![]() |
Italia vs Germania
vad k cam toata lumea intreaba cam acelas lucru ferarri contra mercedes ... ferarri cu porsche ... si tot asha ... deci care sunt mai buni sa tragem linie ... pe caz general ... se admite orice masina nemtzeasca si orice masina italieneasca .... hai sa vedem parerile
|
Cu scuzele de rigoare, devii obositor. Si nu cred ca sunt singurul care impartaseste aceasta parere. Probabil ca o sa deschizi inca vreo 130 de topicuri ca sa te lamuresti.
Masinile italienesti - the best! Multumit? |
Re:
Quote:
|
deutsch power!
|
masinile nemtzesti :!: 4ever 8)
|
Re:
Quote:
|
N-ai inteles nimic.
Uite: Quote:
In fine, esti tanar, nelinistit, entuziasmat, usor de manipulat si impresionat, asta nu inseamna sa dai flood pe forum. Usurel, ca nu se dau premii pe numarul de mesaje, ci poate pentru calitatea lor. Topicurile trebuie sa aiba si ele un scop bine definit. Parerea mea. Nu mi-o lua in nume de rau ca nu e o chestiune personala. Gabi, ai 3 sticle de bere de la mine. |
:)
Merci! Vreau - daca tot am ajuns la subiectu' \"japan powah\" - sa felicit un om care-si merita respectul pe deplin, si anume, pe akimoto zis si \"TOKYO EXPRESS driver\" :lol: A avut (Prelude) si are (CTR) o bijuterie de masina! CTRul nu l-am vazut inca, dar Preludeul am avut norocul sa-l vad la cursa de la Craiova, anu' trecut. Sooper rides !!! |
Rolex_Logan iti recomand sa deschiz alte topicuri de genulALB VS. NEGRU,45 VS. 46,DREAPTA VS. STANGA,CALD VS. RECE,PATRAT VS. ROTUND
|
Si bitch pimpin' vs. ride pimpin' (lowrider style) :twisted:
|
Re:
Quote:
|
daca o sa dormi tu linistit noaptea o sa deschid si un topic dinasta ...
|
intre italia si germania........hmmmmmmmm
o sa imi iau un citroen C4 coupe |
ai gusturi bune si eu as vrea unu dala ... :D
|
Sti care e defapt problema romanilor ... k daca eu vin si zic k alfa face si drege si ies din randu celor care sunt indoctrinati pe mercedes ... o sa fiu facut prost ... oameni nu mai traiti in comunism e democratie si fiecare om are dreptu la o parere si daca VLD are ceva de reproshat nu trebuie sa ii iei neaparat apararea k nu are dreptate ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning