Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Reply
 
Thread Tools
Old 27-07-11, 07:44   #571
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

aaa scuze mai era unu 1,6 turbo dar baiatul ala era mai plin de el decat cei cu ursi turbo nissan sau etc da imi cer scuze!
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 07:46   #572
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

https://www.youtube.com/watch?v=eP9suQLRhWk

s2000 vs corsa


https://www.youtube.com/watch?v=2MhHHIVL3NM


1.9 tdi vs corsa
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 08:23   #573
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

tdi-ul are i-ul rosu sau si d-ul ?
bobby_gsi2 is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 08:33   #574
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by bobby_gsi2 View Post
tdi-ul are i-ul rosu sau si d-ul ?
le are roz de la soare!
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 09:17   #575
calin81
Honda Driver

Stage 2
 
calin81's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 66
Member of:
[Honda]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Pe mine unul m-ati convins, vand buda asta de Honda si-mi fac o corsa A cu motor de Golf TDI, poate ma scoate din anonimat...sincer merita...decat sa o tot fatai prin oras si ma bucur de masina, sa consum si benzina mai bine o tin un timp sub prelata...dar macar o sa fiu mandru si fericit chiar si 5 minute...iar de fiecare data cand am sa o privesc(superba silueta) o sa-mi umple sufletul de mandrie si bucurie ca am o masina dupa care intoarce toata lumea capul...chiar si sub prelata...

asta asa ca sa te mai p.. si c... pe honda...
__________________

eat-sleep-JDM
calin81 is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 09:22   #576
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by calin81 View Post
Pe mine unul m-ati convins, vand buda asta de Honda si-mi fac o corsa A cu motor de Golf TDI, poate ma scoate din anonimat...sincer merita...decat sa o tot fatai prin oras si ma bucur de masina, sa consum si benzina mai bine o tin un timp sub prelata...dar macar o sa fiu mandru si fericit chiar si 5 minute...iar de fiecare data cand am sa o privesc(superba silueta) o sa-mi umple sufletul de mandrie si bucurie ca am o masina dupa care intoarce toata lumea capul...chiar si sub prelata...

asta asa ca sa te mai p.. si c... pe honda...
hahahahhahahahhahahhahhahahahhaha
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 10:47   #577
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by 450yfz View Post
hahahahhahahahhahahhahhahahahhaha
mai sunt si alte opeluri care bat honda s2000 k sa nu veniti cu scuze k asta din brasov nu trage

https://www.youtube.com/watch?v=TuI7o...eature=related
__________________
Daca te dai, hai , daca nu da-te la o parte

DEZMEMBREZ KADETT GSi https://forum.4tuning.ro/500-anunturi...ml#post5039628
Corsa A GSi 2000 16v under construction https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...0-16v-bas.html
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 12:45   #578
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by 450yfz View Post
aaa scuze mai era unu 1,6 turbo dar baiatul ala era mai plin de el decat cei cu ursi turbo nissan sau etc da imi cer scuze!
Si de ce crezi tu ca eram plin de mine ?
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 12:50   #579
dRR-XWX

Stage 5
 
dRR-XWX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DAEWOO]
[FORD]
[2 Roti]
[Opel]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by calin81 View Post
Pe mine unul m-ati convins, vand buda asta de Honda si-mi fac o corsa A cu motor de Golf TDI, poate ma scoate din anonimat...sincer merita...decat sa o tot fatai prin oras si ma bucur de masina, sa consum si benzina mai bine o tin un timp sub prelata...dar macar o sa fiu mandru si fericit chiar si 5 minute...iar de fiecare data cand am sa o privesc(superba silueta) o sa-mi umple sufletul de mandrie si bucurie ca am o masina dupa care intoarce toata lumea capul...chiar si sub prelata...

asta asa ca sa te mai p.. si c... pe honda...
chiar trebuie sa fiti asa frustrati ?
dRR-XWX is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 13:13   #580
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
Si de ce crezi tu ca eram plin de mine ?
stai linistit ca nu esti singur mai sunt multi ca tine care fac si ei cat de cat o masina si atunci cand te duci sa ii intrebi ceva iti vorbesc de sus de parca am fi cei mai necunoscatori si foarte arogati cam asa ai fost tu la tulcea
__________________
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 13:16   #581
alinWRC


Stage 5
 
alinWRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 481
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Mai ramane ceva de spus ,multi din cei ce scriu pe forumul asta nici macar nu au detinut oricare din motoarele din versus,macar acum poate inteleg ca decat ca mancati c.... cu cele doua maini cu care scrieti pe tastatura mai bine ramaneti la citit,Basul a venit mereu cu dovada clara ,filme ,martori dar sunteti cate unii asa legati la minte si impatimit de marca ce o conduceti incat nu mai realizati ce scrieti si vorbiti doar sa apareti pe forum.

Cand am zis ca cu astra sfi am batut delsol de 160 cp a aprarut unul sa zica ca nu era de 160 ca doar el este "proprietarul"si stie ...ca am batut civick20 la 3 masini iar ca una ca alta ,cu prelude la fel ,de vr6 nu zic am batut cateva la distanta de peste 2 masini ,cu gti abf nu am gasit niciunul sa ma dau dar nu avea oricum rost,k20 pe masina usoara nu am gasit decat pe civicul din 2010,dar oricum masina mea e departe de a lui Basu ,eu ma duc cu ea la munca nu la la curse.

Felicitari inca o data Bogdane ,si sper ca esti multumit de slikuri,


Cu stima ,Alin WRC
__________________
Astra Gsi C20LET'93 / 6 speed manual /black
Omega Combi x20xev GPL
Golf MK5 GTI '08/ DSG /red - SOLD
X5 4.6IS V8 /2003/estorie blue
e46 Touring 320 d 150cp/2002/M pack/emolared 2
Vw MK6 R APR stage 2 + 2.0 TFSI 4 motion/ DSG/Silver
alinWRC is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 13:19   #582
dRR-XWX

Stage 5
 
dRR-XWX's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 2,282
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DAEWOO]
[FORD]
[2 Roti]
[Opel]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by alinWRC View Post
Mai ramane ceva de spus ,multi din cei ce scriu pe forumul asta nici macar nu au detinut oricare din motoarele din versus,macar acum poate inteleg ca decat ca mancati c.... cu cele doua maini cu care scrieti pe tastatura mai bine ramaneti la citit,Basul a venit mereu cu dovada clara ,filme ,martori dar sunteti cate unii asa legati la minte si impatimit de marca ce o conduceti incat nu mai realizati ce scrieti si vorbiti doar sa apareti pe forum.

Cand am zis ca cu astra sfi am batut delsol de 160 cp a aprarut unul sa zica ca nu era de 160 ca doar el este "proprietarul"si stie ...ca am batut civick20 la 3 masini iar ca una ca alta ,cu prelude la fel ,de vr6 nu zic am batut cateva la distanta de peste 2 masini ,cu gti abf nu am gasit niciunul sa ma dau dar nu avea oricum rost,k20 pe masina usoara nu am gasit decat pe civicul din 2010,dar oricum masina mea e departe de a lui Basu ,eu ma duc cu ea la munca nu la la curse.

Felicitari inca o data Bogdane ,si sper ca esti multumit de slikuri,


Cu stima ,Alin WRC
eh, bine ca zisasi de slick-uri... acum o sa auzim ca avea slick-uri... )))))))))))))))) si honda nu ))))))))
dRR-XWX is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 13:25   #583
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by 450yfz View Post
stai linistit ca nu esti singur mai sunt multi ca tine care fac si ei cat de cat o masina si atunci cand te duci sa ii intrebi ceva iti vorbesc de sus de parca am fi cei mai necunoscatori si foarte arogati cam asa ai fost tu la tulcea
Amice vorbesti prostii.
Chiar au venit destul de multe persoane pe la mine la masina si nu tin minte sa fi tratat pe cineva cumva in mod voit urat.
Acum daca m-oi fi prins tu cand eram nervos sau sictirit de la soare si foame .... e usor sa vii in plimbare si sa arati cu degetul.
In alta ordine de idei esti prima persoana care imi zica ca sunt arogant ... imi imaginez ca nu a ales toata lumea in afara de tine, sa taca din gura.
__________________
Honda

Last edited by shadowro; 27-07-11 at 13:37.
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 13:26   #584
alinWRC


Stage 5
 
alinWRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 481
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Scuze vor aparea mereu ,nu stiu daca a folosit slikurile dar cred ca da ,eu doar i le-am dat si l-am pus sa imi promita ca bate s2000 ul cand ne-am vazut acum o luna si ceva cand am fost eu in tara,daca batea s2000 ul cu o bara mai puteam zice una alta dar din cate am inteles a fost ceva diferenta ...

Pacat chiar imi doream o honda s2000 ,dar acum visez la o corsa a LET.


C20XE POWER!!!
alinWRC is offline   Reply With Quote
Old 27-07-11, 13:34   #585
roli

Stage 5
 
roli's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,304
Member of:
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: C20XE vs. K20 vs. VR6 vs. GTI ABF vs. B16A2

Quote:
Originally Posted by 450yfz View Post
sa inteleg ca tu esti copilu ala cu honda de 1.3 care se da mare si tare pe aici!hai sa iti zic eu ceva pana te mai apuci sa scri tu ce si cum.prima oara invata cum merge un motor si dupa ce faci macar jumatate din cursele mele sau ale lui Basu cu masini adevarate cat de cat nu cu cilindree de scooter sa vi sa faci impresii pe aici ca ma ...c si ma p pe hondele voastre de cacao ca tot timpus gasiti scuze si cand va chemam la curse ziceti ca nu sunteti pregatiti si ca aia e mai usoara si etc la voi normal nu se vorbeste de fiabilitate ca tin mult motoarele.si la tulcea ati fost ciuca batailor a venit o dacia cu carburatoare si va linistit.
nam honda de 1.3 ) si nu ma dau mare si tare "chiar daca am cu ce" fata de alti

dc la s1, s2, ap1 hondele sunt mereu pe primele trepte ale podiumului? (nu vb de tulcea unde abia au fost cateva honde) vorbesc in partea de vest "arad,ungaria"
__________________
roli is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -