e unu de la rutiera prin bucuresti ... soare il cheama ... deci omu' e nebun, umbla cu surubelnita si perie de sarma dupa el, tot ce e bmw, mercedes sau opel mai vechi, se uita la serii, nu conteaza ce nr de inmatriculare ai, de ro sau alte natzii. vreau sa va zic ca e obsedat dupa asa ceva, din pacate are si ochiu' mai format decat infrared-urile alea de la RAR, avand oarece "experienta in domeniu". Cam un procent de 99 la suta din masinile "naspa" pe care el le verifica in trafic o patesc penal. Daca ai ghinionul sa fii oprit de el, si sa ai si seriile nashpa ... hmm... cam nasol. Chestia e ca e si din cale-afara de "cinstit" ori din cale-afara de prost, nu prea poti trata nimic cu el.
Au patit-o multi prieteni de-ai mei cu el, omu' are un renume de bau-bau pe treaba asta.
Fereasca sfantu' VaLdo sa gasesti vreo ruda de-a lui pe-acolo prin baia mare
in rest, bafta cu proiectul tau!