zarathustra> man io nu am banii tai pana acum am avut o dacie break si aticamiu are un cielo si eu trec pe tico ... deci masina aia adica breaku cu toate reglajele de pe lume manca 13 in oras. ( o dacia amarata) pt. ca mai dadeam si eu in ea cat puteam ... eh tipu care a luat-o a scos consum in bucuresti si afara mixt 6.8 deci la jumate.... schimband la 2000 ture si mers afara cu 90 . deci consumu la jumate...
tu zici ca papa 22 - 23 la mers normal da mersu ala tarait poate inseamna la tine 3000 3500 de ture... si nu conteaza turele cat apasarea acceleratiei... degeaba schimbi la 3000 da pana la asta 3000 esti TALPA intelegi mersu lucrurilor? dute afara cu 100-110 mergi in oras paralel la stop cu nea gheorghe cu dacia pe gpl si scoti consum ... sportivitatea cu economia nu se pupa...
masina nu are nimica ai tu numar prea mare la pantofi. bafta
te lauzi ca ii dai in goarna tot timpu si te plangi de consum .... eu zic ca vrei sa ne demonstrezi ce masina ai tu si cata benzina bagi da in fine fiecare cu idele sale.
bafta