Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

View Poll Results: Cum vi s-a parut acest eveniment
Extraordinar 64 26.45%
Reusit 124 51.24%
Nimic Special 39 16.12%
Super Aiurea 15 6.20%
Voters: 242. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-08, 23:48   #46
mark_uss
Xtreme Club Emotion Member

Stage 5
 
mark_uss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 468
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[PORSCHE]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

am crezut ca va fii ceva frumos ..ceva special asa cum se anuntase..dar ...spatiu pentru baieti de la drift...??? minuscul...programul cu evenimentele ..nimic nu se stia concret cand burn? cand e spl?...nimik ..nici din staff nu stiau ..se facea cand era chef..da... m-a impresionat cu nimik ...cateva masini noi restu aceleasi de acum ceva ani incoace ..femei cateva au spalat rusinea restu campioane la box toate....unii din anumite cluburi isi dau prea mare importanta ( nu dau nume sa nu desckid polemici aiurea)...asta per ansamblu ...multa mizerie...am avut nenorocu ca la burn linga mine sa stea 2 `` moldoveni``..care stiau tot..cred ca aveau doar Tvr acasa...MULTE ineptii se auzeau..trecem peste ..s-a mancat shaworma sau cum se scrie ....s-au spart seminte ...se statea ca la priveghi cateodata nu aplauda nimeni..Am senzatia ca la romani le este inca frica se se bucure de viata....nu ii inteleg.....multumiri BAIETILOR CARE AU RUPT URSULETELE la drift si burn.in rest haos ..succes in toate cele....OVER and OUT..
TENGU esti mare ....
__________________
Skoda Octavia 2
eX 944 PORSCHE.

Last edited by mark_uss; 17-03-08 at 23:52.
mark_uss is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 01:24   #47
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

da.... asa e...
acum, cand ma gandesc, chiar imi pare rau ca ne-am apucat sa facem ceva asa nasol...
si nici nu stiu de ce am lasat toate masinile alea sa intre, aceleasi firar sa fie de cativa ani incoace...
si spatiul ala de drift, mic rau fata de toate spatiile "consacrate" in Romania, unde, mereu, au fost cel putin duble, nu ca acum "minuscul" ... de nu a avut loc nici o masina sa se desfasoare ca lumea, si Tengu a intrat numai de forma, ca nu a avut loc...

si programul... asa e, sambata demonstratiile au fost pe la 12, nu la 11.30 iar duminica, de la 16.00 la 18.00 in loc de 17.00-18.00
de fapt, dupa cum stii, demonstratiile s-au facut cand au avut masinile chef sa se invarta pe acolo, de capul lor, si au nimerit niste garduri si jandarmi sa se uite la ele, atat... ce nasol... restul de 10.000 de oameni ingramaditi, dupa cum se vede din poze, se uitau la cupola si au ratat spectacolul, ca erau cu spatele... normal, doar nu stiau programul....

La SPL si SQ, sa stii ca e mai rau, nu s-a stiut programul si de aia nu a venit nici o masina, de aia nici nu s-a tinut. La fel, cand si care au avut chef, s-au masurat unii pe altii, prin Bucuresti pe undeva... cred

cu femeile, ai dreptate. erau campioane la box, ca oamenii au luat de fapt fete de la o firma de paza sa pazeasca masinile, nu te-ai prins? este evident din poze. se vad in sutiene, la majoritatea spray-urile paralizante.

cat despre cluburi, despre care zici ca isi dau prea multa importanta, sa stii ca ai dreptate, gresesc foarte mult, o sa ii cert, sa se desfiinteze, sa termine cu prostiile, sa te ia ca exemplu de modestie si echilibru.

Si in sfarsit, sa stii ca sunt fericit ca mi-ai deschis ochii la public. O sa fac un formular de acum la intrare, sa selectez, si sa bifeze pe proprie raspundere:
ca nu sunt moldoveni
ca nu mananca shaorma
ca... seminte n-am vazut, deci nu bag rubrica asta...
ca aplauda obligatoriu la semnul tau cate 10 secunde daca ridici un deget si 2 minute daca ridici ambele maini
ca au 2 facultati, televiziune prin cablu cu 86 de canale, pe care MUSAI le urmaresc in paralel
ca nu deschid gura in incinta expozitiei sa nu auzi tu ineptii
SI MAI ALES, testare psihologica care sa ateste ca stiu sa se bucure de viata!
Ca ultima proba, FIECARE vizitator trebuie sa sustina un interviu cu tine, ca sa obtina acordul in scris, si este de acord sa semneze ca este cu umilinta de acord sa il urmaresti pe intreaga durata a expozitiei sa nu arunce ceva pe jos ca sa nu fie mizarie, sa nu descida gura, sa se miste in coloana si sa ii placa ce iti place tie, altfel va fi impuscat.

Avem mare noroc cu tine, ca ne-ai deschis ochii si ne-ai adus pe calea cea buna.
Nu vom mai avea curajul sa facem nimic fara sfatul tau binevoitor
Nu vom mai primi nici o masina fara acordul tau, si cluburile vor fi sterse de pe calendarul oricarei expozitii pana nu isi baga mintile in cap si nu isi mai dau importanta.
Vizitatorii vor fi cei pe care cu umilinta ii acceptam din lista pe care cu generozitate ne-o vei pune sub nas, si drifturi nu vom face decat pe piste omologate.
Fetele vor fi incercate de tine, toate, ca sa le acceptam, si numai in pozitiile pe care tu, cu generozitatea ta caracteristica ni le vei indica.

iti multumim ca ne-ai dat sperante, in deznadejdea noastra, ca putem, de jos, de la pamant, sa speram ca vom putea face ceva in viata.
Nu ne lasa, te rugam, ajuta-ne, spune-ne, porunceste-ne, numai sa iasa bine
numai tu stii cum trebuie sa fie si este norocul nostru ca ai binevoit sa ne sfatuiesti.
iti multumim.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 01:38   #48
Th3W34p0N

Stage 4
 
Th3W34p0N's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 207
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[OverSpeed Tuning Club]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

mark_uss you are K.O., Gratzian wins....NEEEEEEEEEEXT !!!!

Gratziane show-ul a fost net superior celui de anul trecut, din toate punctele de vedere, felicitarile mele pentru ca ai reusit de unul singur (mai mult sau mai putin) sa pui pe picioare un eveniment de asemenea anvergura...

Dar totusi, de un singur lucru sunt nemultumit, spatiul alocat clubului din care fac parte a fost extrem de mic, avand in vedere ca aveam 5 masini expuse, pe cand altii au primit spatiu dublu pentru acelasi numar sau poate chiar mai mic de masini expuse.

Oricum multumim ca ai facut posibila organizarea acestui eveniment...
__________________

www.overspeedtc.ro
E-mail: dan[ @ ]overspeedtc[ . ]ro
MY BRUTE
Th3W34p0N is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 01:48   #49
Dr3adLorD
Daewoo Driver

Stage 5
 
Dr3adLorD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 807
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: Parerea voastra dupa salon

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
da.... asa e...
acum, cand ma gandesc, chiar imi pare rau ca ne-am apucat sa facem ceva asa nasol...
si nici nu stiu de ce am lasat toate masinile alea sa intre, aceleasi firar sa fie de cativa ani incoace...
si spatiul ala de drift, mic rau fata de toate spatiile "consacrate" in Romania, unde, mereu, au fost cel putin duble, nu ca acum "minuscul" ... de nu a avut loc nici o masina sa se desfasoare ca lumea, si Tengu a intrat numai de forma, ca nu a avut loc...

si programul... asa e, sambata demonstratiile au fost pe la 12, nu la 11.30 iar duminica, de la 16.00 la 18.00 in loc de 17.00-18.00
de fapt, dupa cum stii, demonstratiile s-au facut cand au avut masinile chef sa se invarta pe acolo, de capul lor, si au nimerit niste garduri si jandarmi sa se uite la ele, atat... ce nasol... restul de 10.000 de oameni ingramaditi, dupa cum se vede din poze, se uitau la cupola si au ratat spectacolul, ca erau cu spatele... normal, doar nu stiau programul....

La SPL si SQ, sa stii ca e mai rau, nu s-a stiut programul si de aia nu a venit nici o masina, de aia nici nu s-a tinut. La fel, cand si care au avut chef, s-au masurat unii pe altii, prin Bucuresti pe undeva... cred

cu femeile, ai dreptate. erau campioane la box, ca oamenii au luat de fapt fete de la o firma de paza sa pazeasca masinile, nu te-ai prins? este evident din poze. se vad in sutiene, la majoritatea spray-urile paralizante.

cat despre cluburi, despre care zici ca isi dau prea multa importanta, sa stii ca ai dreptate, gresesc foarte mult, o sa ii cert, sa se desfiinteze, sa termine cu prostiile, sa te ia ca exemplu de modestie si echilibru.

Si in sfarsit, sa stii ca sunt fericit ca mi-ai deschis ochii la public. O sa fac un formular de acum la intrare, sa selectez, si sa bifeze pe proprie raspundere:
ca nu sunt moldoveni
ca nu mananca shaorma
ca... seminte n-am vazut, deci nu bag rubrica asta...
ca aplauda obligatoriu la semnul tau cate 10 secunde daca ridici un deget si 2 minute daca ridici ambele maini
ca au 2 facultati, televiziune prin cablu cu 86 de canale, pe care MUSAI le urmaresc in paralel
ca nu deschid gura in incinta expozitiei sa nu auzi tu ineptii
SI MAI ALES, testare psihologica care sa ateste ca stiu sa se bucure de viata!
Ca ultima proba, FIECARE vizitator trebuie sa sustina un interviu cu tine, ca sa obtina acordul in scris, si este de acord sa semneze ca este cu umilinta de acord sa il urmaresti pe intreaga durata a expozitiei sa nu arunce ceva pe jos ca sa nu fie mizarie, sa nu descida gura, sa se miste in coloana si sa ii placa ce iti place tie, altfel va fi impuscat.

Avem mare noroc cu tine, ca ne-ai deschis ochii si ne-ai adus pe calea cea buna.
Nu vom mai avea curajul sa facem nimic fara sfatul tau binevoitor
Nu vom mai primi nici o masina fara acordul tau, si cluburile vor fi sterse de pe calendarul oricarei expozitii pana nu isi baga mintile in cap si nu isi mai dau importanta.
Vizitatorii vor fi cei pe care cu umilinta ii acceptam din lista pe care cu generozitate ne-o vei pune sub nas, si drifturi nu vom face decat pe piste omologate.
Fetele vor fi incercate de tine, toate, ca sa le acceptam, si numai in pozitiile pe care tu, cu generozitatea ta caracteristica ni le vei indica.

iti multumim ca ne-ai dat sperante, in deznadejdea noastra, ca putem, de jos, de la pamant, sa speram ca vom putea face ceva in viata.
Nu ne lasa, te rugam, ajuta-ne, spune-ne, porunceste-ne, numai sa iasa bine
numai tu stii cum trebuie sa fie si este norocul nostru ca ai binevoit sa ne sfatuiesti.
iti multumim.
e cam adevarat. Respect . Show-ul a fost la nivel inalt oricum am privi
Dr3adLorD is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 01:50   #50
DjAlcohol
Sun Racers Member

Stage 5
 
DjAlcohol's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 316
Member of:
[Sun Racers]
[SEAT]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Eu cred ca a primit cam tarziul mail de la Sunu, ca nu i-a mers netul acasa si plus era si cu munca. Oricum mie mi-a placut foarte mult.
DjAlcohol is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 02:01   #51
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Quote:
Originally Posted by DjAlcohol View Post
Eu cred ca a primit cam tarziul mail de la Sunu, ca nu i-a mers netul acasa si plus era si cu munca. Oricum mie mi-a placut foarte mult.
da, intr-adevar, eu am facut distribuirea dupa emailurile primite.
si daca am taiat spatiu, a fost de la cei cu masini mai multe
am taiat (iertare) de la MR, NSL, ANONYMOUS (iertare de la toti)
deci sa fie clar ca n-am avut nimic cu SUN-ul... ce motive as avea?
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 02:03   #52
Th3W34p0N

Stage 4
 
Th3W34p0N's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 207
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[OverSpeed Tuning Club]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

aha deci e vina lu Sunu...bine ca stiu sa-l trag de urechi...scz Gratziane
Th3W34p0N is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 02:04   #53
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

sa ne intelegem...
nu inseamna ca a fost totul perfect
dar de fiecare data am invatat din greseli, si am facut un pic mai bine data urmatoare, asa sper...
nu a fost editie la care sa nu facem greseli
si acum am facut
sper doar sa le fi sesizat pe toate si sa nu le mai fac.
multumiri pentru intelegere si pentru aprecieri.

anul asta, cel putin inca 4-5 ocazii sa va distrati la fel de bine vor veni...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 02:42   #54
Dr3adLorD
Daewoo Driver

Stage 5
 
Dr3adLorD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 807
Member of:
[DAEWOO]
Post Re: Parerea voastra dupa salon

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
sa ne intelegem...
nu inseamna ca a fost totul perfect
dar de fiecare data am invatat din greseli, si am facut un pic mai bine data urmatoare, asa sper...
nu a fost editie la care sa nu facem greseli
si acum am facut
sper doar sa le fi sesizat pe toate si sa nu le mai fac.
multumiri pentru intelegere si pentru aprecieri.

anul asta, cel putin inca 4-5 ocazii sa va distrati la fel de bine vor veni...
suna periculos ultima parte. asteptam...
Dr3adLorD is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 11:55   #55
corraptor_evo
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
corraptor_evo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Eu am fost chiar impresionat. P O Z I T I V ! Si, din cate am vazut pe fetele multelor zeci de mii de vizitatori pe care i-am vazut in cele 2 zile, n-am fost deloc in minoritate!
Iar in ce priveste cele cateva minusuri, este chiar normal ca un eveniment de o astfel de amploare, care este in plina dezvoltare de la un an la altul, sa nu poata atinge (inca!) perfectiunea!
De fapt, spatiul insuficient e un semn bun pentru trendul ascendent al tuningului in Romania. (Bine-ar fi ca intotdeauna numarul participantilor sa depaseasca spatiul disponibil.Asta inseamna selectie=>calitate!)
Dar publicul a fost cu adevarat captivat de ceea ce li s-a oferit (MULTE masini, MULTA muzica, MULTE fete frumoase, MULT SHOW) si asta a fost motivul principal al prezentei noastre si al masinilor noastre acolo, in standuri. Publicul!

Restul, e rest...

FELICITARI Extreme lui Gratian, echipei si cluburilor care au pus umarul la treaba!

Mai vrem!!!
__________________
VW Corrado VRTurboSyncro... Live!
Raise the boost and praise the Lord!
http://www.corradodatabase.com/index...orrado&id=3020
corraptor_evo is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 12:00   #56
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Parerea voastra dupa salon

am votat extraordinar si o sa explic de ce:
de la an la an fenomenul a luat amploare
de la an la an organizarea a fost din ce in ce mai buna,mai multe masini,mai mult tuning
cum nu exista ceva de amploarea tuning days in romania,evident k este f bine
sincere felicitari lui gratian si la toata echipa organizatorica!
CZR is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 12:17   #57
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

votat extraordinar....de ce...ptr simplu fapt ca a fost show de show

va luati de mizerie......pai cine face mizerie?ca pe jos era plin de pliante cu reclame...ba chiar dum seara am vazut si vreo 3 reviste cu tanti de la raliu aruncate pe unde apucau...cine face mizeria?publicu ca nu stie sa le puna frumos intro punga sau ghiozdan...in nici un caz gratzian nu a facut mizeria de pe jos
alt exemplu-cine a fost atent si il stie pe gratian?!.......ziceai ca e titirez la cat alerga pe acolo si telefonu intruna trr trrr trrr.....
va luati de cei care manancau shaorma?!...si ce dupa cateva ore de stat acolo ce facem ?ne apucam sa mancam iarba?
fetele....asta e nu va plac incercati sa priviti tavanu..ca era unu care se lua si de tavan ca sta sa cada
ganditi inainte sa spuneti ceva........incercati sa priviti toata treaba asta din alt punct de vedere


tare as vrea sa va vad pe oricare dintre voi sa organizeze un asa eveniment

La anu si mai frumos
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 12:23   #58
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

La fel si eu , am votat extraordinar .Nu suport carcotasii care din pacate dintotdeauna vor exista .De ce nu odata incercati sa apreciati munca depusa de altii , nu stiti cat de mult sa stresat Gratzian in LUNILE care au trecut doar pentru ca voi carcotashilor sa aveti parte de un show exceptional .Am auzit si eu unele pareri ca cik sa pus mai mult accent pe styling decat pe motor . Fratilor , visati la skyline'uri si supre si alte masini cat vreti ....fiecare cu ce poate...Nu cred ca nu sa pus accent pe motor , Porsche'ul lui Maff de 1000 cai , cea mai puternica masina din Romania vi se pare ceva banal?? TT'ul lui CZR care rupe aproape orice japoneza din tara ...ceva banal??? Eu nu prea cred.Daca in alte tari se pune accent mai mult pe motor asta e....daca nu va bucurati de tuning'ul din Romania cum a evoluat in ultimii ani , nimeni nu va sta in cale sa va mutati in alte tari .Cam atat am de spus . Gratzian , tie iti datoram totul ..Iti multumim pentru tot ceea ce faci pentru comunitatea tuning din Romania.
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 13:48   #59
Andrei B

Stock
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Quote:
Originally Posted by mark_uss View Post
am crezut ca va fii ceva frumos ..ceva special asa cum se anuntase..dar ...spatiu pentru baieti de la drift...??? minuscul...programul cu evenimentele ..nimic nu se stia concret cand burn? cand e spl?...nimik ..nici din staff nu stiau ..se facea cand era chef..da... m-a impresionat cu nimik ...cateva masini noi restu aceleasi de acum ceva ani incoace ..femei cateva au spalat rusinea restu campioane la box toate....unii din anumite cluburi isi dau prea mare importanta ( nu dau nume sa nu desckid polemici aiurea)...asta per ansamblu ...multa mizerie...am avut nenorocu ca la burn linga mine sa stea 2 `` moldoveni``..care stiau tot..cred ca aveau doar Tvr acasa...MULTE ineptii se auzeau..trecem peste ..s-a mancat shaworma sau cum se scrie ....s-au spart seminte ...se statea ca la priveghi cateodata nu aplauda nimeni..Am senzatia ca la romani le este inca frica se se bucure de viata....nu ii inteleg.....multumiri BAIETILOR CARE AU RUPT URSULETELE la drift si burn.in rest haos ..succes in toate cele....OVER and OUT..
TENGU esti mare ....
ma baiatule..ai nemultumiri, bravo tie, macar un bravo din bun simt trebuia sa spui pt cei care au organizat nu conteaza ca nu tia placut..si puteai da niste sfaturi (tine de educatie..asa ii zice la noi in moldova )..iar moldoveni aia doi care mancau shaworma sau seminte sau ce faceau ei acolo dupa cum zici tu macar stiau programul pentru ca au fost interesati de eveniment, si si-au putut da seama ca masina lu tengu era o toyota de 450 de cai si nu un skyline sau bmw sau trotineta sau oricea alta "ineptie a la extremisti" mai auzeam eu pe acolo, e greu tare cu masinile astea va inteleg..invata sa ai bun simt si sa apreciezi si tu ceva care nu vezi nicaieri in romania...pacat ca sunt si unii bucuresteni asa de "inapti"ca tine..stricati imaginea!
Bv ma inca o data singura adaugare e ca la urmatorul eveniment sa faceti un program tiparit cu orele de burn. @gratian ma nuti mai bate atat capul cu ei nu are rost, te consumi la "extrem" pt niste extremisti) P.S. Data viitoare sa faci tu evenimentul mark poate iese perfect..a si sa nu uiti de vedetele po*no care sa stea pe masini ca doar de asta venim la 4tunning days
Andrei B is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 14:11   #60
Io4rap

Stage 5
 
Io4rap's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 622
Member of:
[Opel]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Quote:
Originally Posted by mark_uss View Post
am crezut ca va fii ceva frumos ..ceva special asa cum se anuntase..dar ...spatiu pentru baieti de la drift...??? minuscul...programul cu evenimentele ..nimic nu se stia concret cand burn? cand e spl?...nimik ..nici din staff nu stiau ..se facea cand era chef..da... m-a impresionat cu nimik ...cateva masini noi restu aceleasi de acum ceva ani incoace ..femei cateva au spalat rusinea restu campioane la box toate....unii din anumite cluburi isi dau prea mare importanta ( nu dau nume sa nu desckid polemici aiurea)...asta per ansamblu ...multa mizerie...am avut nenorocu ca la burn linga mine sa stea 2 `` moldoveni``..care stiau tot..cred ca aveau doar Tvr acasa...MULTE ineptii se auzeau..trecem peste ..s-a mancat shaworma sau cum se scrie ....s-au spart seminte ...se statea ca la priveghi cateodata nu aplauda nimeni..Am senzatia ca la romani le este inca frica se se bucure de viata....nu ii inteleg.....multumiri BAIETILOR CARE AU RUPT URSULETELE la drift si burn.in rest haos ..succes in toate cele....OVER and OUT..
TENGU esti mare ....
da tu esti culmea, ti se pare vina staffului k aia mancau seminte si vorbeau aiurea, si langa mn erau unii de ziceau k txa`u e portocaliu, da ma auzi pe mn k ma plang? au fost unele greseli, au recunoscut da dak erai tu la organizare nu cred k iesea mai bine. Asa k nu mai comenta aiurea. E normal sa nu`ti convina unele chestii da poti sa spui intr`o maniera mai frumoasa...
__________________
Dezmembrez Opel Tigra '95 Full -> https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post2938788
Io4rap is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -