Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   cumpar celica (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/10177-cumpar-celica.html)

TEKIN 24-11-05 15:46

cumpar celica
 
cumpar celica din 2001-2002-2003

sau varianta cu masina mea e honda prelude multumesc

aR99bMw 24-11-05 16:02

vezi ca e celica aia albastra in Arad...si e de vanzare...nu cere mult pe ea.....vbcu omu... :D

TEKIN 24-11-05 16:29

cere 17.000 ouro din 2000 nici nu cred ca 192 cai.... mai bine imi cumpar din germania din 2002 cu 15.000 euro

cioli17 24-11-05 17:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
cere 17.000 ouro din 2000 nici nu cred ca 192 cai.... mai bine imi cumpar din germania din 2002 cu 15.000 euro

15.000 in germania + mai 4 mii vama :) = 19.000

Andrei_NSL 24-11-05 17:46

....
 
celica din 2001 o gasesti in germania la 13.000euro ...km pana in 100.000...!! :twisted: :twisted:---cauta in Nordul germaniei ..acolo sunt masini ieftine !!:D :wink: :twisted:

TEKIN 24-11-05 18:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cioli17\"
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
cere 17.000 ouro din 2000 nici nu cred ca 192 cai.... mai bine imi cumpar din germania din 2002 cu 15.000 euro

15.000 in germania + mai 4 mii vama :) = 19.000

15.000 scrie la anunt daca stii sa negociezi cred ca o sa te costa tot pe acolo :wink:

aR99bMw 24-11-05 19:42

nu merita ca e scumpa vama!parerea mea

niculet 18-12-07 17:58

buna
 
Am o celica foarte frumoasa si la un pret bun, daca vrei suna-ma sunt din satu mare 0742936948. salut


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning