Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consumabile (https://forum.4tuning.ro/525-consumabile.html)
-   -   [vānd] elemente de admisie (https://forum.4tuning.ro/525-consumabile/263787-vand-elemente-admisie.html)

Bong 12-06-11 21:20

[vānd] elemente de admisie
 
Salutare ! Găsind o metodă mult mai creștinească pentru admisie, vānd piesele achiziționate de mine pentru marea mea idee de admisie custom cum n-a mai văzut nici mama lu drift-king.

1 buc turbină electrică diametru intrare-ieșire 75mm + căblăraie + switch on\off
1 buc filtru de aer sport īn carcasă de aluminiu (vopsit să imite carbonul) NOU, folosit pentru probe aprox. 10 minute.
1 buc țeavă aluminiu lungime 80 cm diametru 75mm (dacă nu se dă īmi fac tips din ea)
1 buc cot de aluminiu 90 grade diametru 75mm
1 buc cot de aluminiu 45 grade diametru 75mm
1 buc racord de silicon albastru diametru 76mm
1 buc reducție de silicon 76mm-63mm
4 coliere
preț total: 400 ron.

desigur se dau și separat...dacă este cineva interesat doar de o piesă sau mai multe se face preț separat.

Turbina este singura care este folosită, dar funcționează foarte ok. Restul pieselor sunt NOI. Doar turbina nouă costă 450 ron + 270 setul de țevăraie + alte mărunțișuri.

contact: 0728822799

rog să fiu contactat telefonic sau prin PM, nu pe thread, pentru că verific rar.

Bong 29-06-11 16:38

Re: [vānd] elemente de admisie
 
sus !


All times are GMT +2. The time now is 07:01.

- Copyright 2026 4Tuning