Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 20-09-08, 20:22   #1036
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by laguna1 View Post
daca nu se poate amplasa o cruce si trebuie cereri peste cereri , propun sa facem un panou prins pe stalp cu poza si data ....!
ce ziceti de idee?
si pentru un simplu PANOU ( fie el mare sau la dimensiuea unei POZE iti trebe aprobare ) , traim in Romania totusi !! ce am zis poate sa confirme si alti !! ar fi frumos daca totusi am putea obtine aprobare de un panou cu o fotografie ceva !!
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline   Reply With Quote
Old 20-09-08, 21:33   #1037
NILS_BUCURESTI
Midnight Racers Member

Stage 5
 
NILS_BUCURESTI's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 757
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

afise am tot lipit dar din pacate erau repede date jos...ori de angajati de la primarie ori cel mai probabil de locuitorii din zona
NILS_BUCURESTI is offline   Reply With Quote
Old 20-09-08, 21:39   #1038
tuner_cata_05
Nissan Driver

Stage 5
 
tuner_cata_05's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 516
Member of:
[2 Roti]
[Nissan]
Smile re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by laguna1 View Post
daca nu se poate amplasa o cruce si trebuie cereri peste cereri , propun sa facem un panou prins pe stalp cu poza si data ....!

ce ziceti de idee?
Este buna ideea cu panoul...daca se v-a face ar fi bine montat putin mai sus pe stalp...ca s-a nu ajunga tiganii sau copiii sa il scrie sau sa il rupa...pentru ca ar fi pacat...
tuner_cata_05 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 11:24   #1039
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Fratilor terminati cu prostiile. Acolo trebuie pusa o cruce. Nu panouri !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 14:42   #1040
ALEXANDRA_S

Stage 1
 
ALEXANDRA_S's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 16
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Ca sa raspund tuturor...Fara cerere depusa la primaria capitalei si apoi aprobare de la cea de sector nu putem face nimic...va spun asta pt ca m-am interesat si nu la un simplu functionar al primariei,ci la un om cu o functie foarte inalta.Dupa ce se depune cererea la primaria capitalei si se obtine aprobarea,se va rezolva,dar pana atunci nu putem face nimic,nici macar cu panouri,poze,etc,pt ca ni le dau jos cum s-a intamplat de fiecare data.
ALEXANDRA_S is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 15:12   #1041
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

o simpla parere am si eu ... mai bine facem o cerere sa facem ceva in pescarus,pt ca este si parc acolo si acolo era a 2 casa a lui... sa fie mereu alaturi de noi...si cred ca putem face rost mai repede de o aprobare pt un monument acolo...
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 15:22   #1042
bogddanel

Stage 5
 
bogddanel's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 394
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by ALEXANDRA_S View Post
Ca sa raspund tuturor...Fara cerere depusa la primaria capitalei si apoi aprobare de la cea de sector nu putem face nimic...va spun asta pt ca m-am interesat si nu la un simplu functionar al primariei,ci la un om cu o functie foarte inalta.Dupa ce se depune cererea la primaria capitalei si se obtine aprobarea,se va rezolva,dar pana atunci nu putem face nimic,nici macar cu panouri,poze,etc,pt ca ni le dau jos cum s-a intamplat de fiecare data.
Asta cred ca s-a inteles, dar cine trebuie sa depuna cererea aia?
bogddanel is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 16:21   #1043
ALEXANDRA_S

Stage 1
 
ALEXANDRA_S's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 16
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
o simpla parere am si eu ... mai bine facem o cerere sa facem ceva in pescarus,pt ca este si parc acolo si acolo era a 2 casa a lui... sa fie mereu alaturi de noi...si cred ca putem face rost mai repede de o aprobare pt un monument acolo...
Din pacate la primaria sect 1 nu cunosc pe nimeni care ne-ar putea ajuta cu aprobarea.Tu ai dreptate TOBA,acolo era a 2 a casa a lui,era prezent la Pescarus orice s-ar fi intamplat...
ALEXANDRA_S is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 16:25   #1044
ALEXANDRA_S

Stage 1
 
ALEXANDRA_S's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 16
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by bogddanel View Post
Asta cred ca s-a inteles, dar cine trebuie sa depuna cererea aia?
Pai cei mai in masura ar fi tanti Mihaela sau Tano ca ocupant al pozitiei de presedinte al clubului (eu am intrebat si din pacate nu puteam sa fac eu cererea,pt ca altfel pana acum era rezolvata problema la stalp).
ALEXANDRA_S is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 16:30   #1045
pilula20

Stage 5
 
pilula20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Thumbs up re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

parerea mea ar fi sa mergeti la primaria sectorului 1 sa vorbiti cu cei care se ocupa de asa ceva.eu unu lucrez acolo dar nu am asa de multe cunostinte si nu cunosc asa de multa lume.nu sunt absurzi cei de acolo si cred ca v-ar putea ajuta si ar accepta cererea.
bafta in continuare!
__________________

VAND Cd Playere , Difuzoare , Amplificatoare , Subwoofere HELIX , BRAX , MICROPRECISION , MAC AUDIO , ALPINE , CLARION , PIONEER, HERTZ , FOCAL , MAGNAT , DB AUDIO ,BLAUPUNKT, KENWOOD , AUDISON

www.audiolab.ro Numar telefon : 0724 710 809
pilula20 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 16:49   #1046
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

am putea face o petitie ... cred ca asa se numeste ...sa strangem semnaturi de la toti cei care vor sa facem un monument in pescarus...si sa mergem la primarie reprezentati de un avocat ... nu este greu ... sa vrem ...daca vrem putem ... sa facem o sedinta cu toti reprezentantii cluburilor si sa discutam ...
Fratilor omul asta a facut multe pt noi ... chiar daca nu il cunoasteti personal ,daca nu era acest om , lumea curselor si a tuningului nu evolua asa...Chiar nu putem sa facem si noi pt el un efort????
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 17:04   #1047
ALEXANDRA_S

Stage 1
 
ALEXANDRA_S's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 16
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
am putea face o petitie ... cred ca asa se numeste ...sa strangem semnaturi de la toti cei care vor sa facem un monument in pescarus...si sa mergem la primarie reprezentati de un avocat ... nu este greu ... sa vrem ...daca vrem putem ... sa facem o sedinta cu toti reprezentantii cluburilor si sa discutam ...
Fratilor omul asta a facut multe pt noi ... chiar daca nu il cunoasteti personal ,daca nu era acest om , lumea curselor si a tuningului nu evolua asa...Chiar nu putem sa facem si noi pt el un efort????
Si nu numai asta TOBA.Unul dintre motivele, pt care, poate, nu s-a facut nimic la stalp, este faptul ca toata lumea se duce acolo,dar la mormant nimeni...el nu este ingropat acolo...
ALEXANDRA_S is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 23:06   #1048
bogddanel

Stage 5
 
bogddanel's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 394
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Alexandra, dar sa vorbeasca cineva cu Tano si sa ii spuna despre ce e vorba...
Nu cred ca Tano nu ar face nimic
Dar daca am face o petitzie ceva, si nu numai reprezentantzii cluburilor, cum spunea Toba, ci toata lumea care vrea sa participe... Mergem intr-un loc, punem 2boxe si o statzie de amplificare, si ce care sunt in masura, sa vorbeasca...
Trebuie sa facem ceva... yow nu l-am vazut pe Micutzu decat odata in viatza mea, dar a fost amabil cu mine, si mi-a ramas in minte ca un om bun... Daca pot sa ajut cu ceva, cel mai mic semn si voi fi acolo
__________________
Visez mult, dar este visul meu...
bogddanel is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 23:14   #1049
bogddanel

Stage 5
 
bogddanel's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 394
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Am uitat sa intreb ceva, intre totzi cei care au functzii de conducere in cluburile astea, si nu numai, nu cunoaste nimeni pe nimeni care sa ajute la rezolvarea problemei?
E nevoie de bani? Facem cheta si ii dam si p-aia, cred ca nimic nu e prea mult...
bogddanel is offline   Reply With Quote
Old 22-09-08, 21:43   #1050
ALEXANDRA_S

Stage 1
 
ALEXANDRA_S's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 16
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by bogddanel View Post
Alexandra, dar sa vorbeasca cineva cu Tano si sa ii spuna despre ce e vorba...
Nu cred ca Tano nu ar face nimic
Dar daca am face o petitzie ceva, si nu numai reprezentantzii cluburilor, cum spunea Toba, ci toata lumea care vrea sa participe... Mergem intr-un loc, punem 2boxe si o statzie de amplificare, si ce care sunt in masura, sa vorbeasca...
Trebuie sa facem ceva... yow nu l-am vazut pe Micutzu decat odata in viatza mea, dar a fost amabil cu mine, si mi-a ramas in minte ca un om bun... Daca pot sa ajut cu ceva, cel mai mic semn si voi fi acolo
Unul dintre raspunsuri ti le-am dat mai sus...la mormant nu se duce nimeni...
Deja cand iese debandada nu mai e bine,pt ca se lasa cu alte cele...trebuie vorbit si luat o decizie...
ALEXANDRA_S is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -