Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-12-03, 06:39   #121
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

http://www.rs6.com/forum/showthread....&threadid=2645


am si eu o rugaminte la voi am gasit ceva pe net foarte interesant da r eu nu pre stiu engleza asa de bine imi pote spune cineva cam despre ce este vorba este un rs care are cica 1000cp uitativa si voi si dati duapa aia cu parerea va rog
catalin rs4 is offline  
Old 29-12-03, 03:09   #122
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

700CP, 1000 cu N2O, se pare ca motorul ala nu rezista decat la cateva liniute si dup-aia trebuie reconstruit. Unu' are dubii ca in alezajul ala se pot folosi brate de piston care sa tina 700CP.
GSi is offline  
Old 29-12-03, 03:29   #123
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

lool merci mult frate nu prea stiu engleza si de unde is ai nu screi nu?? performante ceva nu scrie nu??
catalin rs4 is offline  
Old 29-12-03, 03:34   #124
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

pai nu scrie mare lucru tiam zis
scrie ceva de genu ca se da de cateva ori cu ya si dupa aya ii face motoru
huh!! cam nasol

si mai enu care zice ca sa intereseat el si ca nu a gasit pe nimeni care sa faca biele pt 700 de cai

si cam atat

in rest numai din astea : u know
__________________
BMW E30 324td S50B30 Twin Turbo Touring (Pt moment la grupa mica M50B25)
BMW E21 325iX M50 Turbo - Proiect ...
Gabi_323i is offline  
Old 29-12-03, 04:34   #125
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

lol 1000 de cp mi se pare si mie putin exagerat 600 miar fi de ajuns pt inceput
catalin rs4 is offline  
Old 29-12-03, 13:44   #126
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

lol bine ca mam chinuit degeaba sa inteleg ce ziceau aya pe acolo pt ca a scris si GSI la fel, sunt chior


las ca ai si tu destul cai (la masina )

Gabi_323i is offline  
Old 29-12-03, 14:09   #127
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

lasa cati place ca sa citesti eu nu ma supar daca mai citesti
catalin rs4 is offline  
Old 29-12-03, 14:20   #128
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

lol scuze

GSI nu a scris acelasi la fel

a scris mult mai misto

Gabi_323i is offline  
Old 29-12-03, 18:28   #129
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

lool pai incearca sa scri tu mai misto mai citeste ce mai scriu aia pe acolo
catalin rs4 is offline  
Old 29-12-03, 19:30   #130
DZ1

Stage 5
 
DZ1's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 814
Default

Cata daca platesti tu bine iti fac eu totul din Titan.....dar sar putea sa ramai lefter dupa ce iti dau nota de plata???????
Eu iti garantez ca rezista la 700Cp fara probleme......
DZ1 is offline  
Old 29-12-03, 19:35   #131
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

misto

ar trebui sa intri si tu pe forum la aya si sa le zici ,cine stie poate iese vro combinatie huh?

Gabi_323i is offline  
Old 29-12-03, 19:41   #132
DZ1

Stage 5
 
DZ1's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 814
Default

Toti vor cai putere fara bani
Cand le spui ca trebuie sa bage peste 10-20 mii Eur in motor dau bir cu fugitii
Si eu am niste planuri mari dar nerealizabile din cauza banilor asa ca ma abtin
DZ1 is offline  
Old 29-12-03, 20:07   #133
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

da dar ar fi totusi o ideea sa ne pov si noua...poate mai invatam cate ceva
ce zici huh?

eu unu daca as avea niste idei as spune la toata lumea

vezi dacia 1100 turbo

Gabi_323i is offline  
Old 29-12-03, 20:09   #134
DZ1

Stage 5
 
DZ1's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 814
Default

Ce vrei sa se ia uni de mine cum fac eu cu tine?
DZ1 is offline  
Old 29-12-03, 20:16   #135
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default

ai si tu dreptate aici dar eu vam poveztit ce idei am ca speram ca poate ma ajutati cu niste sfaturi ,si nu ma supar ca va luati de mine, fiecare isi exprima pct de vedere.

si daca ma supar ce? imi trece.
Gabi_323i is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -