![]() |
cauciuc r14
Daca cineva din militari vrea sa arunce un cauciuc r14 indiferent de uzura, mi-ar prinde bine o donatie pt ca nu am rezerva.
|
Re: cauciuc r14
:sad:
|
Re: cauciuc r14
ce dimensiune?
|
Re: cauciuc r14
175\70r14 dar pentru rezerva chiar nu conteaza numai pe R14 sa fie sa pot ajunge la o vulcanizare
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:15. |
- Copyright 2026 4Tuning