Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-11, 10:05   #4621
kitu_gudu

Stage 4
 
kitu_gudu's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 270
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by larry View Post
Eu cum ar fi trebuit sa ghicesc ca e vorba de Z28 si nu 0.6b?
Invata sa folosesti QUOTE.

Unlocker-ul pentru Z28 nu functioneaza pe x64 numai daca modifici registri (start-run-regedit), iar cel pentru 6B functioneaza fara nici o modificare.
kitu_gudu is offline   Reply With Quote
Old 30-11-11, 15:01   #4622
larry

Stage 5
 
larry's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 521
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by kitu_gudu View Post
Invata sa folosesti QUOTE.

Unlocker-ul pentru Z28 nu functioneaza pe x64 numai daca modifici registri (start-run-regedit), iar cel pentru 6B functioneaza fara nici o modificare.
Mama mia...cred ca ai mancat multa fasole la viata ta....de ai atatea "aere" in tine. Ceea ce vorbesti tu sunt numai prostii. Eu la LFS 0.6B....din contra... am fost nevoit sa fac modificarile alea ca sa imi mearga Unlocker-ul. Pffff...ti-am dat cumva in cap si te-ai spart, de vorbesti asa...la misto? Pur si simplu am incercat sa ajut pe om. Cred ca el trebuia sa de-a o replica...cum ca nu i-ar fi bun acel Unlocker.

Last edited by larry; 30-11-11 at 15:03.
larry is offline   Reply With Quote
Old 30-11-11, 16:36   #4623
DrifterBoy

Stage 3
 
DrifterBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 146
Smile Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by larry View Post
Mama mia...cred ca ai mancat multa fasole la viata ta....de ai atatea "aere" in tine. Ceea ce vorbesti tu sunt numai prostii. Eu la LFS 0.6B....din contra... am fost nevoit sa fac modificarile alea ca sa imi mearga Unlocker-ul. Pffff...ti-am dat cumva in cap si te-ai spart, de vorbesti asa...la misto? Pur si simplu am incercat sa ajut pe om. Cred ca el trebuia sa de-a o replica...cum ca nu i-ar fi bun acel Unlocker.
ce a vb la misto?ia spus doar,daca vrei misto sa ma anunti numai ok?
DrifterBoy is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 04:10   #4624
kitu_gudu

Stage 4
 
kitu_gudu's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 270
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by larry View Post
Mama mia...cred ca ai mancat multa fasole la viata ta....de ai atatea "aere" in tine. Ceea ce vorbesti tu sunt numai prostii. Eu la LFS 0.6B....din contra... am fost nevoit sa fac modificarile alea ca sa imi mearga Unlocker-ul. Pffff...ti-am dat cumva in cap si te-ai spart, de vorbesti asa...la misto? Pur si simplu am incercat sa ajut pe om. Cred ca el trebuia sa de-a o replica...cum ca nu i-ar fi bun acel Unlocker.
Oamenii ca tine ma scarbesc. Esti atat de prost incat nu poti sa intelegi ceea ce am scris. Nu ma deranjeaza asta, dar de ce trebuie sa ma insulti? Eu am vorbit frumos cu tine si nu am facut nici un misto, eu nu a trebuit sa fac acele modificari pentru 6B, in schimb ciobanul din tine incepe sa imi vorbeasca de "fasole" si de "aere", asa cum este el obisnuit.

Multi viteji mai sunteti in mediul virtual. Sunt curios daca eram fata in fata...

Cu acest comment am incheiat orice fel de discutie cu tine. Din acest moment persoana ta nu mai exista pentru mine.

Numai bine!
__________________
.
.

LFS īn limba romānă aici
kitu_gudu is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 11:27   #4625
larry

Stage 5
 
larry's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 521
Default Re: Live for Speed

Ti-ai aratat valoarea cu acest comentariu. Atat te duce capul, ce sa faci....scoala nu prea ti-a placut.....si, binenteles, tot cu gandul la bataie. Mentalitate de 2 lei. Pai ce sa faci si tu cand stai in casa, cu ochii-n monitor. "Hmmm....ce-ar fi daca stau pe-un forum si imi spun DriftAholics?" Pe cuvant, esti penibil. Pur si simplu puteai sa nu te bagi in seama cand am dat acel link. Nu tie iti era adresat. Mergi linistit pe cararea ta cu balarii si mai ia o carte-n mana si citeste pana nu e prea tarziu pentru tine. Sa ai o zi buna.
larry is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 11:55   #4626
DrifterBoy

Stage 3
 
DrifterBoy's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 146
Smile Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by larry View Post
Ti-ai aratat valoarea cu acest comentariu. Atat te duce capul, ce sa faci....scoala nu prea ti-a placut.....si, binenteles, tot cu gandul la bataie. Mentalitate de 2 lei. Pai ce sa faci si tu cand stai in casa, cu ochii-n monitor. "Hmmm....ce-ar fi daca stau pe-un forum si imi spun DriftAholics?" Pe cuvant, esti penibil. Pur si simplu puteai sa nu te bagi in seama cand am dat acel link. Nu tie iti era adresat. Mergi linistit pe cararea ta cu balarii si mai ia o carte-n mana si citeste pana nu e prea tarziu pentru tine. Sa ai o zi buna.
Esti psiholog sau esti vreun doctor ca vb asa?.Poate ai putea sa te uiti la tn cum vb si cum te porti si abia dupa ce ai constientizat cine esti sa te duci ,,pe cararea ta"si sa te indrepti sa fi un om perfect.Ca dupa cum vad u asta crezi si abia apoi sa vb de alti.O zi placuta in continuare.
__________________
RRT:Campionatul national de raliuri virtuale(LFS) aici.
DrifterBoy is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 12:23   #4627
larry

Stage 5
 
larry's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 521
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by DrifterBoy View Post
Esti psiholog sau esti vreun doctor ca vb asa?.Poate ai putea sa te uiti la tn cum vb si cum te porti si abia dupa ce ai constientizat cine esti sa te duci ,,pe cararea ta"si sa te indrepti sa fi un om perfect.Ca dupa cum vad u asta crezi si abia apoi sa vb de alti.O zi placuta in continuare.


Bagator de seama la orizont . N-ai treaba in alta parte? Stai linistit cu salamu' tau si da maneaua aia mai incet ca poate vrea lumea sa se odihneasca. Daca eu si kitu_gudu am fi planuit sa ne strangem si sa dam jos guvernul....te-ai fi facut "ca-ti ploua in casa". Ia vezi tu, n-ai ceva de facut? Fa o mamaliga cu smantana...poate nu o sa-ti stea in gat. "Tara arde si baba se piaptana". Fratele meu alb, du-te si vezi ca te striga cineva. Sau poate esti negru?
larry is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 13:03   #4628
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Live for Speed

Nu mai bine va potoliti cu totii?
Serios, astfel de discutii nu isi au rostul. Eu zic ca ar fi mai frumos daca ati lasa fiecare de la el si ati inceta cu chestiile astea...
eMH is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 13:13   #4629
240sx

Stage 4
 
240sx's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 210
Default Re: Live for Speed

here we go again
240sx is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 13:22   #4630
larry

Stage 5
 
larry's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 521
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Nu mai bine va potoliti cu totii?
Serios, astfel de discutii nu isi au rostul. Eu zic ca ar fi mai frumos daca ati lasa fiecare de la el si ati inceta cu chestiile astea...
Uite pe cineva cu capul pe umeri...pot spune. Mai exista si asa ceva.
larry is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 15:35   #4631
kitu_gudu

Stage 4
 
kitu_gudu's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 270
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by DrifterBoy View Post
Esti psiholog sau esti vreun doctor ca vb asa?.Poate ai putea sa te uiti la tn cum vb si cum te porti si abia dupa ce ai constientizat cine esti sa te duci ,,pe cararea ta"si sa te indrepti sa fi un om perfect.Ca dupa cum vad u asta crezi si abia apoi sa vb de alti.O zi placuta in continuare.
Cu siguranta nu e psiholog, asta presupune sa poti comunica civilizat. In schimb ar avea nevoie de unul. El este genul de om care nu suporta cand cineva are alte pareri decat el. Crede ca le stie pe toate.
Pe langa asta e si violent. Eu nu am zis nimic de bataie in post-ul meu, dar el s-a si gandit la asta cand a vazut punctele de suspensie. Eu ziceam doar ca sunt curios daca s-ar fi comportat la fel si daca eram fata in fata. Eu cred ca de fapt el se autocaracterizeaza cand vorbeste de scoala si de bataie.

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Nu mai bine va potoliti cu totii?
Serios, astfel de discutii nu isi au rostul. Eu zic ca ar fi mai frumos daca ati lasa fiecare de la el si ati inceta cu chestiile astea...
Sunt perfect de acord cu tine, dar nu ai cu cine. Eu nici acum nu am inteles care este motivul pentru care m-a insultat. Tu ai inteles? Daca da, te rog sa imi zici si mie.
Daca eu am zis ceva gresit trebuia sa ma corecteze, nu sa ma insulte.

Numai bine!

Last edited by kitu_gudu; 01-12-11 at 15:41.
kitu_gudu is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 17:07   #4632
larry

Stage 5
 
larry's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 521
Default Re: Live for Speed

[QUOTE=kitu_gudu;4752523]Cu siguranta nu e psiholog, asta presupune sa poti comunica civilizat. In schimb ar avea nevoie de unul. El este genul de om care nu suporta cand cineva are alte pareri decat el. Crede ca le stie pe toate.
Pe langa asta e si violent. Eu nu am zis nimic de bataie in post-ul meu, dar el s-a si gandit la asta cand a vazut punctele de suspensie. Eu ziceam doar ca sunt curios daca s-ar fi comportat la fel si daca eram fata in fata. Eu cred ca de fapt el se autocaracterizeaza cand vorbeste de scoala si de bataie.



Se vede ca esti incuiat la minte foarte tare. Eu zic sa lasi vrajeala cu fata in fata si sa o dai la intors.
"Multi viteji mai sunteti in mediul virtual. Sunt curios daca eram fata in fata..."
Daca tot o intorci asa, zi macar ca-ti miroase gura si de-aia n-as fi putut sa stau fata in fata cu tine. Exista pasta de dinti. Te doare tare adevarul.
larry is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 17:13   #4633
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Live for Speed

Zau, sunteti 2 copii. Nu e mai simplu sa taceti amandoi din gura pur si simplu? Certurile virtuale nu ajung niciodata nicaieri. Va zic eu, o sa va injurati pe PM (daca nu ati inceput deja) pana cand se plictiseste vreunul din voi. In niciun caz nu o va intalniti sa o rezolvati cum trebuie si, cel mai rau, in niciun caz nu o sa o dati la pace.
Hai sa discutam mai mult despre LFS si mai putin despre mica voastra discutie contradictorie
eMH is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 17:19   #4634
240sx

Stage 4
 
240sx's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 210
Default Re: Live for Speed

240sx is offline   Reply With Quote
Old 01-12-11, 17:28   #4635
larry

Stage 5
 
larry's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 521
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
Zau, sunteti 2 copii. Nu e mai simplu sa taceti amandoi din gura pur si simplu? Certurile virtuale nu ajung niciodata nicaieri. Va zic eu, o sa va injurati pe PM (daca nu ati inceput deja) pana cand se plictiseste vreunul din voi. In niciun caz nu o va intalniti sa o rezolvati cum trebuie si, cel mai rau, in niciun caz nu o sa o dati la pace.
Hai sa discutam mai mult despre LFS si mai putin despre mica voastra discutie contradictorie

1) Nu am inceput sa ne certam prin niciun PM si nici nu o sa incep;
2) Pur si simplu nu intelege sa stea in banca lui si sa nu se mai bage ca musca-n lapte cand e vorba de altcineva ca si-asa nu ajuta pe nimeni;
3) Isi face impresia ca vorbeste cu vreun putoi de seama lui, dar, binenteles o sa il las sa-si traiasca viata trista;


In legatura cu jocul....am incercat mai multe mod-uri, dar cand intru pe vreun server ma deconecteaza. Sti cumva care ar fi problema? Daca am mod-urile originale, functioneaza normal jocul.
larry is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -