Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > VERSUS AUTO

VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-10-03, 23:47   #31
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

poate ai norc si o sa te intalnesti intro zi mai sti
catalin rs4 is offline  
Old 26-10-03, 00:10   #32
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

eah.. da nu vrei sa port tegla ala de aparat foto dupa mine toota ziua?
tekno is offline  
Old 30-10-03, 02:40   #33
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

lasa ca o sati fac cadou de ziua ta un aparat digital mic
catalin rs4 is offline  
Old 30-10-03, 11:53   #34
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

okay.... vezi ca in 16 nov e ziua mea... asha ca...
tekno is offline  
Old 30-10-03, 13:56   #35
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

nam sa uit poate ne vedem la cluj
catalin rs4 is offline  
Old 31-10-03, 15:16   #36
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

eah... poate numa sa nu mor pana atunci...
tekno is offline  
Old 04-11-03, 16:44   #37
alin

Stage 4
 
alin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 229
Default

salut,

despre rs4 vs. bmw m3; la o liniutza poate castiga rs4 dar ca si comportament sportiv este mai bun m3 ul .....parerea mea

numai bine
alin is offline  
Old 04-11-03, 18:19   #38
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

de castigat castiga sigur rs4 am facut de atatea ori cu m3 si rs4 este la fel de sportiv ca si un m3 daca nu si mai sportiv numai ca rs4 nu este asa de cunoscut in romania
catalin rs4 is offline  
Old 04-11-03, 18:27   #39
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

poi de unde sa fie cunoscut, daca aici unde intorci capu vezi numai bmw`uri si atata stiu totzi \" moama bmw , ce tare!\"
ESPinoza is offline  
Old 04-11-03, 18:39   #40
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

ESPinoza: aici lumea trebuie sa vada intai ca sa creada.... ei stiu clar ca atunci cand spui bmw te referi la o masina puternica care fuge.... dar cand spui audi lumea nu preas stie ce sa creada.... stiu ca modele noi de audi sunt frumoase dar cam atat ... nu au idee de putere viteza si alte chestii.... ei sunt in general obisnuiti sa vada A4, A6 din cand in cand un A8 dar nici unu cu tuning la motor sau la exterior... de M-uri a auzit toata lumea dar de S-uri sau RS-uri nu au auzit prea multi.... probabil ca daca le spui de audi RS4 ei or sa te intrebe cu ce se mananca .... adevarul este ca am mers si eu o data cu un S4.... era al unui prieten de-al fratelui meu .... iar cand m-am dat jos tremuram tot.... bine omu' era si putin mai nebun... ma refer la stilul de condus... dar totusi... Deci... la noi daca vii cu o masina care face un bmw nu dureaza mult pana o sa ajunga cunoscuta .... si cel mai bun exemplu este Supra .... oare cata lume auzise de ea inainte de F&F? daca s-ar face un film si cu audi va spun eu ca masina asta ar deveni foarte apreciata si pe aici
Marian20 is offline  
Old 04-11-03, 18:39   #41
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

espinoza aici ai dreptate totala!!!!!!!!!!!!!! toti prieteni mei in timisoara cand am venit pt prima oara in romania cu rs4 nu au stiut ce ce masina este, toti sunt fani bmw ce sa faci asa este
catalin rs4 is offline  
Old 04-11-03, 19:17   #42
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

da stiu. Poi trebuia sa`i plmibi pe totzi cu rs4 sa faci niste ture si sa`i vezi cum erau totzi fani audi (sio ash vrea sa ma plimb cu un rs4 oleaca
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
ESPinoza is offline  
Old 04-11-03, 20:56   #43
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

pai la anu o sa vin cu rs4 in tara o a vin si pe la bucuresti daca o sa fi si tu pe acolo osa te plimb cu rs4 nui este nici o problema o sai plimb pe toti, poate asa o sa fie ceva fani audi mai multi
catalin rs4 is offline  
Old 04-11-03, 21:06   #44
DZ1

Stage 5
 
DZ1's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 814
Default

Vreau si eu))
DZ1 is offline  
Old 04-11-03, 21:09   #45
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

bine la anu in vara o sa vin sio pe la buc
P.S ce parere avetzi de alfa romeo 156 GTA? eu zic ca ar fi un adversar destul de bun pt rs4 si m3
ESPinoza is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -