Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Starea curselor auto (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto.html)
-   -   Impartirea lumii (https://forum.4tuning.ro/53-starea-curselor-auto/2983-impartirea-lumii.html)

celica 17-12-04 16:05

Impartirea lumii
 
Cine e cu organizatori vechi si cine e cu MR?
Bagati fratilor raspunsuri si argumente la greu.
Sa spuna fiecare din ce club e ci ce functie are si daca vorbesc in numele lor sau al clubului.
De preferat ar fi pozitile oficiale ale cluburilor.

maryo 17-12-04 17:52

*****

offtopic

SEBASTIAN 17-12-04 23:53

LEGAL RACING
 

Mai e cazul sa ne afirman pozitia si noi LEGAL RACING?
Ideea e buna, dar putini au taria morala sa atace un astfel de subiect taios.
Pun pariu ca nu vor fi multe replici. Oare de ce? Era o intrebare retorica, iar raspunsul il voi da tot eu: Ca sa ne intareasca convingerea ca nu trebuie sa facem curse pentru ei. Sincer nu cred ca merita efortul de a munci fara sa fi apreciat.
Sper ca pe viitor sa avem o colaborare si mai stransa cu NSL.
Ca sa nu se compromita recomand NSL sa nu organizeze inca curse.

zaporojet 18-12-04 00:16

Re: LEGAL RACING
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Mai e cazul sa ne afirman pozitia si noi LEGAL RACING?
Ideea e buna, dar putini au taria morala sa atace un astfel de subiect taios.
Pun pariu ca nu vor fi multe replici. Oare de ce? Era o intrebare retorica, iar raspunsul il voi da tot eu: Ca sa ne intareasca convingerea ca nu trebuie sa facem curse pentru ei. Sincer nu cred ca merita efortul de a munci fara sa fi apreciat.
Sper ca pe viitor sa avem o colaborare si mai stransa cu NSL.
Ca sa nu se compromita recomand NSL sa nu organizeze inca curse.

DA! DA! DA! asta este realitatea.
Nota 10 D-le Sebastian concluzia perfecta.
Sa mai stea si altii capra.

Vyruss 18-12-04 00:23

Personal sunt pentru vechii organizatori. Pana acum au organizat destule curse, fara incidente negative. Oamenii chiar au reusit sa faca ceea ce pana la ei nu a reusit nimeni, si ramane de vazut cati dintre noi vor reusi sa repete.
Imaginea celor de la MR este patata in momentul de fata de trecutul liderului lor, despre care s-au sctis foarte multe in presa, desigur, mai mult sau mai putin adevarate.

SEBASTIAN 18-12-04 00:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Vyruss\"
Personal sunt pentru vechii organizatori. Pana acum au organizat destule curse, fara incidente negative. Oamenii chiar au reusit sa faca ceea ce pana la ei nu a reusit nimeni, si ramane de vazut cati dintre noi vor reusi sa repete.
Imaginea celor de la MR este patata in momentul de fata de trecutul liderului lor, despre care s-au sctis foarte multe in presa, desigur, mai mult sau mai putin adevarate.

Multumim!

guci 18-12-04 07:40

imartire
 
Nu fac parte din cluburi si reprezint opinia personala: merg pe mana LR si NSL.
Nu mi-ar placea sa fiu martor la ceva de genul unui accident grav la o cursa unde sa nu se dea ajutorul necesar in timp scurt.
Orice ar fi fost pana acum siguranta a fost buna si efectul vazut de mine : nici o situatie grava la curse.

@Nos@ 18-12-04 08:14

Si eu sunt de partea NSL&LR, pentru ca ne-au demonstrat ca fac curse din placere si din pasiune pentru masini, nu ca altii pentru bani si alte castiguri.Eu nu ii suport pe cei care la o cursa vin, belesc ochii, si dupa aceea spun:'Ce naspa a fost, proasta organizare, masini urate etc.'.Daca ei sunt smecheri, sa organizeze ei cursa perfecta.Si se spune ca batranii sunt cei mai intelepti, iar la noi cele mai vechi organizatii sau cluburi, sunt NSL si LR.

RESEKT!!!

ZerO_CooL 18-12-04 14:48

LR si NSL sunt singurii care au organizat cu adevarat curse legale si cu siguranta aleg sa fiu de partea lor.

F_L_R 18-12-04 17:00

-NSL va ramane langa Legal Racing in orice imprejurare creeata!
-Stim sa impartim si binele si raul. Cand va fii rau pentru LR va fi si rau pentru noi .
-Consider colaborarea dintre cele doua Asociatii Cluburi Sportive mai puternica ca niciodata!
-Atat am avut de spus!

bix 18-12-04 20:01

Re: Impartirea lumii
 
Quote:

Originally Posted by \"celica\"
Cine e cu organizatori vechi si cine e cu MR?
Bagati fratilor raspunsuri si argumente la greu.
Sa spuna fiecare din ce club e ci ce functie are si daca vorbesc in numele lor sau al clubului.
De preferat ar fi pozitile oficiale ale cluburilor.





nu avem cum sa discutam aceasta inrebare ...........
pentru mine si pentru multi altii care pot confirma (si va rog sa faceti asta)
MR-ul nici nu a existat .........ce-au organizat ei?........ o indemanare?.....nu inseamna nimic
noi-NSL si LR v-om face adevaratele curse!!!!!!!!! ci nu steaguri aratate pe ascuns printre coloane de masinila Paris

luca 19-12-04 20:27

No comment.
Multe se pot scrie aici, chestiile astea trebuie demonstrate, treceti la fapte nu doar tastati.

guci 20-12-04 05:06

Re: Impartirea lumii
 
Quote:

Originally Posted by \"bix\"
Quote:

Originally Posted by \"celica\"
Cine e cu organizatori vechi si cine e cu MR?
Bagati fratilor raspunsuri si argumente la greu.
Sa spuna fiecare din ce club e ci ce functie are si daca vorbesc in numele lor sau al clubului.
De preferat ar fi pozitile oficiale ale cluburilor.





nu avem cum sa discutam aceasta inrebare ...........
pentru mine si pentru multi altii care pot confirma (si va rog sa faceti asta)
MR-ul nici nu a existat .........ce-au organizat ei?........ o indemanare?.....nu inseamna nimic
noi-NSL si LR v-om face adevaratele curse!!!!!!!!! ci nu steaguri aratate pe ascuns printre coloane de masinila Paris

Sa nu vorbim urat despre morti.
Sa fim sinceri cei de la MR cu indemanarea de la Prisma, neorganizata de ei, au facut sa se piarda o etapa de indemanarte adevarata unde ar fi venit multi participanti adevarati sa demonstreze virtuozitate in condus.

SEBASTIAN 25-12-04 08:57

LEGAL RACING
 

Am de intrebat ceva azi in ziua de Craciun.
Cine a generat aceasta divizare, cine sunt persoanele care au facut asta?
In ce scop au lovit lumea curselor in halul asta?
Oare nu eram o adevarata forta chiar si in fata autoritatilor?
Considerati o miscare buna aceasta impartire brutala?

F_L_R 25-12-04 15:27

-Cine a dat in singurii oameni care au facut ceva bun pentru aceste curse vor plati pentru ce au facut. Nu va ganditi la o razbunare. Timpul le va separa pe toate inclusiv pe cei care vor ceva din suflet de cei care vor ceva pentru a mai face ceva \"maruntis\". Marunti vor ramane precum intentia lor!!!!!
-Craciun Fericit !!!!!!!! Si nu uitati ca nu am renuntat inca!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 12:21.

- Copyright 2024 4Tuning