Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

View Poll Results: care pe care??
new A4 72 42.11%
new seria 3 99 57.89%
Voters: 171. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 03-07-07, 00:26   #91
phva

Stage 1
 
phva's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 15
Default Re: new BMW seria 3 vs. new Audi A4

Quote:
Originally Posted by Race View Post
Chevrolet Lumina nu se mai produce de vreo 6 ani,si n-a avut nici o versiune SS sau V8.
Daca te refereai la Impala,are doar 303 HP.Si imi scapa cum de te-ai gandit macar la un sedan FWD de 5 metri cu cutie automata antica in 4 trepte ca alternativa la Cayman sau C 55...
dute la linkurile cu pricina si ai sa intelegi ce si cum
phva is offline   Reply With Quote
Old 03-07-07, 00:38   #92
phva

Stage 1
 
phva's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 15
Default Re: new BMW seria 3 vs. new Audi A4

Quote:
Originally Posted by Race View Post
Chevrolet Lumina nu se mai produce de vreo 6 ani,si n-a avut nici o versiune SS sau V8.
Daca te refereai la Impala,are doar 303 HP.Si imi scapa cum de te-ai gandit macar la un sedan FWD de 5 metri cu cutie automata antica in 4 trepte ca alternativa la Cayman sau C 55...
si daca vrei sa le vezi si in actiune dute pe youtube.com si bate lumina ss si ai sa gasesti o groaza de filme facute de tot felu .si pot sa-ti mai zic ca aia 360 de cai costa cam 101.500 RON in bani romanesti fata de 147.000RON cayman s sau 182.000RON c55amg - sedan

Astea sunt preturi de middle east (adica UAE , qatar , etc)
phva is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 23:56   #93
IamCross

Stage 3
 
IamCross's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 87
Default Re: new BMW seria 3 vs. new Audi A4

Mi se pare absolut excelenta noua serie 3. Nu sant fan BMW shi nici n-am fost vreodata. De mic copil am fost crescut cu japoneze, iar apoi am urmat American Dream. Deci daca cuiva ca mine ii place aceasta mashina, inseamna ca e intradevar reushita
IamCross is offline   Reply With Quote
Old 15-07-07, 18:53   #94
Y O B
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
Y O B's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 565
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default Re: new BMW seria 3 vs. new Audi A4

A4 fara sa clipesc. Noile seria 3 mi se par putin cam urate.
Y O B is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -