Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   DONATII si CADOURI (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri.html)
-   -   cauciuc r14 (https://forum.4tuning.ro/539-donatii-cadouri/107372-cauciuc-r14.html)

dadydoris 02-02-09 18:38

cauciuc r14
 
Daca cineva din militari vrea sa arunce un cauciuc r14 indiferent de uzura, mi-ar prinde bine o donatie pt ca nu am rezerva.

dadydoris 06-02-09 19:11

Re: cauciuc r14
 
:sad:

ariel 06-02-09 21:04

Re: cauciuc r14
 
ce dimensiune?

dadydoris 06-02-09 22:10

Re: cauciuc r14
 
175\70r14 dar pentru rezerva chiar nu conteaza numai pe R14 sa fie sa pot ajunge la o vulcanizare


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning