Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Comunicate cluburi

Comunicate cluburi Discutii intre cluburi, comunicate, invitatii, noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 30-09-07, 03:11   #451
m3lcul

Stage 4
 
m3lcul's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 194
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SKODA]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Quote:
Originally Posted by AlinaTxa View Post
Tragic........oribil ....nu se poate descrie in cuvinte.....Eu ma intreb...Oare cati trebuie sa mai moara sa invatati ceva??????Dumnezeu nu are nici o legatura cu felul in care unii dintre noi alegem sa traim.......din pacate multi dintre noi TRAIM EXTREM DE PERICULOS.
Condoleante mamei indurerate si ma rog ca Dumnezeu sau cum s-o numiiii SA O INTAREASCA.
Alina are perfecta dreptate...Oare de ce unii dintre noi aleg sa traiasca viatza la risc maxim...oare pt ei nu exista gandul k o simpla greseala poate fii fatala si k pot lasa in urma pe langa durere si tristetze, niste amintiri care nu vor invia niciodata ??? Ganditi-va bine inainte sa apasati pedala de acceleratie! Micutzu conducea o Ascona, unii din noi poate conduc bmw-uri cu 1000 de airbag-uri...Dupa 60 de km pe ora NICI UN PRODUCATOR nu garanteaza k vei mai ramane in viatza....Lacrimile si durerea din sufletele celor lasati in urma poate fi compensata doar cu invierea lui. Acest lucru este insa imposibil si fiecare dintre noi va trebui sa invetze din aceste tragedii. Ruinandu-te pe tine, ii vei ruina si pe cei din jurul tau !!! !!! GANDITZI "NO SPEED LIMIT" insa alegetzi opusul !!! Poate k a trait pana acum kt nu vor trai altii in 100 de ani...insa mai avea multe de facut si de realizat cu viatza lui !!! Dumnezeu sa-l odihneasca si luatzi aminte la cele spuse mai sus !!! Viatza nu e un joc, e un dar ! VALORIFICATI-O !!!
__________________
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI Under Construction
m3lcul is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 03:23   #452
SquadSoryn

Stage 2
 
SquadSoryn's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 52
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

"...Pictata-n gri lumea nu va mai zambi, va fi trista o bucata de timp si va muri, prin ochii mei vad suferinta a-lor mei, cand pe ultimul drum sa ma dus un semi-zeu..." Odihneasca-se in pace !!! Legendele raman Legende !!!.
__________________

The sky is my limit :X
SquadSoryn is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 03:41   #453
SquadSoryn

Stage 2
 
SquadSoryn's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 52
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

"Strada nu e pentru a alerga, Strada e pentru a merge pe ea" (Micutzu)
Parca a fost regizata vorba... ( ( (.....a trait filmul vietii lui, regizat de el insusi...(
SquadSoryn is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 04:05   #454
epY

Stage 4
 
epY's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 198
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Maine ajung si eu la Bucuresti - 0768947002 !
Condoleante de la Braila! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

Articol ProTV: http://www.protv.ro/stiri/eveniment/...a-pierdut.html
Film ProTV: http://www.protv.ro/filme/impact-fat...le=31157#31157
__________________
Se numeste fratie,cine sta langa tine,cine imparte painea-n doua cu tine,cine are grija sa-ti fie bine!
epY is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 04:23   #455
b_13_wrc

Stage 4
 
b_13_wrc's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 285
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Inca nu realizez ca nu se mai afla printre noi.........condoleante familiei
b_13_wrc is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 04:42   #456
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

un om mare s-a stins.....
O MARE LEGENDA VA RAMANE IN SUFLETELE NOASTRE......
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 05:04   #457
Gabriel_xenon

Stage 5
 
Gabriel_xenon's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,503
Member of:
[DACIA]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

doamneeee nu imi vine sa cred ca a murit omu asta
sunt intr-o degringolada totala
https://www.youtube.com/watch?v=mr9acty1wjc
privesc acest clip si ma intreb cum de un om cu un suflet atat de mare si un om plin de viata, care isi dedica 5 sferturi din timp sa ajute pe altii, cum de un om ca el poate fi luat de catre dumnezeu si dus alaturi de altii ca el acolo sus...
micutzu a fost o legenda
cand auzeai prima data ca doua masini au plecat de la linia de start in acel moment aflai si de micutzu....era omniprezent
se poate citi pe chipul sau ca era un om cald care a facut multe insa dupa parerea sa nu destule si mai avea multe altele planuite si nu pentru el...ci pentru noi cei care ne implicam in aceasta pasiune

RESPECT enorm pentru el.... inca o data condoleante familiei si prietenilor lui din partea mea si a celor din clubul Suburbia...
nu am avut ocazia sa il cunosc personal insa nu iti trebuie 3 facultati si 5 ani alaturi de el sa iti dai seama ce fel de om era.... wofff...un soc pentru noi toti
__________________

TUNIN' FANATIC
Suburbia Racing Club Member
Gabriel_xenon is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 05:05   #458
rocovectra

Stage 2
 
rocovectra's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 60
Member of:
[SKODA]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Dumnezeul Sa-l Aibe-n Pace .mii De Condoleante Familiei Si Prietenilor Si Celor Ce-l Cunosc
rocovectra is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 05:29   #459
cristy_4speed

Stage 5
 
cristy_4speed's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 832
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

pentru cei care nu stiu si vor sa vina sa ii aduca un ultim omagiu sa aprinda o lumanare sau sa aduca un buchet de flori ...luni ora 22-00 in parcare la XXL colentina ......mergem la el acasa ....inmormantarea am inteles ca va avea loc marti !!!
maxim respekt ptr micutzu!!!
nu te vom uita niciodata ai fost ca un tata ptr noi!!!! dumnezeu sa te odihneasca in pace si de akolo de sus sa ai grija de noi sa nu facem aceeas greseala ca si tine! micutzule in sufletele noastre vei ramane mereu asa cum te stim noi pe tine !!!
cursa de la buzau va fi dedicata lui Micutzu MR ...pentru ca merita asta !!!!
aveti grija de voi ganditiva de 2 ori inainte de a lua o decizie!!!
si sper ca asta sa fie ultimul semnal de alarma!!!
Odihnestete in pace Micutzule!!!! vei ramane mereu in sufletele noastre!!!
__________________
[size=1]logan 1.5 DCI sold | e36 cabrio 2.0 m52 sold |laguna 2 1.9 Dci sold |audi s3 1.8t quattro 209cp stock!!!sold | audi a3 1.8t sold | e36 coupe 2.0i m50>>>Sold | e36 cabrio 2.0i m52>>>Sold | fiat stilo abarth 170cp>>>Sold
e36 coupe 1.6 m43 individual>>sold |
opel astra bertone 1.8.16v<<<
| e46 sedan 2.0 D 150+<<< family member
| >>>e36 cabrio 2.8i - 99 >>family member
cristy_4speed is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 09:18   #460
Soryn_No2

Stage 4
 
Soryn_No2's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 236
Member of:
[VW]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

O adevarata tragedie, nu am ce zice si cand te gandesti ca vroia sa vina si la noi in Buzau LA MPBZ III, dar asta e, Dumnezeu a vrut asa si avem ca sa facem, inapoi nu se mai intoarce dar va ramane in sufletele noastre ca un adevarat promotor al curselor de strada si asa va ramane 4EVER in sufletele noastre.


CONDOLEANTE FAMILIE SI PRIETENILOR.


R.I.P. MICUTZULE


Sa invetzi si ingerii de Sus de la tine sa se dea cu masinile..... FLY LIKE AN ANGEL.... R35P3CT MICUTZULE
Soryn_No2 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 09:21   #461
mareo

Stage 5
 
mareo's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,507
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

condoleante familiei , Dumnezeu sa-l ierte in pace! tragic!
mareo is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 09:40   #462
adytza17

Stage 1
 
adytza17's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 24
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Condoleante Mikutule.......u ai fost un deschizator d drumuri....respectele tuturor pasiobatilor d masini......ne`ai fost k un tata.Dumnezeu sa te aiba in paza!!!!!!!!!
adytza17 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 09:47   #463
alexxx20

Stock
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1
Exclamation re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Nu l am cunoscut si nici nu fac parte din vreun grup de raceri pt k nu prea stau prin tara dar e pacat de el !Vroiam sa subliniez altceva uitandu ma mai atent pe aici am vazut chiar un post de al lui :
Am tot stat si m-am gandit vazand ca in ultimul timp mor o gramada dintre noi TXA,GAM .... nu pot sta cu mainile in san asa ca eu m-am decis sa vb cu Politia si inpreuna cu ei sa facem o conferinta de presa in care sa discutam prb noastre si dar si prb lor sa vedem ce putem face pt a ne putea feri de aceste tragedi.....ONORIU DANIEL sa oferit sa vina in sprijinul nostru pt a ne vb si a ne arata poze si filme de la accidentul sau in care era sa moara..... alaturi de mine o sa-l mai invit pe Badulescu Florian,Sebastian Sandu ,Sonu Gratzian si nu in ultimul rand daca va fi de acord pe presedintele F.R.A.S.
Aceasta conferinta va avea ca unul dintre obiective(asta in caz daca politia va vrea sa ne fie alaturi) educarea in circulatie si desfasurarea in cadru legal a mai multor evenimente cu caractersitic auto-moto in care se avem sprijinul tuturor autoritalor .

P.s.Sper sa aprobati initiativa mea si astept sa vad parerile voastre si apropos cum spunea KWX ....GRATZIAN pune pozele cu TXA,GAM pe aceest sait la loc de cinste pt ca despre ei sau scris sute de pagini si pt ei oameni au intrat aici....multumesc anticipat.


Chiar sunt curios s au luat masuri dupa moarte celorlalti ?Intr adevar orice om cand face un lucru stie ca se expune la niste riscuri dar totusi daca depasesti orice limita si sunt atatea semne ca lucrurile nu merg bine si nu vor merge poate ar trebui sa te gandesti mai bine ... si inca ceva ...180 km/h cu masina aia ...prin bucuresti ... sa fim seriosi ... !Pacat ca dupa cum citesc aici au plecat 3 dintre voi anul acesta dar eu cred ca o organizare mai buna si mai putin teribilism si dorinta de afirmare v ar face mult mai fericiti !
Condoleante familiei si sotiei ....pacat era tanar ....
Sper sa nu ma injurati dar asta e parerea mea si nu o zic cu rautate dar nu e mereu voia sortii cateodata soarta ti o mai faci si cu mana ta !
alexxx20 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 10:18   #464
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Dumnezeu sa-l ierte si sa nu ni se intample si noua.
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 10:28   #465
Scoop
Audi Driver

Stage 5
 
Scoop's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
Default re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Dumnezeu sa-l ierte condoleante familiei si prietenilor
Scoop is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -