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Hello, nenea Swatch, pardon, Rolex, ai scris, chiar inainte mesajului astuia, inca unu', pe care puteai foarte bine sa-l editezi si sa completezi cu ceea ce ai spus acum. Nu e neaparat sa scrii enspe mii de mesaje unu' dupa altu'.

Si daca VLD a spus ca scrii mult si prost, o fi avut el motivele lui si... e democratie, e parerea lui, trebuie respectata. Si... daca mai e si altu', si altu', si altu' de acord cu el, e parerea lor, si trebuie respectata.

Deci fii tu mai moderat in scris, si-ai sa vezi ce bine-ai sa te descurci.

PS: comparatiile astea, intre continente/tari, trebuiau facute inca de la inceput, intr-un singur topic, dar... deh, omu' cat traieste-nvata.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 20-05-05, 18:38   #17
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

imi zicea cineva odata \"gandeste mult si scrie putin\" (nu ca fac de fiecare data asa ), dar daca te gandeai un pic ajungeai la urmatoarele concluzii:
1. multi dintre noi aici ne cunoastem de ceva timp (Vlad, Gabi, etc)
2. unii ne stim si in afara forumului. poate mai putin decat ar trebui avand in vedere pasiunea ce ne leaga, dar ne stim
3. cei mentionati mai sus e posibil cam 80% sa stie mai bine decat tine de masini (din proprie experienta) avand in vedere ca detin masini, lucreaza la ele, le conduc, le spala, etc
si concluzia concluziilor astora 3 ar fi ca au mai multa credibilitate fata de tine pe aici.
pe de alta parte iti zic sincer (ca nu ma ascund de nimeni) ca prin faptul ca esti de 2-3 zile pe forum si deja ai deschis 15 topicuri cu intrebari care au fost dezbatute mai mult sau mai putin prin alte topicuri....nu faci decat sa atragi suspiciuni si/sau neincredere asupra ta si cunostintelor tale.
eu daca eram moderator aici iti dadeam de mult avertisment
sper sa intelegi ce am vrut sa zic
COObra is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -