Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > DONATII si CADOURI

DONATII si CADOURI Ai ceva ce nu iti mai trebuie, dar poate fi util altcuiva? Aici este locul in care se pot face donatii si cadouri membrilor din comunitatea 4Tuning fara a cere ceva in schimb

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-09, 18:38   #1
dadydoris

Stage 5
 
dadydoris's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 409
Default cauciuc r14

Daca cineva din militari vrea sa arunce un cauciuc r14 indiferent de uzura, mi-ar prinde bine o donatie pt ca nu am rezerva.
dadydoris is offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 19:11   #2
dadydoris

Stage 5
 
dadydoris's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 409
Default Re: cauciuc r14

dadydoris is offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 21:04   #3
ariel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
Default Re: cauciuc r14

ce dimensiune?
ariel is offline   Reply With Quote
Old 06-02-09, 22:10   #4
dadydoris

Stage 5
 
dadydoris's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 409
Default Re: cauciuc r14

175\70r14 dar pentru rezerva chiar nu conteaza numai pe R14 sa fie sa pot ajunge la o vulcanizare
dadydoris is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -