Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Consumabile

Consumabile Uleiuri, Filtre, Etc.

Reply
 
Thread Tools
Old 12-06-11, 21:20   #1
Bong
Suzuki Driver

Stage 5
 
Bong's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 876
Member of:
[Suzuki]
[PARTICIPANT CURSE]
Default [vānd] elemente de admisie

Salutare ! Găsind o metodă mult mai creștinească pentru admisie, vānd piesele achiziționate de mine pentru marea mea idee de admisie custom cum n-a mai văzut nici mama lu drift-king.

1 buc turbină electrică diametru intrare-ieșire 75mm + căblăraie + switch on\off
1 buc filtru de aer sport īn carcasă de aluminiu (vopsit să imite carbonul) NOU, folosit pentru probe aprox. 10 minute.
1 buc țeavă aluminiu lungime 80 cm diametru 75mm (dacă nu se dă īmi fac tips din ea)
1 buc cot de aluminiu 90 grade diametru 75mm
1 buc cot de aluminiu 45 grade diametru 75mm
1 buc racord de silicon albastru diametru 76mm
1 buc reducție de silicon 76mm-63mm
4 coliere
preț total: 400 ron.

desigur se dau și separat...dacă este cineva interesat doar de o piesă sau mai multe se face preț separat.

Turbina este singura care este folosită, dar funcționează foarte ok. Restul pieselor sunt NOI. Doar turbina nouă costă 450 ron + 270 setul de țevăraie + alte mărunțișuri.

contact: 0728822799

rog să fiu contactat telefonic sau prin PM, nu pe thread, pentru că verific rar.
__________________

If you gotta go down...GO LOUD!
GO STRONG!
GO PROUD!
GO ON!
GO HARD OR GO HOME!
Bong is offline   Reply With Quote
Old 29-06-11, 16:38   #2
Bong
Suzuki Driver

Stage 5
 
Bong's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 876
Member of:
[Suzuki]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: [vānd] elemente de admisie

sus !
Bong is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -