Am vazut ideea:
Quote:
|
Originally Posted by \"Gabi\"
comparatiile astea, intre tari, trebuiau facute [...] intr-un singur topic
|
si am facut topicul acesta (si l-am inchis pe cel de unde e citatul)
Aici puteti dezbate multitudinea de aspecte ale Industriei constructoare de autovehicule din
toate tarile care au asa ceva (de la cea mai amarata la cea mai puternica).
Asa ca nu mai e nevoie de facut topic nou pentru fiecare x vs y, y vs z... se pot face aici toate comparatiile si discutiile.
Totusi aici sper sa fie cu justificari si multe informatii... (ce tara, cati producatori, care producatori, ce putere au pe piata etc. si ce se mai gaseste ca informatie utila). Sa mai si invatam ceva.
Fara OFFTOPIC si postari \"doar ca sa fie\".....