Subwoofer activ, cred ca are undeva pe la 50-70 de W rms, level control, lowpass frequency, rca input.
Nu stiu marca, e din Germania, scrie X-Line pe difuzor.
Are lungimea de 40 cm, diam. difuzorului de 14 cm, difuzor concav. Misca ceva aer pentru dimensiunea lui amuzanta, zici ca e un butoiash de bere
Portul are lungimea de 15 cm si latimea de 6 cm.
Ideal pentru masinile mici si fara pretentii, Tico, Matiz, Dacie, etc.
Avantaj: nu necesita statie, are mufa si se leaga direct la unitate.
Pret:
2.5 milioane sau schimb cu incinta sau tub pentru difuzor de 15\". Preferabil mdf.