Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > PC Games - HARDWARE - Console > PC Games

PC Games Totul despre jocurile pe calculator

Reply
 
Thread Tools
Old 22-03-11, 17:12   #3916
IulianE36

Stage 5
 
IulianE36's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 461
Default Re: Live for Speed

Care face un battle pe Circuitu de la iasi/timisoara ? P.M me cu un id sau ceva. ( de preferabil cu skype .... dar nu-i problema)
IulianE36 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-11, 19:19   #3917
catalanu
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 597
Member of:
[4Rally]
Default Re: Live for Speed

Ai s2 sau joci pe servere piratate? daca ai s2 fac eu si dam
catalanu is offline   Reply With Quote
Old 22-03-11, 20:56   #3918
Robber_cs

Stage 5
 
Robber_cs's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 302
Default Re: Live for Speed

Zilele astea vreau sa-mi cumpar volan ...ma poate ajuta cineva sa gasesc unul bun ? pentru drift ....am inteles ca cele mai bune sunt Logitech Driving Force GT si Logitech Driving Force Pro ....dar sunt peste bugetul meu ...asa ca daca as gasi unu Second-hand la 200-250 ...ar fi perfect.
Daca nu ...ce altceva imi sugerati in banii astia ...multumesc.
__________________
Think i'm sarcastic ? Watch me pretend to care!
Robber_cs is offline   Reply With Quote
Old 22-03-11, 21:09   #3919
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Live for Speed

200-250 de euro? Sau 200-250 RON ?
eMH is offline   Reply With Quote
Old 22-03-11, 21:18   #3920
Robber_cs

Stage 5
 
Robber_cs's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 302
Default Re: Live for Speed

RON ....cred ca e destul de evident
Robber_cs is offline   Reply With Quote
Old 22-03-11, 22:34   #3921
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Live for Speed

Pai la 200-250 RON nu te astepta sa iti iei cine-stie-ce scula. In orice caz, eu zic sa te indrepti spre Logitech, eventual si cu Force Feedback.
Daca era 200-250E, gaseai un G25 SH la banii astia.
eMH is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 10:19   #3922
s0r1n

Stage 5
 
s0r1n's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 446
Default Re: Live for Speed

Neata

Stiti concursul King Of Europe Drift ... Acum ca avem si traseul ar fi frumos sa organizam si noi King Of Europe LFS Drift . Eu am vorbit cu niste englezi , rusi , germani, papuasi(glumesc) .... per total cu niste straini dupa server'ul Lislon si ei au fost de acord majoritatea . Acum sa vedem daca se ofera si vreun roman sa ajute cu organizarea si cu prezenta lui la concurs.
s0r1n is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 12:32   #3923
DeNyS41 SS

Stage 3
 
DeNyS41 SS's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 126
Wink Re: Live for Speed

Poate o sa ne ajute EvLSant0s
PM: Am facut si io mai demult cand nu aveam ce face un lyt cu KOE Cluj 2009. L-am facut asa mai pe rapid. Sper sa va placa
Attached Files
File Type: rar AU1_^4KOE CLUJ 2009.rar (1.4 KB, 23 views)

Last edited by DeNyS41 SS; 23-03-11 at 12:35.
DeNyS41 SS is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 13:36   #3924
catalanu
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 597
Member of:
[4Rally]
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by s0r1n View Post
Neata

Stiti concursul King Of Europe Drift ... Acum ca avem si traseul ar fi frumos sa organizam si noi King Of Europe LFS Drift . Eu am vorbit cu niste englezi , rusi , germani, papuasi(glumesc) .... per total cu niste straini dupa server'ul Lislon si ei au fost de acord majoritatea . Acum sa vedem daca se ofera si vreun roman sa ajute cu organizarea si cu prezenta lui la concurs.
Detalii daca se poate , evental da-mi un pm cu id-ul tau sa vb mai multe.As vreasa particip
catalanu is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 13:51   #3925
..::AnDy007::..

Stage 5
 
..::AnDy007::..'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 794
Default Re: Live for Speed

si eu vin!
..::AnDy007::.. is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 14:13   #3926
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: Live for Speed

Voi chiar credeti ca astia inchid serveru pentru a va face voua campionatul ? pe un lay care nu e chiar asa perfect (presupun ca nu are start si finish) si ganditiva un pic daca chiar l-ai prostit sa inchida sau sa faca altu o sa vina 16416412741241 oameni si ai sa vezi ce o sa fie 4-6 ore si neavand experienta o sa fie fff tare
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 15:23   #3927
IulianE36

Stage 5
 
IulianE36's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 461
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by s0r1n View Post
Neata

Stiti concursul King Of Europe Drift ... Acum ca avem si traseul ar fi frumos sa organizam si noi King Of Europe LFS Drift . Eu am vorbit cu niste englezi , rusi , germani, papuasi(glumesc) .... per total cu niste straini dupa server'ul Lislon si ei au fost de acord majoritatea . Acum sa vedem daca se ofera si vreun roman sa ajute cu organizarea si cu prezenta lui la concurs.
Frate eu zic sa ramai la niste twin-uri . Parerea mea !
Un circuit in care sa ai UNGHIURILE corect realizate crede-ma ca iti ia cam 1 zi pana il faci si inca o zi probabil sa il testeze mai multi ""Piloti"" care se dau de ceva timp si care au experienta .

Quote:
Originally Posted by DeNyS41 SS View Post
Poate o sa ne ajute EvLSant0s
PM: Am facut si io mai demult cand nu aveam ce face un lyt cu KOE Cluj 2009. L-am facut asa mai pe rapid. Sper sa va placa
Vezi ca ai scris ""PM:"" se scrie P.S: Pm= private msj.
Nu are nici o treaba circuitu ala cu ce a fost la Cluj !
Prima curba te pierzi in plm pe traseu intri . Initierea la cluj se facea cu o viteza maxima de 110-130Max km/h , Apoi se reducea viteza consistent .
Dupa prima curba celelalte curbe deja nu mai sunt trasate pe circuit .
intr-un cuvant circuitu ala e mult prea mare pentru un XRT de 200cp .
Probabil pe circuitele alea se dau copii gen "booster" care am avut proasta ocazie sa ma dau cu el si sa-mi spuna ca el foloseste si treapta 4-5 . Probabil d`asta isi incalzeste cauciucurile la enshpe mii de grade ...la drift tr sa le ai cat mai GRIP....

Eu zic sa se tina un campionat pe circuitul pus de mine cel de la Iasi . Este in proportie de 90% facut aproape ca in realitate. Viteza de initiere si de drift este aproape egala cu cea reala cu cea de week trecut de la eveniment .

Multa bafta !
__________________

-Jumy Profile-

Last edited by IulianE36; 23-03-11 at 15:29.
IulianE36 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 15:53   #3928
DeNyS41 SS

Stage 3
 
DeNyS41 SS's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 126
Smile Re: Live for Speed

Io lam postat asa k n' veam ce face......akm nu tre sa vi tu si sa faci mare bairam si sa critici
DeNyS41 SS is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 16:04   #3929
..::AnDy007::..

Stage 5
 
..::AnDy007::..'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 794
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by IulianE36 View Post
Frate eu zic sa ramai la niste twin-uri . Parerea mea !
Un circuit in care sa ai UNGHIURILE corect realizate crede-ma ca iti ia cam 1 zi pana il faci si inca o zi probabil sa il testeze mai multi ""Piloti"" care se dau de ceva timp si care au experienta .



Vezi ca ai scris ""PM:"" se scrie P.S: Pm= private msj.
Nu are nici o treaba circuitu ala cu ce a fost la Cluj !
Prima curba te pierzi in plm pe traseu intri . Initierea la cluj se facea cu o viteza maxima de 110-130Max km/h , Apoi se reducea viteza consistent .
Dupa prima curba celelalte curbe deja nu mai sunt trasate pe circuit .
intr-un cuvant circuitu ala e mult prea mare pentru un XRT de 200cp .
Probabil pe circuitele alea se dau copii gen "booster" care am avut proasta ocazie sa ma dau cu el si sa-mi spuna ca el foloseste si treapta 4-5 . Probabil d`asta isi incalzeste cauciucurile la enshpe mii de grade ...la drift tr sa le ai cat mai GRIP....

Eu zic sa se tina un campionat pe circuitul pus de mine cel de la Iasi . Este in proportie de 90% facut aproape ca in realitate. Viteza de initiere si de drift este aproape egala cu cea reala cu cea de week trecut de la eveniment .

Multa bafta !

bravo man mi-a placut
..::AnDy007::.. is offline   Reply With Quote
Old 23-03-11, 16:36   #3930
s0r1n

Stage 5
 
s0r1n's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 446
Default Re: Live for Speed

Quote:
Originally Posted by IulianE36 View Post
Frate eu zic sa ramai la niste twin-uri . Parerea mea !
Un circuit in care sa ai UNGHIURILE corect realizate crede-ma ca iti ia cam 1 zi pana il faci si inca o zi probabil sa il testeze mai multi ""Piloti"" care se dau de ceva timp si care au experienta .



Vezi ca ai scris ""PM:"" se scrie P.S: Pm= private msj.
Nu are nici o treaba circuitu ala cu ce a fost la Cluj !
Prima curba te pierzi in plm pe traseu intri . Initierea la cluj se facea cu o viteza maxima de 110-130Max km/h , Apoi se reducea viteza consistent .
Dupa prima curba celelalte curbe deja nu mai sunt trasate pe circuit .
intr-un cuvant circuitu ala e mult prea mare pentru un XRT de 200cp .
Probabil pe circuitele alea se dau copii gen "booster" care am avut proasta ocazie sa ma dau cu el si sa-mi spuna ca el foloseste si treapta 4-5 . Probabil d`asta isi incalzeste cauciucurile la enshpe mii de grade ...la drift tr sa le ai cat mai GRIP....

Eu zic sa se tina un campionat pe circuitul pus de mine cel de la Iasi . Este in proportie de 90% facut aproape ca in realitate. Viteza de initiere si de drift este aproape egala cu cea reala cu cea de week trecut de la eveniment .




Multa bafta !
Deci eu zic sa nu iti mai dai cu parerea despre mine atata timp cat nu ma cunosti. Te crezi mare drifter ca faci niste gogosi in jurul unor jaloane . Si apropo fiecare se da in stilul lui si cum stie .... Care e problema ta ca ma dau cu "enshpe" mii de grade si in treptele 4-5 .

Dk chiar nu ma asteptam la un raspuns pozitiv de la tine . Hai ca eu numai zic nimic pe acest forum la sectiunea Live For Speed . Per total nu se mai face si gata.Bafta tuturor
s0r1n is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -