![]() |
cumpar celica
cumpar celica din 2001-2002-2003
sau varianta cu masina mea e honda prelude multumesc |
vezi ca e celica aia albastra in Arad...si e de vanzare...nu cere mult pe ea.....vbcu omu... :D
|
cere 17.000 ouro din 2000 nici nu cred ca 192 cai.... mai bine imi cumpar din germania din 2002 cu 15.000 euro
|
Re:
Quote:
|
....
celica din 2001 o gasesti in germania la 13.000euro ...km pana in 100.000...!! :twisted: :twisted:---cauta in Nordul germaniei ..acolo sunt masini ieftine !!:D :wink: :twisted:
|
Re:
Quote:
|
nu merita ca e scumpa vama!parerea mea
|
buna
Am o celica foarte frumoasa si la un pret bun, daca vrei suna-ma sunt din satu mare 0742936948. salut
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning