Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Alte Anunturi Piese

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-11-05, 15:46   #1
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default cumpar celica

cumpar celica din 2001-2002-2003

sau varianta cu masina mea e honda prelude multumesc
TEKIN is offline  
Old 24-11-05, 16:02   #2
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

vezi ca e celica aia albastra in Arad...si e de vanzare...nu cere mult pe ea.....vbcu omu...
aR99bMw is offline  
Old 24-11-05, 16:29   #3
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default

cere 17.000 ouro din 2000 nici nu cred ca 192 cai.... mai bine imi cumpar din germania din 2002 cu 15.000 euro
TEKIN is offline  
Old 24-11-05, 17:37   #4
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TEKIN\"
cere 17.000 ouro din 2000 nici nu cred ca 192 cai.... mai bine imi cumpar din germania din 2002 cu 15.000 euro
15.000 in germania + mai 4 mii vama = 19.000
cioli17 is offline  
Old 24-11-05, 17:46   #5
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default ....

celica din 2001 o gasesti in germania la 13.000euro ...km pana in 100.000...!! ---cauta in Nordul germaniei ..acolo sunt masini ieftine !!
Andrei_NSL is offline  
Old 24-11-05, 18:08   #6
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"cioli17\"
Quote:
Originally Posted by \"TEKIN\"
cere 17.000 ouro din 2000 nici nu cred ca 192 cai.... mai bine imi cumpar din germania din 2002 cu 15.000 euro
15.000 in germania + mai 4 mii vama = 19.000
15.000 scrie la anunt daca stii sa negociezi cred ca o sa te costa tot pe acolo
TEKIN is offline  
Old 24-11-05, 19:42   #7
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

nu merita ca e scumpa vama!parerea mea
aR99bMw is offline  
Old 18-12-07, 17:58   #8
niculet

Stock
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1
Default buna

Am o celica foarte frumoasa si la un pret bun, daca vrei suna-ma sunt din satu mare 0742936948. salut
niculet is offline  
Closed Thread


- Copyright 2026 4Tuning -