Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [BMW]
Si eu zic ca merita jucat, ma joc pe el cand am timp inca nu l-am gatat. il am si pe PS2 de mult dar acolo ma incurc in butoane .
Altceva in materie de jocuri ar mai fi o continuare la MAFIA super joc
E un joc de gen ,\"white man can't jump\"adica hai sa fim si noi negrii bla bla..am jucat 5-6 misiuni si m-am plictisit,prea mult nigga style... e fun sa bati lumea pe strada in schimb
e mishto jocul si mult mai lung decat celelalte (daca vrei sa il faci 100%), da` ma enerveaza ca e numai cu nigga. abia astept sa apara editoare si pentru asta ca sa il fac pe CJ alb.
o intrebare pt cei care au terminat: cum faci la intalniri cu denise? ca progresez cate o liniuta la intalnire si in timpul zilei imi apare ca \"progresul\" scade