Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > DONATII si CADOURI

DONATII si CADOURI Ai ceva ce nu iti mai trebuie, dar poate fi util altcuiva? Aici este locul in care se pot face donatii si cadouri membrilor din comunitatea 4Tuning fara a cere ceva in schimb

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-02-09, 19:07   #1
raicuv

Stock
 
raicuv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 7
Exclamation Donez softuri

Cine doreste softuri pentru diagnosticare (bmw si alte marci), cataloage si detalii tehnice si programe pentru coduri radio casetofoane orice marci.
raicuv is offline  
Old 12-02-09, 20:43   #2
montero

Stage 5
 
montero's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 456
Default Re: Softuri

ceva pentru dacia logan ai ? sau un passat din 2000 ?
montero is offline  
Old 13-02-09, 13:01   #3
raicuv

Stock
 
raicuv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 7
Default Re: Softuri

Pentru Dacia nu am. Pentru Passat da. itzi las adresa de mail?
raicuv is offline  
Old 13-02-09, 14:25   #4
montero

Stage 5
 
montero's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 456
Default Re: Softuri

da ! da-mi un Pm !
Mersi !
montero is offline  
Old 13-02-09, 20:05   #5
TurkishCarFan
Opel Driver

Stage 5
 
TurkishCarFan's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,078
Member of:
[Opel]
Default Re: Softuri

pentru opel`uri si vw? m`ar interesa pentru cat mai multe modele...
daca poti sa trimiti pe mail : [email protected]
TurkishCarFan is offline  
Old 13-02-09, 20:42   #6
raicuv

Stock
 
raicuv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 7
Default Re: Softuri

oferta inchisa
raicuv is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -