Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 25-12-04, 17:36   #16
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

eu nu am ce sa spun in legatura cu MR pt ca nu prea am avut contacte in contradictoriu cu ei... singurul cu care ma mai vad shi care este un super baiat este Andrei (ex.SAD actual WRC) shi mai este shi domnul CeReS care nu trebuie uitat

in legatura cu NSL shi LR totul merge bine... deshi au anuntzat ca nu se mai fac curse... ashteptam o vreme mai buna shi vedem atunci...
sunt baietzi de treaba intzelegatori. cam atat...
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline   Reply With Quote
Old 25-12-04, 18:53   #17
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Interesul meu de pusti pt ca asta sunt fata de uni mai in varsta ca mine depe forum ! sunt Cursele ! PT mine nu conteaza cine le face atata timp cat ele se fac poate sa le faca MRC sau NSL&LR poate sa le faca chiar si \"noi2racing\" club nu conteaza pt mine important este sa am unde sa mah duc daca am sa am ce sa rup daca nu sa vad se rup baietzi sa stau sa mah intalnesc cu toti prieteni vechi care acum numai dam unii de altzim pur si simplu ca eu sunt la NSL si El la MRC si am ajuns acum cateva luni sa ne intrebam si facem misto uni de alti tu unde esti mah ?!?!
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-04, 21:04   #18
piersi

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 18
Default Re: Impartirea lumii

Quote:
Originally Posted by \"celica\"
Cine e cu organizatori vechi si cine e cu MR?
Bagati fratilor raspunsuri si argumente la greu.
Sa spuna fiecare din ce club e ci ce functie are si daca vorbesc in numele lor sau al clubului.
De preferat ar fi pozitile oficiale ale cluburilor.
Este ultima data cand pun intrebarea asta: la ce va ajuta cine e cu cine, si care are mai multi suporteri, si cate posturi folositi sa v-o trageti unul altuia???
Cu ce ma ajuta in 2005 ca LR au organizat \"n-spe\" curse si MR una, cand pentru anul urmator au cam disparut toti ca magarul in ceata, sau mai exact cu comunicate oficiale.
Ce aveti voi de castigat din asta??? Daca sunt 10 pentru MR si 50 pentru LR ce ati aflat? La ce va ajuta scarmanarea rahatului cu linguritza???
piersi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -