Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

View Poll Results: Cum vi s-a parut acest eveniment
Extraordinar 64 26.45%
Reusit 124 51.24%
Nimic Special 39 16.12%
Super Aiurea 15 6.20%
Voters: 242. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-08, 20:17   #1
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Smile Parerea voastra dupa salon

Acum m-am intors de la salon....foarte buna organizarea...foarte frumoase masinile...dar m-a amuzat ceva...toata lumea intreba:Unde sunt masinile..ca nu mai intereseaza motoarele...!?Dar mi-a parut rau ca nu am gasit numere 4Tuning si nu am gasit standul cu machete modificate(....in rest No comment....mama ce bn miros odorizantele)...akum astept si parerile voastre despre acest eveniment
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 21:17   #2
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

RA2..am vazut ca ai votat super aiurea....cand o sa faci tu un salon mai frumos ca asta...atunci sa spui ca e super aiurea asta...si app u ai fost la salon makar?spune sincer!!dar pana la urma e parerea ta...dar spun de acum ca exagerezi!!!
mitza mtb is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 21:24   #3
Io4rap

Stage 5
 
Io4rap's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 622
Member of:
[Opel]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

per total a fost marfa, chiar dak a avut unele lipsuri, dar sa fim seriosi la un eveniment asa de amplu cam greu sa iasa totul perfect. Oricum felicitari organizatorilor, participantilor si tuturor celor care au contribuit la acest eveniment. La anu sa fie si mai marfa
__________________
Dezmembrez Opel Tigra '95 Full -> https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post2938788
Io4rap is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 21:42   #4
Logan 1.4 Laureate

Stage 1
 
Logan 1.4 Laureate's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 22
Default Re: Parerea voastra dupa salon

super marfa salonu super marfa tot tot dak as avea benzima mas duce si maine k maine e mai frumos cu demonstratii auto, rally. Frumos si sper ca la anu sa fie la fel
Logan 1.4 Laureate is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 22:01   #5
Sp1ky
Opel Driver

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 5,648
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

chiar a fost sooper marfa, mai ales reprezentatia lu' HAI
Sp1ky is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 22:05   #6
Paul_ToNy

Stage 5
 
Paul_ToNy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 305
Smile Re: Parerea voastra dupa salon

a fost super,stiu salonu pe derost,ca doar am fost toata ziua acolo ,inafara de 2 ore,parerea mea este ca a fost mai frumos anu trecut,anu asta ma dezamagit ca stanul 4tuning nu au avut mai multe materilae promotionale,mai ales tricouri,dar mie mi-a placut,merita sa mergeti si maine.si in legatura cu numerele 4tuning ,au fost,dar nu in pavilioane si la office , dar nu stiu daca erau de vanzare.
__________________

My Car
Paul_ToNy is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 22:13   #7
ad_y

Stage 1
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 20
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Din pacate au fost prea multe de organizat si timpul a fost putin. Au fost cateva "bube" dar per total a iesit bine.
Bafta
ad_y is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 22:56   #8
Urban per4mance


Stage 5
 
Urban per4mance's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 310
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Este prima oara cand ajung la un salon in tzara deci nu sunt in masura sa critic,din punctul meu d vedere a fost totul belea,mai putin faptul ca expozantii de acolo nu prea aveau ce sa vanda..nu am plecat cu mana goala dar...masini si femei cum ne plac noua..ce sa mai...super tare....keep up 4TUNIG
__________________
Turbo power!!!
Urban per4mance is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 23:00   #9
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Parerea voastra dupa salon

nr erau in pavilionul 15 parca...langa un audi tt...stiu ca era un baiat azi cu ele acolo..sau intrebati de pav 32,unde sunt birouri de la 4t...mi-au placut cascadoriile...cu toate ca le-am ratat pe cele alea masinilor...veniti si maine...ma gasiti la poarta B
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 23:04   #10
ady`

Stage 3
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 162
Member of:
[Fiat]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

super misto ce pot sa zic..masini..motoare...fete..si multa distractie..soare afara..a fost perfect.Ma bate gandu sa ma duc si maine ))) si cred ca o si fac pana mea, ce faci cu 10 lei ) e nimic fata de ce gasesti inauntru
ady` is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 23:08   #11
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

urat... noroc cu 69 HAI....si cu inca cateva masini .
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 23:10   #12
spiri14

Stage 5
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 340
Default Re: Parerea voastra dupa salon

a fost perfect.. pana cand a ramas Tengu fara cauciuc spate ) la fel si HAI-u ) a skimbat si a plecat :d maine iar veniti k nu veti regretaaa!!
spiri14 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 23:12   #13
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

asta pt ca toata lumea e atrasa de nebuneala mirosului si fumului si turat motoru ! dar vezi tu, tengu a facut tot calculat asta a si vrut! crezi ca el nu putea sa dea fum si turatii? dar a vrut ceva ce altii mai greu o fac! exemplu daca ai vazut partea cu invartitul in jurul acelor dsoare ....
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 15-03-08, 23:24   #14
ReMM
Skoda Driver

Stage 4
 
ReMM's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 235
Member of:
[SKODA]
Default Re: Parerea voastra dupa salon

eu unul ma declar multumit de ce-am vazut pe ziua de azi ... reusit ... bineinteles ca n-o sa se poata niciodata sa-i impacati pe toti ... oricum numai ganduri bune va doresc
__________________
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul 4tuning.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi
ReMM is offline   Reply With Quote
Old 16-03-08, 09:13   #15
Miker
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Parerea voastra dupa salon

Ca locatie si aranjament relativ okay . . .chiar daca au mai aparut intre spatiile goale unde nu trebuia sa fie nimic cate 1-2 masini . . . ce a fost foarte agasant a fost GALAGIA . . . .ca muzica n-a fost in pavilionul cu standurile cluburilor . . . noi tot speram c-o sa se foloseasca sonorizarea generala romexpo si ca nimeni n-o sa se mai tiganeasca cu 10 melodii in paralel date la maxim . . . dar asta e . . . cand intra la firme era mult mai civilizat . . . noi cand o sa ne civilizam ?
  Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -