Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   Cumpar acte de e30 320i (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/22612-cumpar-acte-e30-320i.html)

VaLdo 28-08-06 09:30

Cumpar acte de e30 320i
 
Cine ma poate ajuta cu niste acte de 320i plzzz! Am cumparat un bmw ursulet neinmatriculat 320 i Cine stie ceva talon plzz anuntati`ma!! pe nr de tel : 0745288042 sau id de mess: VaLdo2610

B-14-BYE 28-08-06 09:31

Re: sal! Cine ma poate ajuta cu niste acte de 320i plzzz!
 
si cu seriile cum faci ? nu trebuia sa te complici.. daka se putea face ce vrei tu sa faci nu mai dezmembrau astia bmw-uri super pe 1000 euro

VaLdo 28-08-06 09:35

Re
 
Io intrebam cine ma poate ajuta cu niste acte...treaba mea ce fac cu seriile!

unu'_interesat 30-08-06 13:21

Re: sal! Cine ma poate ajuta cu niste acte de 320i plzzz!
 
e unu de la rutiera prin bucuresti ... soare il cheama ... deci omu' e nebun, umbla cu surubelnita si perie de sarma dupa el, tot ce e bmw, mercedes sau opel mai vechi, se uita la serii, nu conteaza ce nr de inmatriculare ai, de ro sau alte natzii. vreau sa va zic ca e obsedat dupa asa ceva, din pacate are si ochiu' mai format decat infrared-urile alea de la RAR, avand oarece "experienta in domeniu". Cam un procent de 99 la suta din masinile "naspa" pe care el le verifica in trafic o patesc penal. Daca ai ghinionul sa fii oprit de el, si sa ai si seriile nashpa ... hmm... cam nasol. Chestia e ca e si din cale-afara de "cinstit" ori din cale-afara de prost, nu prea poti trata nimic cu el.
Au patit-o multi prieteni de-ai mei cu el, omu' are un renume de bau-bau pe treaba asta.
Fereasca sfantu' VaLdo sa gasesti vreo ruda de-a lui pe-acolo prin baia mare :(
in rest, bafta cu proiectul tau!

VaLdo 30-08-06 13:29

Re: sal! Cine ma poate ajuta cu niste acte de 320i plzzz!
 
Intradevar doamne feri sa gasesc! Bine doar nu crezi ca ma opreste politia si vine la mine cu flexul si polizeaza acolo ca nu`i dau voie! Nu are voie daca io am trecut prin RAR cu ea ma doare in pwla! :)
Ms oricum!

unu'_interesat 30-08-06 13:48

Re: sal! Cine ma poate ajuta cu niste acte de 320i plzzz!
 
nu prea ii intereseaza p-astia ce ai tu de la rar sau nu. aici in buc m-a oprit unu si cu un tupeu fantastic mi-a razuit seria sa vada ochii lui daca masina e ok sau nu. mi-a spus ca daca nu-mi convine ca mi-a zgariat vopseaua sa fac plangere pt faptul ca el a vrut sa-si "faca datoria" si sa verifice o masina care la prima vedere parea "nasoala". unde draq ii parea lui nasoala nush ... ce sa mai zic ... am plecat si eu de-acolo umplandu-i frigiderul de carne ... unii sunt prea jegosi n-au pic de respect fata de tine si de munca ta :( isi inchipuie ca daca au un cap de creta in cap po' sa faca ce vor :(

oricum, bafta, si s-auzim numai de bine de la tine :)

VaLdo 30-08-06 13:52

Re
 
unu_interesat dami si mie pls id tau de mess sa vb :). Sau intra pe id meu: VaLdo2610

Dumy 31-08-06 19:05

Re: Cumpar acte de e30 320i
 
Valdo daca vrei acte te descurci cu mine tratam pe messenger


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2026 4Tuning