Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Reply
 
Thread Tools
Old 16-01-05, 21:58   #31
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-01-05, 07:54   #32
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Cam tarziu si nu arata nimeni un calendar pertinent.
Cred ca interesul penttru curse a scazut foarte mult si asta in special datorita bulversarilor din finalul anului trecut.
Cand e prima etapa organizata pe anul 2005?
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 21-01-05, 10:38   #33
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Chiar astepti un raspuns Sebi. De la cine???? Chiar nu observi ca la treaba nimeni.....si la vorbe toti>
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 21-01-05, 10:41   #34
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Toata chestia asta o ia intr-o directie gresita .. si nu e bine .....
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 21-01-05, 13:57   #35
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default Re: LEGAL RACING

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"

Cam tarziu si nu arata nimeni un calendar pertinent.
Cred ca interesul penttru curse a scazut foarte mult si asta in special datorita bulversarilor din finalul anului trecut.
Cand e prima etapa organizata pe anul 2005?
Seby chiar nu iti dai seama ca si luna viitoare si peste doua luni o sa pui aceeasi intrebare si tot nimeni nu o sa iti raspunda ? Oamenii sunt mult mai preocupati de certuri,conflicte si batai pe forum ... toate imaginare ... vad ca a inceput lumea sa viseze urat ... De unde calendar permitent ? Nu mai sunt fraierii sa scoata banu` cine stie de pe unde sa faca ceva frumos si dupa aia sa stea lumea sa critice ... ahhhh a inceput sa imi fie scarba ....
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 21-01-05, 14:27   #36
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Poate se pregateste ceva gen \"Surprize , serprize ... \" ... Poate tocmai discutiilor de anul trecut nu se mai lanseaza nimeni cu afirmatii nesustinute de ceva scris si parafat . Poate se vrea afisarea unui calendar competitional care sa se respecte . Zic si eu ....
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 21-01-05, 14:30   #37
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default

Lucian sper sa ai dreptate ... stii tu ceva dar nu vrei sa spui ... oricum eu sunt sceptic putin ... dar nu imi mai dau cu parerea ca nu prea sunt in mare masura sa o fac ! mai bine mai asteptam ... poate ma trezesc cu Andreea Alpin la mine la usa .... :P
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 21-01-05, 14:42   #38
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Sincer eu incerc sa fac ceva. Cand reusesc sa am toate actele in regula pt o cursa / luna intr-o anume locatie (400m) voi anunta lucrul asta. Deocamdata nu am nici o hartie , acord sau contract care sa imi permita sa afirm un lucru concret. Daca voi reusi va fi bine pt toata lumea. Este pacat ca in loc de intrebari acuzatoare anumite persoane ar putea sa ajute la ceva constructiv . Tot anumite persoane spuneau candva ca la critica sunt toti buni .... Doru .. ai absolut tot dreptul sa fi sceptic si e normal sa fie asa .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 27-01-05, 09:14   #39
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Vremuri vechi , vremuri noi tot noi.
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=5153

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 27-01-05, 13:13   #40
Claudiu

Stage 2
 
Claudiu's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 26
Default

LOL! Pe cuvant daca stiu ce sa fac dupa ce am citit posturile voastre... sa rad pentru cata imaturitate vad la unii sau sa plang pentru ca nimeni nu are de castigat (nici eu). Pana acum nu am participat la nici o cursa pentru simplul fapt k nu am avut cu ce... Asta nu inseamna ca nu ma intereseaza ce se intampla cu lumea curselor... Sper k intr-un viitor apropiat sau mai indepartat sa fiu prezent la majoritatea evenimentelor de gen...

O vorba spune k \"cel mai destept cedeaza primul\". Cine stie sa aprecieze ce s-a facut pana acum stie si cum sa sustina cursele. Cat despre cluburi... parerea mea este ca infiintarea de noi cluburi ar trebui sa-i apropie pe iubitorii de curse (de masini, de tuning etc) si nu sa-i divida. Rog (daca nu cer prea mult) sa se lase orgoliile de gimnaziu la o parte si sa se faca ceva pentru binele acestui sport.

Daca am jignit pe cineva cu vorbele mele, imi cer scuze!

Asta e parerea mea!
Claudiu is offline   Reply With Quote
Old 19-02-05, 23:13   #41
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Vreti calendar fix, stabil, sigur dar dupa cum s`a observat in alte situatii nu se accepta posibilitatea unei interventii [neasteptate, necalculate sau cum vor altii s`o numeasca] urmata de skimbarea planurilor/datelor problemei ! Au fost momente [fraze] cand s`a simtit ca unii se bucura ca altii nu reushesc......... atunci de ce mai asteptati sa shtiti cine ce intentii are ?
Pai cine credeti ca se mai avanta sa anunte tot poporu intentiile dupa ce voi ati umblat cu coroane si \"avortoane\" ?!
Momentan despre cursele care se intentioneaza odata cu planurile care se fac n`am auzit decat \"sssshhhh nu mai spune la nimeni ca cine shtie ce intervine [sau cine ne saboteaza ] si ne sar toti in cap ! \"
DA, E NORMAL.. pentru ca v`ati obishnuit sa sariti in capul tuturor celor care INCEARCA ba ca nu`s buni, ca habar n`au, ca nu se compara, ca n`au experienta, ca au planuri prea mari, ca nu s`au ocupat de tot, ba ca vorbesc prea devreme.. ba ca nu vorbesc deloc! Halal incurajare!
Probabil calendarul va fii completat pe parcurs.. si cursele se vor afla cu cateva zile inainte chiar daca ele vor fii doar locale !
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 20-02-05, 16:06   #42
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

TranceGirl - mare , MARE , M A R E dreptate ai !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 27-02-05, 08:35   #43
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=5652
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -