Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-03, 20:05   #76
rocker_no

Stage 2
 
rocker_no's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 56
Default

hai ca o sa incerc si poate in 2 zile vin pe site cu screenshoturile personale
rocker_no is offline   Reply With Quote
Old 18-11-03, 20:12   #77
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

mkay...
thx... eram curios hi eu cum arata varianta demo... fatza de tot ce am vazt pe net
tekno is offline   Reply With Quote
Old 20-11-03, 16:37   #78
swordfish

Stage 2
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 25
Default NFS Underground

Sper sa nu fiu offtopic da' am facut rost de NFS 7 full...asa ca daca e cineva care vrea jocu si nu vrea sa'l cumpere de la taraba ..imi da 2 cd'uri (jocu e pe 2 cd'uri ) si il trag eu...jocu' asta chiar merita sa fie impartit si instalat pe orice comp de gamer e superb!!!
in alta ordine de idei...ca am citit mesajele de mai inainte...eu la demo scoteam 25\" si chiar 24,46\" (o singura data ce'i drept)...secretu?
hmmm...sper sa nu ma injure careva...secretu sta in administarea nos'ului...trebe si niste plecare buna macar cu good shifting...si apoi cum ai schimbat a III-a dai nos dar nu tii continuu pe buton apasat ci ii dai \"sprituri\"...dar nu prea multe...in momentul in care ii dai nos...turometru urca brusc cateva gradatii..ehh...cand vrea sa coboare dai iar nos..si tot asa...apoi...restu' e doar placerea de a fi invingator.. o chestie misto e sa dai nos in sprituri in a IV'a si sa vezi ca pana sa termini cursa iti pocneste motoru'...pt cei care vor jocu ma gasesc si pe yahoo messenger cu id'ul :swordfish_ro...drive safe
swordfish is offline   Reply With Quote
Old 21-11-03, 22:37   #79
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

eah...
mkay, oricum mie sper ca o sa imi aratatzi pzoa shi alea-alea... ca mie sigur nu o sa imi mearga
tekno is offline   Reply With Quote
Old 22-11-03, 09:37   #80
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

de unde esti swordfish???
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 22-11-03, 23:32   #81
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

Quote:
Originally Posted by \"pe_forum\"
swordfish
Supapa

Conectat la: 25 Oct 2003
Mesaje: 18
Locatie: Bucuresti
tekno is offline   Reply With Quote
Old 24-11-03, 12:34   #82
rocker_no

Stage 2
 
rocker_no's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 56
Default

ma frate da misto e nfs underground asta ma.... am ajuns la misiunea 60 din 111! e misto treaba cu vopsitu masini, am facut niste mashini de-ti pica fata... poate reusesc saa pun niste poze pe aiciea!!!
__________________
\\\"De aceea voi urma propriul meu drum - nu in cautarea unei alte sau mai bune doctrine, caci stiu ca ea nu exista, ci pentru a abandona toate doctrinele is pe toti maestri, ca sa-mi ating singur tinta.\\\"
rocker_no is offline   Reply With Quote
Old 24-11-03, 17:24   #83
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

baga shi tuh nishte <>-uri
tekno is offline   Reply With Quote
Old 02-12-03, 19:45   #84
rocker_no

Stage 2
 
rocker_no's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 56
Default super joc!

ce misto poate sa fie nfs underground, desi undeori depaseste tiparele normalului prin dificultatea curselor, este un joc foarte misto. am cam promis niste poze cu mashinile si cursele, dar deocamdata sunt la mana lu fratimiu ca n-am un windows pe care sa ma bazez ca merge orice program. Am resuit ieri sa termin acest joc cu 112 misiuni(ultima misiune fiind aproape imposibila). La ultima misiune te intreceai cu o tipa care cum ma loveam ma lua !!!!! Concurez cu un Nissan Skyline cu un vinyl belea(vinyl = desen pe mashina cu tot felul de prostii, nu poate fi modificat, sunt doar cateva din baza de date a jocului). Sper ca in curand, mai probabil vineri, ca joi dau teza la mate si trebuie si eu sa ma pregatesc, sa fac niste poze din joc cu mashinile si mashinile in cursa!

Pana atunci aveti grija de voi si jucati in continuare!
P.S.: La cat de misto e jocu sper sa ajunga game o f the year! :P
Attached Images
 
rocker_no is offline   Reply With Quote
Old 03-12-03, 21:48   #85
Amytal

Stage 5
 
Amytal's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 457
Default

Si mie imi place NFS Underground. Aduce destul de multe inovatii. Prefer in special dragurile si drifturile. imi plac masinile ( desi mai puteau fi incluse cateva ..) dar nu-mi plac traseele prea repetitive, sunetul motorului care nu se compara cu cel din TOCA 2 de exemplu si mai ales comportamentul masinilor total nerealist. Pe scurt tot ce tre sa faci e sa ti apasat mereu pe accel si gata. Ceea ce nu se intampla in realitate... Putea fi inclus si un sistem de damage da de unde ...
__________________
Everything worth doing is not easy.
Meritam sa cunoastem ceea ce ne dorim cu infinita ardoare....
Amytal is offline   Reply With Quote
Old 03-12-03, 22:38   #86
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

mdeah... damageu chiar ca ar fi trebuit sa fine inclus in joc... dupa cum am mai zis pe undeva... cred ca toca are cea mai impresionanta shi realistica grafica dintre toate jocurile cu amshini, da' pe mine unu ma omoara meniu lu toca racing!
__________________
tekno is offline   Reply With Quote
Old 04-12-03, 12:25   #87
b99sha

Stage 5
 
b99sha's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
Default

Azi am terminat si eu NFS8... Cam scurt/usor. Oricum cel mai tare de pana acum dar...Porsche ramane cel mai tare IMHO
b99sha is offline   Reply With Quote
Old 04-12-03, 17:08   #88
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

\"IMHO\" ce inseamna?
tekno is offline   Reply With Quote
Old 04-12-03, 19:25   #89
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

Quote:
Originally Posted by \"tekno\"
\"IMHO\" ce inseamna?
in my honoest opinion
si IMO la fel dar fara \"honest\"
pimp_lex is offline   Reply With Quote
Old 04-12-03, 22:27   #90
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

aha...

am intzeles...
da' parca tot mai fain e undergroundu'...
tekno is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -