Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS - Action & Sound @ TIBCO 2008 - 20-22 iunie 2008 Romexpo

View Poll Results: Ce nota dati acestui eveniment?
10 37 42.05%
9 13 14.77%
8 18 20.45%
7 7 7.95%
6 6 6.82%
5 2 2.27%
4 0 0%
3 4 4.55%
2 0 0%
1 1 1.14%
Voters: 88. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-08, 01:03   #16
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: O parere dupa salon...

eu dau nota 8 acestui eveniment numai pentru ca acum imi dau seama ce a lipsit ca sa fie de 10.00
dar o sa va dam si evenimente de 10.00 cat de curand...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 01:18   #17
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: O parere dupa salon...

Mai eu pun un 8...Drift & Burn super spectacol total...Cat despre Emma vb in calitate de participant...A fost ok...In ciuda faptului ca au fost si 38 de grade ne-am mentinut la limita cu apa rece ...organizarea a fost buna dar locatia proasta ... adica mult prea cald pentru atata stat in aer liber...Mai baieti nu mai acuzati EMMA ca a fost organizarea proasta...dar odata ce sunt 3-4-5 masini normal ca nu ai cu cine sa faci un event mare...Si ca un sfat eu zic sa se organizeze la jumatatea tarii ca toata lumea sa se stranga...macar odata pe an....A fost ok...parerea mea.. iar 8 este pentru caldura de afara si pentru faptul ca nimeni nu a gasit o solutie la chestia asta...


Cu respect Tibitzu
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 01:27   #18
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: O parere dupa salon...

cam greu de gasit o solutie la caldura deafara...
tre' sa vorbim cu SEFU....

inauntru era racoare, de la aerul conditionat
dar inauntru au fost masini care au venit joi seara si au plecat duminica seara...

NU AM STIUT cat loc sa alocam in interior pentru sunet, pentru ca nu stim cate masini vin , ca timp stau, etc...

daca ma ajutati, o sa fie si mai bine decat acum...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 02:04   #19
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: O parere dupa salon...

-Incet incet invatam sa ne facem treaba pe sectiuni. Un singur om nu le poate face pe toate. Si chiar daca sunt 10 oameni nu le pot face pe toate. Invatam sa impartim munca si cel mai important lucru este sa raspundem de calitatea lucrului facut. Eu unul sper sa oferim evenimente din ce in ce mai valoroase si in acest an cred ca am reusit. Multumesc in primul rand echipei mele No Speed Limit pt puterea de a indura timp de 3 zile soarele la +35 si nu in ultimul rand 4Tuning pt efortul deosebit de punere in practica a acestui eveniment. Promitem sa revenim cu alt eveniment la aceleasi cote.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 02:37   #20
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: O parere dupa salon...

Mie unul mi s-a parut prima demonstratie in adevaratul sens al cuvantului!
S-au aratat adevaratele valori ale volanului, cu baieti care au facut scoala de pilotaj pe strada!
Felicitari Florica si 4Tuning!
Felicitari No Speed Limit!
Felicitari pilotzilor! Special HAI-ul si KNS-ul!
Tengu, cred ca mergi bine si drept cu masina, dar cand o pui de-a latul esti fenomenal! Bravo! Felicitari tuturor!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 11:20   #21
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: O parere dupa salon...

Desi am ajuns doar ieri la eveniment, in jurul orei 14, am prins drift-urile HAI, KNS si mai ales Tengu. Felicitari, toti ati facut o treaba buna, un show frumos
Tinand cont ca evenimentul a fost organizat in scurt timp si ca, de fapt, nu era un eveniment de tuning, ci doar o sectiune a TIBCO.... eu i-am dat nota 10. Daca am compara cu 4tunign days, din martie anul curent... dar nu se poate face comparatie, nu e acelasi lucru.
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 23-06-08, 13:25   #22
boschetGHC

Stage 3
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 126
Default Re: O parere dupa salon...

cred ca toti am avut ceva de invatat in acest weekend pacat ca nu au fost mai multe masini inscrise
boschetGHC is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 09:19   #23
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: O parere dupa salon...

Gratzian zicea vineri ceva de 15 masini...sincer nu am stat sa le numar
oricum a fost de nota 10,cat mai multe evenimente de genu asta sa avem parte


si inca un lucru pentru "public" -purtati-va frumos,foarte urat cum sau purtat unii
poreclele puse baietilor care isi rupeau masinile pentru "public"(sobolan,grasu,aschiuta,airici...tot regnu animal)
injuraturile de rigoare adresate baietilor care isi rupeau masinile ptr "public",etc
toate astea venite de la niste neavizati care nu stiu daca aveau macar permis.....in fine


in rest cum am zis mai sus ,nota10

Respect
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 10:16   #24
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,411
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: O parere dupa salon...

NOTA 8 14 20.29%

MENTIONEZ K ACEASTA NOTA AM DATO PT COMPORTAMENTUL PUBLICULUI CARE A LASAT DE DORIT,FFF MULTE JIGNIRIIIIII ADUSE SOFERILOR... IN REST UN 10 BINE MERITAT DE Florica , 4Tuning SI No Speed Limit!
FELICITARI
__________________
Ti se pare mare consumul tau ? Calculeazal---->
riv_gms is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 12:19   #25
english_lord666

Stock
 
english_lord666's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4
Default Re: O parere dupa salon...

Dupa parerea mea a fost un show frumos
english_lord666 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 13:42   #26
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: O parere dupa salon...

acum, intre noi fie vorba, publicul trebuie educat, dar asta se face incet, incet
nu poti avea pretentia la o masa de mii de oameni, incinsi de ce vad sub ochii lor sa se comporte ca niste domnisoare.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 15:51   #27
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: O parere dupa salon...

Bine zis gratzian))))...Oricum pt cei care au jignit soferii am o sg vorba sa le zic:RUSINE!!!Sper sa va recunoasteti si sa nu mai repetati acele cuvinte si la alte showuri....Si pana la urma ce vau facut soferii?Ei doar au condus si au facut spectacol...nimic altceva!

Scz de off-topic
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 24-06-08, 18:52   #28
SKR*

Stage 5
 
SKR*'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
Default Re: O parere dupa salon...

Nota 9 acordata, showul BurnOut-Drift-FreeStyle nota 10, Competitia de muzica nota 8, din cauza numarului mic de masini inscrise SI din cauza nerespectarii programului.

Felicitari HAIule si KNS, frumos show, si felicitari Tengu (atat pt show cat si pt faptul ca ne reprezinti in afara Romaniei), dar cred ca nici de aceasta data n ai avut suficient spatiu , asteptam un realizarea unui "mini circuit" pe viitor, ca sa vedem adevaratul sens al cuvantului DRIFT.

Felicitari Babanu si Bogdan (tm 02 abc, bmw544), ati salvat onoarea competitiei (in ciuda nr mic de masini cum am mai zis)

Multumim 4tuning pentru aceste zile, la mai multe!
SKR* is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -